x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er optrekstangen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lifemaxx optrekstang

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in optrekstang categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lifemaxx equalizer l 70 cm l black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89866854.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97969550.jpg
      Lifemaxx Lifemaxx equalizer l 70 cm l black equalizer l 70 cm l black equalizer l 70 cm l black Lifemaxx equalizer l 70 cm l black (1)
      Lifemaxx equalizer l 70 cm l black
      • 07430436638653
      1
      99.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbieding IMPORTANT
        • true
      • Gorilla Sports DEFAULT
        • gorilla_sports
      • VirtuFit DEFAULT
        • virtufit
      • Tunturi DEFAULT
        • tunturi
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Tunturi (tunturi)
      • Iron gym (iron_gym)
      • Gymstick (gymstick)
      • Adidas (adidas)
      • Avento (avento)
      • Body Trading (body_trading)
      • Body-solid (body_solid)
      • Christopeit Sport (christopeit_sport)
      • Fitness-Mad (fitness_mad)
      • Flow Fitness (flow_fitness)
      • Focus fitness (focus_fitness)
      • Hammer (hammer)
      • Harbinger (harbinger)
      • Horizon Fitness (horizon_fitness)
      • inSPORTline (insportline)
      • Kettler (kettler)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Orange85 (orange85)
      • Perfect fitness (perfect_fitness)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Rs Sports (rs_sports)
      • Schildkröt Fitness (schildkro_t_fitness)
      • Schmidt Sports (schmidt_sports)
      • SVELTUS (sveltus)
      • Toorx (toorx)
      • vidaXL (vidaxl)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Maximum gewicht (maximum_gewicht):
      • 100 kg (100)
      • 120 kg (120)
      • 150 kg (150)
      • 350 kg (350)
    • Kleur product (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl