x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogschaduws verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sleek oogschaduw

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogschaduw categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Sleek I-divine Oogschaduw Palet Met Spiegel 12 Naturel Kleuren Set
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/3/5/5/sleek-i-divine-oogschaduw-palet-met-spiegel-12-naturel-kleuren-89556355.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/7/5/6/sleek-i-divine-oogschaduw-palet-met-spiegel-12-naturel-kleuren-95824756.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/6/5/sleek-i-divine-palette-au-naturel-oogschaduw-9-6-g--103584165.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/5/3/2/sleek-i-divine-palette-au-naturel-oogschaduw-color-9-6-g--109983532.jpg
      Sleek I-divine Oogschaduw Palet Met Spiegel 12 Naturel Kleuren Set (1)
      Sleek I-divine Oogschaduw Palet Met Spiegel 12 Naturel Kleuren Set
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      3
    • Sleek I Divine Oh So Special
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/1/4/sleek-i-divine-oh-so-special-89557014.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/1/5/sleek-i-divine-oh-so-special-89557015.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/8/2/sleek-i-divine-palet-oh-so-special-oogschaduw-9-6-g--102574182.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/8/2/sleek-i-divine-palet-oh-so-special-oogschaduw-color-9-6-g--109984282.jpg
      Sleek I Divine Oh So Special (1)
      Sleek I Divine Oh So Special
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Sleek I Divine Storm
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/6/3/4/sleek-oogschaduw-i-divine-storm-29335634.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/3/8/0/sleek-oogschaduw-i-divine-storm-46365380.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/7/2/sleek-i-divine-palette-storm-oogschaduw-9-6-g--102553272.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/6/0/3/sleek-i-divine-palette-storm-oogschaduw-color-9-6-g--109983603.jpg
      Sleek I Divine Storm (1)
      Sleek I Divine Storm
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Sleek I Divine Vintage Romance
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/2/1/sleek-make-up-i-divine-vintage-58595921.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/8/3/9/sleek-make-up-i-divine-vintage-89555839.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/4/9/sleek-i-divine-palette-vintage-romance-oogschaduw-9-6-g--102570649.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/5/1/2/sleek-i-divine-palette-vintage-romance-oogschaduw-color-9-6-g--109983512.jpg
      Sleek I Divine Vintage Romance (1)
      Sleek I Divine Vintage Romance
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Sleek Brow Kit Dark
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/9/2/sleek-brow-kit-dark-89557092.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/0/9/3/sleek-brow-kit-dark-89557093.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/1/8/9/sleek-kit-dark-brow-kit-3-8-g--102574189.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/5/4/9/sleek-kit-dark-brow-kit-color-3-8-g--109983549.jpg
      Sleek Brow Kit Dark (1)
      Sleek Brow Kit Dark
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      9.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Sleek Eye & Cheek Palette See You At Midnight
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/1/6/4/sleek-eye-cheek-palette-see-you-at-midnight-89557164.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/1/6/5/sleek-eye-cheek-palette-see-you-at-midnight-89557165.jpg
      Sleek Eye & Cheek Palette See You At Midnight (1)
      Sleek Eye & Cheek Palette See You At Midnight
      Beautyfashionshop.nl Beautyfashionshop.nl
      15.65, 2d (offer_sdt_2_days)
      Beautyfashionshop.nl Beautyfashionshop.nl
      15.65, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Sleek Eye & Cheek Palette Dancing Til Dusk
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/7/4/sleek-eye-cheek-palette-dancing-til-dusk-89556574.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/7/5/sleek-eye-cheek-palette-dancing-til-dusk-89556575.jpg
      Sleek Eye & Cheek Palette Dancing Til Dusk (1)
      Sleek Eye & Cheek Palette Dancing Til Dusk
      Beautyfashionshop.nl Beautyfashionshop.nl
      15.65, 4d (offer_sdt_4_days)
      Beautyfashionshop.nl Beautyfashionshop.nl
      15.65, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • W7 DEFAULT
        • w7
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Sleek DEFAULT
        • sleek
      • Urban Decay DEFAULT
        • urban_decay
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Oogschaduw paletten DEFAULT
        • palette
      • Langhoudende oogschaduw DEFAULT
        • ja
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koper (koper)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Merk (brand):
      • Chanel (chanel)
      • Dior (dior)
      • Bourjois (bourjois)
      • Clinique (clinique)
      • Max Factor (max_factor)
      • BlackUp (blackup)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Börlind (bo_rlind)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Guerlain (guerlain)
      • INGLOT (inglot)
      • Isadora (isadora)
      • Kanebo Sensai (kanebo_sensai)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancome (lancome)
      • Lavera (lavera)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maybelline (maybelline)
      • Nyx (nyx)
      • Pupa (pupa)
      • Rimmel (rimmel)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashbox (smashbox)
      • The balm (the_balm)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • W7 (w7)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < €8 (budget)
      • €8 - €11 (low)
      • €11 - €23 (medium)
      • > €23 (high)
    • Productfamilie (family):
      • L'Oréal Paris Make-Up Designer (l_ore_al_paris_make_up_designer)
      • Make-Up Designer (make_up_designer)
    • Kleurgroep (kleurgroep):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi_kleuren)
      • Naakt (naakt)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Violet (violet)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Displaykleuren (displaykleuren):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 8 (8)
      • 10 (10)
      • 12 (12)
    • Palette (group_name):
      • Palette (palette)
    • Palette (group):
      • BlackUp Palette (blackup_palette)
      • Bourjois Palette (bourjois_palette)
      • Clarins Palette (clarins_palette)
      • Deborah Milano Palette (deborah_milano_palette)
      • Estée Lauder Palette (este_e_lauder_palette)
      • Isadora Palette (isadora_palette)
      • Kanebo Sensai Palette (kanebo_sensai_palette)
      • L'Oréal Palette (l_ore_al_palette)
      • Lancome Palette (lancome_palette)
      • Malu Wilz Palette (malu_wilz_palette)
      • Max Factor Palette (max_factor_palette)
      • Maybelline Palette (maybelline_palette)
      • Nyx Palette (nyx_palette)
      • Rimmel Palette (rimmel_palette)
      • Sensai Palette (sensai_palette)
      • Sleek Palette (sleek_palette)
      • Smashbox Palette (smashbox_palette)
      • The balm Palette (the_balm_palette)
      • Thebalm Palette (thebalm_palette)
      • Urban Decay Palette (urban_decay_palette)
      • W7 Palette (w7_palette)
      • Yves Saint Laurent Palette (yves_saint_laurent_palette)
      • ZOEVA Palette (zoeva_palette)
    • Capaciteit (capaciteit):
      • 7 g (7_g)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
    • Storage case (storage_case):
      • Ja (ja)
    • Hexadecimale kleur code (hexadecimale_kleur_code):
      • #370f2c (_370f2c)
      • #3B4990 (_3b4990)
      • #5C246E (_5c246e)
      • #5E2605 (_5e2605)
      • #628088 (_628088)
      • #8B8B00 (_8b8b00)
      • #bc977a (_bc977a)
      • #C0C0C0 (_c0c0c0)
      • #CD950C (_cd950c)
      • #e87a62 (_e87a62)
      • #ecbfac (_ecbfac)
      • #faebd7 (_faebd7)
      • #fbcdac (_fbcdac)
      • #ffe8c7 (_ffe8c7)
      • #ffe8d6 (_ffe8d6)
    • Lang houdend (lang_houdend):
      • Ja (ja)
    • Quantity per pack (quantity_per_pack):
      • 1 (quantity_per_pack_1.0)
    • Blijft zitten tot (blijft_zitten_tot):
      • 12 uur (12_uur)
      • 24 uur (24_uur)
    • Leeftijd vanaf (leeftijd_vanaf):
      • 18 jaar (leeftijd_vanaf_18.0)
    • Lichtbestendigheid (binnen, huis of kantoor, solvent-inkt) (lichtbestendigheid_binnen_huis_of_kantoor_solvent_inkt_):
      • Ja (ja)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl