x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Outdoorjassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Only softshell jas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Outdoorjas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Only Tussenmantel 'NOOS'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115077246.jpg
      Only Only Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Opzet-/flapzak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'NOOS'
      • 05713731073582
      • ONL2113003000005
      2
      28.33 EUR
    • Only Tussenmantel 'STATION'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115084791.jpg
      Only Only Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Verborgen rits, Rits zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'STATION'
      • 05713720238589
      • ONL2999001000001
      1
      deal
      49.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'STATION'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115084791.jpg
      Only Only Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Verborgen rits, Rits zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'STATION'
      • 05713720244504
      • ONL2999001000004
      1
      deal
      49.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'NOOS'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115077246.jpg
      Only Only Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Opzet-/flapzak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'NOOS'
      • 05713731073551
      • ONL2113003000002
      1
      deal
      29.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'NOOS'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115077246.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118737929.jpg
      Only Only Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Opzet-/flapzak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'NOOS'
      • 05713731073544
      • ONL2113003000003
      1
      deal
      29.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'STATION'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115084791.jpg
      Only Only Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Verborgen rits, Rits zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'STATION'
      • 05713612161926
      • ONL2999001000002
      1
      deal
      49.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'STATION'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115084791.jpg
      Only Only Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Verborgen rits, Rits zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'STATION'
      • 05713744956841
      • ONL2999001000006
      1
      deal
      49.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'NOOS'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115077246.jpg
      Only Only Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Tussenmantel 'NOOS' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Opzet-/flapzak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'NOOS'
      • 05713731073575
      • ONL2113003000004
      1
      deal
      29.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'STATION'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115084791.jpg
      Only Only Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Verborgen rits, Rits zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'STATION'
      • 05713720238596
      • ONL2999001000005
      1
      deal
      49.9000 EUR
    • Only Tussenmantel 'STATION'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115084791.jpg
      Only Only Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Tussenmantel 'STATION' Type mantel: Regenjas; Materiaal: Imitatieleder; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Drukknopen, Verborgen rits, Rits zak; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 30°C, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet strijken, Niet bleken (1)
      Only Tussenmantel 'STATION'
      • 05713612161865
      • ONL2999001000003
      1
      deal
      49.9000 EUR
    • Only windbreaker »NADINE«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142875652.jpg
      Only Only windbreaker »NADINE« windbreaker »NADINE« windbreaker »NADINE« Windbreaker »Nadine« van Only. Tweekleurig design. Capuchon met rijgkoord, hoge kraag met een ritssluiting. 2 steekzakken. Rijgkoord in de zoom, elastische boorden. Kort comfortmodel. Licht, (1)
      Only windbreaker »NADINE«
      • 05713758737399
      1
      43.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Regatta DEFAULT
        • regatta
      • Jack Wolfskin DEFAULT
        • jack_wolfskin
      • CMP DEFAULT
        • cmp
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Budget: minder dan €40 (budget)
      • Lage prijs: €40 - €80 (low)
      • Gemiddelde prijs: €80 - €120 (medium)
      • High-end: meer dan €120 (high)
    • Merk (brand):
      • 4-Act (4_act)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Ajc (ajc)
      • Almgwand (almgwand)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • B'twin (b_twin)
      • Babista (babista)
      • Babolat (babolat)
      • Basler (basler)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Bioracer (bioracer)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bomont (bomont)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • C&A (c_a)
      • Caperlan (caperlan)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Castelli (castelli)
      • Castelli 3T (castelli_3t)
      • Cecil (cecil)
      • Checker (checker)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CKS (cks)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dainese (dainese)
      • Danwear (danwear)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Derbe (derbe)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dry Laundry (dry_laundry)
      • Eastwind (eastwind)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Fastrider (fastrider)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fouganza (fouganza)
      • FOX (fox)
      • Fred's world by green cotton (fred_s_world_by_green_cotton)
      • Fuchs Schmitt (fuchs_schmitt)
      • G-Star (g_star)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Gaastra (gaastra)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gil Bret (gil_bret)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Greenlands (greenlands)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hannah (hannah)
      • Happy Size (happy_size)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Harrington (harrington)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Highlander (highlander)
      • Hiker (hiker)
      • Homebase (homebase)
      • Hunter (hunter)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • INESIS (inesis)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jeep (jeep)
      • Joe browns (joe_browns)
      • K-way (k_way)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Khujo (khujo)
      • Kidorable (kidorable)
      • Killtec (killtec)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lamino (lamino)
      • Laura Biagiotti (laura_biagiotti)
      • Leatt (leatt)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Life-line (life_line)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Maria Höfl-riesch (maria_ho_fl_riesch)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Maze (maze)
      • Mbym (mbym)
      • Men Plus (men_plus)
      • MO (mo)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nebulus (nebulus)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nihon (nihon)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Only (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • PARAJUMPERS (parajumpers)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pme (pme)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Polarino (polarino)
      • Produkt (produkt)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quechua (quechua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Ralka (ralka)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reset (reset)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roosevelt (roosevelt)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Rvlt (rvlt)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Scapino (scapino)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schott (schott)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • Simond (simond)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Skiny (skiny)
      • Solognac (solognac)
      • Soulstar (soulstar)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stedman (stedman)
      • Steinbock (steinbock)
      • Stitch & Soul (stitch_soul)
      • Street One (street_one)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Tao (tao)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Ticket to heaven (ticket_to_heaven)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Top secret (top_secret)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Trend One (trend_one)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • TRIBORD (tribord)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Typhoon (typhoon)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Völkl (vo_lkl)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wemoto (wemoto)
      • Wesc (wesc)
      • Wilson (wilson)
      • Win Star (win_star)
      • Wowow (wowow)
      • Xlc (xlc)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • Yeti (yeti)
      • Ziener (ziener)
      • Zizzi (zizzi)
    • Soort outdoorjas (soort_outdoorjas):
      • Outdoorjas (outdoorjas)
      • Sportjas (sportjas)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • S (s)
      • M (m)
      • XS (xs)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Dessin (dessin):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Gemêleerd (geme_leerd)
      • Gestipt (gestipt)
      • Gestreept (gestreept)
      • Logo (logo)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Composiet (composiet)
      • Dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Satijn (satijn)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl