x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bora babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bora in de Dierentuin Kinderboek 9938
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170963509.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170963510.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171001466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170963512.jpg
      Bora Bora in de Dierentuin Kinderboek 9938 in de Dierentuin Kinderboek 9938 in de Dierentuin Kinderboek 9938 Bora in de dierentuin (stoffenboekje) (1)
      Bora in de Dierentuin Kinderboek 9938
      • 09789021679938
      2
      17.45 EUR
    • Bora in het Water Kinderboek 9945
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170963505.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171001465.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170963508.jpg
      Bora Bora in het Water Kinderboek 9945 in het Water Kinderboek 9945 in het Water Kinderboek 9945 Wat een leuk boekje is het Bora in het water kinderboek!Het boekje is gemaakt van katoen en heeft 8 pagina's met mooie zeedieren illustraties, van bijvoorbeeld een schildpad en zeepaardje. De illustraties zijn in zwart wit, omdat pasgeboren baby's afbeeldingen beter kunnen zien in hoog contrast. Het water kinderboekje is 15 x 15 cm groot en geschikt voor kindjes vanaf 0 maanden. Er zijn verschillende gekleurde labeltjes bevestigd aan de randen van het boekje, zodat er nog meer te ontdekken va... (1)
      Bora in het Water Kinderboek 9945
      • 09789021679945
      1
      17.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl