x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bo Jungle babyspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Bo Jungle B-Bath Friends 6 Stuks Badspeelgoed B900210
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369751.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369754.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369755.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369752.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183557929.jpg
      Bo Jungle Bo Jungle B-Bath Friends 6 Stuks Badspeelgoed B900210 B-Bath Friends 6 Stuks Badspeelgoed B900210 B-Bath Friends 6 Stuks Badspeelgoed B900210 Speeltjes voor in bad va B-friends Met deze kleine leuke badvriendjes maak je het badmoment van je baby/kind nog leuker. Met spuitertjes Inclusief opbergdoosje soft-squeeze good-grip BPA-vrij (1)
      Bo Jungle B-Bath Friends 6 Stuks Badspeelgoed B900210
      • 01703739002107
      2
      16.94 EUR
    • Bo Jungle B-Turtle Silicone Green
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369760.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369759.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369758.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183556422.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178369757.jpg
      Bo Jungle Bo Jungle B-Turtle Silicone Green B-Turtle Silicone Green B-Turtle Silicone Green Bo Jungle B-Turtle Silicone Green (1)
      Bo Jungle B-Turtle Silicone Green
      • 01703739104603
      2
      12.99 EUR
    • Bo Jungle B-Friends 12 Stuks Badspeelgoed B900110
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184026239.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168003541.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168003544.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168003542.jpg
      Bo Jungle Bo Jungle B-Friends 12 Stuks Badspeelgoed B900110 B-Friends 12 Stuks Badspeelgoed B900110 B-Friends 12 Stuks Badspeelgoed B900110 Maak het badderen extra leuk met het B-Friends Badspeelgoed van Bo Jungle! Deze set bevat 12 zeevriendjes, waar je kleine heerlijk mee kan spelen. Sommige van de speeltjes hebben een functie om water te spuiten. Zo kan je kindje in de speeltjes knijpen, water spuiten en fantasierijk spelen. De verschillende vormen en texturen van het badspeelgoed stimuleert de zintuigen van je kleine. Daarnaast leert hij/zij verschillende dieren te herkennen tijdens het spetteren in bad. Na alle waterpret kun... (1)
      Bo Jungle B-Friends 12 Stuks Badspeelgoed B900110
      • 01703739001100
      1
      deal
      22.94 EUR
    • Bo Jungle B-Waterwheel Badspeelgoed B900710
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184027032.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171287348.jpg
      Bo Jungle Bo Jungle B-Waterwheel Badspeelgoed B900710 B-Waterwheel Badspeelgoed B900710 B-Waterwheel Badspeelgoed B900710 Met dit B-Waterwheel badspeelgoed van Bo Jungle wordt in bad gaan nog leuker! Wanneer je kindje water boven in de trechter laat lopen, stroomt het water door het hele speeltje naar beneden. Hierdoor gaan de wieltjes draaien en lopen de bakjes vol. Dit helpt bij het ontwikkeling van de hand-oogcoördinatie van je kleine. Het B-Waterwheel zorgt voor veel speelplezier! Bij dit badspeelgoed zit een klein vogeltje en een walvis, waar je kindje mee kan spelen in bad. Je bevestigt dit badspeelgoed me... (1)
      Bo Jungle B-Waterwheel Badspeelgoed B900710
      • 01703739007102
      1
      deal
      19.94 EUR
    • Bo Jungle B-Shark Vis Set Badspeelgoed B900700
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171287368.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171287367.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171287365.jpg
      Bo Jungle Bo Jungle B-Shark Vis Set Badspeelgoed B900700 B-Shark Vis Set Badspeelgoed B900700 B-Shark Vis Set Badspeelgoed B900700 In bad gaan wordt een avontuur met het B-Shark vis net badspeelgoed van Bo Jungle! Laat je kindje alle gekleurde zeedieren vangen met het haaienvisnetje, zo wordt badderen een feestje! De set is inclusief visnet, 9 vrolijk gekleurde zeedieren en 4 badbekers in de vorm van een zeeschildpad, zeester, krab en visje. Een aantal zeedieren heeft een klein gaatje, waardoor ze water kunnen spuiten. De verschillende vormen en texturen van het badspeelgoed stimuleren de zintuigen van je kleine. Daarnaa... (1)
      Bo Jungle B-Shark Vis Set Badspeelgoed B900700
      • 01703739007003
      1
      27.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vtech DEFAULT
        • vtech
      • Fisher Price DEFAULT
        • fisher_price
      • Disney DEFAULT
        • disney
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Vtech (vtech)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Disney (disney)
      • Nijntje (nijntje)
      • Woezel en pip (woezel_en_pip)
      • 4M (4m)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Ambi Toys (ambi_toys)
      • Angel Toys (angel_toys)
      • Artesavi (artesavi)
      • Aurora (aurora)
      • B Kids (b_kids)
      • B-Line (b_line)
      • B. toys (b_toys)
      • Baby Art (baby_art)
      • Baby einstein (baby_einstein)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • BabyArt (babyart)
      • Babyono (babyono)
      • Badabulle (badabulle)
      • BamBam (bambam)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Baninni (baninni)
      • Basic (basic)
      • Benbat (benbat)
      • Bestway (bestway)
      • Bieco (bieco)
      • BIG (big)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bino (bino)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Bolz (bolz)
      • Bondigo (bondigo)
      • Bontempi (bontempi)
      • Boon (boon)
      • Bora (bora)
      • Bosch (bosch)
      • Brandunit (brandunit)
      • Bright Starts (bright_starts)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • BRIO (brio)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Buki (buki)
      • Bumba (bumba)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Cause (cause)
      • Chicco (chicco)
      • Classic World (classic_world)
      • Clementoni (clementoni)
      • Cool Maker (cool_maker)
      • Corolle (corolle)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Creotime (creotime)
      • Crocodile Creek (crocodile_creek)
      • Dam (dam)
      • Dantoy (dantoy)
      • Deryan (deryan)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney baby (disney_baby)
      • Diversen (diversen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Ecoiffier (ecoiffier)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edushape (edushape)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Engelhart (engelhart)
      • Fat Brain Toys (fat_brain_toys)
      • Fehn (fehn)
      • Feuchtmann (feuchtmann)
      • Filibabba (filibabba)
      • Folat (folat)
      • Freds Swim Academy (freds_swim_academy)
      • Galt (galt)
      • Galt Toys (galt_toys)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Goki (goki)
      • Goula (goula)
      • Gowi (gowi)
      • Green Toys (green_toys)
      • Grimm's (grimm_s)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Hape (hape)
      • Happy horse (happy_horse)
      • Happy People (happy_people)
      • Hatchimals (hatchimals)
      • Heimess (heimess)
      • Heless (heless)
      • Hevea (hevea)
      • I'm Toy (i_m_toy)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Intex (intex)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jollein (jollein)
      • Jouéco (joue_co)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kiddoo (kiddoo)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Klein (klein)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • Käthe Kruse (ka_the_kruse)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lalaboom (lalaboom)
      • Lamaze (lamaze)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leopold (leopold)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little LUCA (little_luca)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Lorelli (lorelli)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • Ludi (ludi)
      • Make It Real (make_it_real)
      • Makro (makro)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Mamatoyz (mamatoyz)
      • Manhattan Toy (manhattan_toy)
      • Mattel (mattel)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mega (mega)
      • Mega Bloks (mega_bloks)
      • Meiya & Alvin (meiya_alvin)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Miffy (miffy)
      • Minions (minions)
      • Mister Tody (mister_tody)
      • Moses (moses)
      • Moulin Roty (moulin_roty)
      • Multiprint (multiprint)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mushie (mushie)
      • MY HUMMY (my_hummy)
      • Nattou (nattou)
      • Naturezoo (naturezoo)
      • Nebulous Stars (nebulous_stars)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nic (nic)
      • Nici (nici)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • O'tje Kadootje (o_tje_kadootje)
      • Oball (oball)
      • OYOY (oyoy)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pericles (pericles)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Pilsan (pilsan)
      • Pintoy (pintoy)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Play Doh (play_doh)
      • Playgo (playgo)
      • Playgro (playgro)
      • Playwood (playwood)
      • Polesie (polesie)
      • Quercetti (quercetti)
      • Rhombus (rhombus)
      • Roba (roba)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Roommate (roommate)
      • Rubbabu (rubbabu)
      • Rubo Toys (rubo_toys)
      • Rusty Rivets (rusty_rivets)
      • Saro (saro)
      • Scratch (scratch)
      • Sebra (sebra)
      • Selecta (selecta)
      • Ses (ses)
      • SES Creative (ses_creative)
      • Sevi (sevi)
      • Sigikid (sigikid)
      • Simba (simba)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Sluban (sluban)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartmax (smartmax)
      • Smoby (smoby)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Sophie de Giraf (sophie_de_giraf)
      • Sophie La Girafe (sophie_la_girafe)
      • Spin Master (spin_master)
      • Splash Toys (splash_toys)
      • Streetsurfing (streetsurfing)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Taf Toys (taf_toys)
      • Tega Baby (tega_baby)
      • Tender Leaf Toys (tender_leaf_toys)
      • Tender Toys (tender_toys)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Tiamo (tiamo)
      • Tikiri (tikiri)
      • Tiny Love (tiny_love)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tomy (tomy)
      • Tooky Toy (tooky_toy)
      • Trixie (trixie)
      • Trolls (trolls)
      • Trontveit (trontveit)
      • Trudi (trudi)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Viga Toys (viga_toys)
      • Vigatoys (vigatoys)
      • Vilac (vilac)
      • Vitra (vitra)
      • Wader (wader)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Wunders (wunders)
      • WWF (wwf)
      • Yookidoo (yookidoo)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €17 (budget)
      • €17 - €23 (low)
      • €23 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Varianten (group):
      • Gitaar (gitaar)
      • Keyboard (keyboard)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl