x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogschaduws verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    oogschaduw

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogschaduw categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    2688 - 24
    • PUPA Milano The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 007
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157812243.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166204901.jpg
      PUPA Milano PUPA Milano The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 007 The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 007 The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 007 Pupa The Dark Side Of Beauty Eyeshadow is een prachtige donkere oogschaduw. Het is perfect voor een fonkelende smoky eye met een metallic finish. De oogschaduwtinten zijn vermengd met zwarte pigmenten, voor een intense look met een 3D-effect. Je kunt dit product zowel droog als nat aanbrengen. Vrij van parabenen. (1)
      PUPA Milano The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 007
      • 08011607327041
      1
      deal
      21.76 EUR
    • PUPA Milano The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 006
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157812274.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204502064.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204502065.jpg
      PUPA Milano PUPA Milano The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 006 The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 006 The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 006 Pupa The Dark Side Of Beauty Eyeshadow is een prachtige donkere oogschaduw. Het is perfect voor een fonkelende smoky eye met een metallic finish. De oogschaduwtinten zijn vermengd met zwarte pigmenten, voor een intense look met een 3D-effect. Je kunt dit product zowel droog als nat aanbrengen. Vrij van parabenen. (1)
      PUPA Milano The Dark Side Of Beauty Eyeshadow 006
      • 08011607327034
      • 040349A06
      1
      deal
      21.76 EUR
    • INGLOT Freedom System Flexi Palette Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163979362.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126555268.jpg
      INGLOT INGLOT Freedom System Flexi Palette Black Freedom System Flexi Palette Black Freedom System Flexi Palette Black Inglot Freedom System Flexi Palette Black (1)
      INGLOT Freedom System Flexi Palette Black
      • 05907587118386
      1
      28.99 EUR
    • Benecos Oogschaduw Mono Choco Cookie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136076168.jpg
      Benecos Benecos Oogschaduw Mono Choco Cookie Oogschaduw Mono Choco Cookie Oogschaduw Mono Choco Cookie Benecos Vegan Natural Mono Oogschaduw Choco Cookie (1)
      Benecos Oogschaduw Mono Choco Cookie
      • 04260198092515
      1
      9.50 EUR
    • INGLOT - Freedom System Eye Shadow AMC SHINE 30 - Oogschaduw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107973620.jpg
      INGLOT INGLOT - Freedom System Eye Shadow AMC SHINE 30 - Oogschaduw - Freedom System Eye Shadow AMC SHINE 30 - Oogschaduw - Freedom System Eye Shadow AMC SHINE 30 - Oogschaduw Freedom System Eye Shadow AMC SHINE (1)
      INGLOT - Freedom System Eye Shadow AMC SHINE 30 - Oogschaduw
      • 05907755370301
      1
      14.99 EUR
    • Redken Metallic Oogschaduw Sticks Â? 04 Acier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107410223.jpg
      Redken Redken Metallic Oogschaduw Sticks � 04 Acier Metallic Oogschaduw Sticks � 04 Acier Metallic Oogschaduw Sticks � 04 Acier Metallic Oogschaduw Sticks  04 Acier (1)
      Redken Metallic Oogschaduw Sticks Â? 04 Acier
      • 03545234260044
      1
      13.90 EUR
    • Redken Miss Cop Oogschaduw Quattro 01 - Africa
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107410503.jpg
      Redken Redken Miss Cop Oogschaduw Quattro 01 - Africa Miss Cop Oogschaduw Quattro 01 - Africa Miss Cop Oogschaduw Quattro 01 - Africa Miss Cop Oogschaduw Quattro 01 - Africa (1)
      Redken Miss Cop Oogschaduw Quattro 01 - Africa
      • 03545234307015
      1
      15.50 EUR
    • Redken Metallic Oogschaduw Sticks Â? 06 Starlight
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107411788.jpg
      Redken Redken Metallic Oogschaduw Sticks � 06 Starlight Metallic Oogschaduw Sticks � 06 Starlight Metallic Oogschaduw Sticks � 06 Starlight Metallic Oogschaduw Sticks  06 Starlight (1)
      Redken Metallic Oogschaduw Sticks Â? 06 Starlight
      • 03545234260068
      1
      13.90 EUR
    • INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 123 - Oogschaduw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107300881.jpg
      INGLOT INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 123 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 123 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 123 - Oogschaduw AMC Pure Pigment Eye Shadow (1)
      INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 123 - Oogschaduw
      • 05907587121232
      1
      22.99 EUR
    • Dior Diorshow Fusion Matte Mono - 091 Nocturne - Oogschaduw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167166256.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127377326.jpg
      Dior Dior Diorshow Fusion Matte Mono - 091 Nocturne - Oogschaduw Diorshow Fusion Matte Mono - 091 Nocturne - Oogschaduw Diorshow Fusion Matte Mono - 091 Nocturne - Oogschaduw Diorshow Fusion Matte Mono - 091 Nocturne - 4,4 ml (1)
      Dior Diorshow Fusion Matte Mono - 091 Nocturne - Oogschaduw
      • 03348901198080
      1
      39.50 EUR
    • INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 24 - Oogschaduw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117706406.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139041489.jpg
      INGLOT INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 24 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 24 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 24 - Oogschaduw INGLOT AMC Pure Pigment Eye Shadow - Losse oogschaduw (1)
      INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 24 - Oogschaduw
      • 05907587146242
      1
      22.99 EUR
    • INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 23 - Oogschaduw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107932485.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172521173.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139041382.jpg
      INGLOT INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 23 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 23 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 23 - Oogschaduw INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 23 - Oogschaduw (1)
      INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 23 - Oogschaduw
      • 05907587146235
      1
      22.99 EUR
    • Laura Mercier Metallic Eye Colour creme - Burnished Copper - Oogschaduw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127346356.jpg
      Laura Mercier Laura Mercier Metallic Eye Colour creme - Burnished Copper - Oogschaduw Metallic Eye Colour creme - Burnished Copper - Oogschaduw Metallic Eye Colour creme - Burnished Copper - Oogschaduw Laura Mercier Metallic Eye Colour Creme 8.5 gr (1)
      Laura Mercier Metallic Eye Colour creme - Burnished Copper - Oogschaduw
      • 00736150030955
      1
      41.67 EUR
    • Dior Dior, eye show - pink wannabe 832
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198751213.jpg
      Dior Dior Dior, eye show - pink wannabe 832 Dior, eye show - pink wannabe 832 Dior, eye show - pink wannabe 832 Dior, eye show - pink wannabe 832 (1)
      Dior Dior, eye show - pink wannabe 832
      • 03348900805538
      1
      29.95 EUR
    • INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 124 - Oogschaduw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205301986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207202060.jpg
      INGLOT INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 124 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 124 - Oogschaduw - AMC Pure Pigment Eye Shadow 124 - Oogschaduw INGLOT AMC Pure Pigment Eye Shadow 124 - Losse oogschaduw (1)
      INGLOT - AMC Pure Pigment Eye Shadow 124 - Oogschaduw
      • 05907587121249
      1
      22.99 EUR
    • Make-up Studio Oogschaduw female 5.0g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205314679.jpg
      Make-up Studio Make-up Studio Oogschaduw female 5.0g Oogschaduw female 5.0g Oogschaduw female 5.0g Make-up Studio Colour Pigments Oogschaduw - Purple (1)
      Make-up Studio Oogschaduw female 5.0g
      • 08717801030687
      1
      15.90 EUR
    • Catrice The Matte Cocoa Collection oogschaduw 010 Chocolate Lover 9,5 g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206660492.jpg
      Catrice Catrice The Matte Cocoa Collection oogschaduw 010 Chocolate Lover 9,5 g The Matte Cocoa Collection oogschaduw 010 Chocolate Lover 9,5 g The Matte Cocoa Collection oogschaduw 010 Chocolate Lover 9,5 g CATRICE The Matte Cocoa Collection oogschaduw 010 Chocolate Lover 9,5 g (1)
      Catrice The Matte Cocoa Collection oogschaduw 010 Chocolate Lover 9,5 g
      • 04059729270825
      • 927082
      1
      18.50 EUR
    • Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172188821.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167701434.jpg
      Makeup Revolution Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette (1)
      Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette
      • 05057566377058
      1
      12.95 EUR
    • Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Eye Shadow Palette 8 G Everlasting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172188805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183379463.jpg
      Makeup Revolution Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Eye Shadow Palette 8 G Everlasting - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Eye Shadow Palette 8 G Everlasting - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Eye Shadow Palette 8 G Everlasting Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Eye Shadow Palette 8 G Everlasting (1)
      Makeup Revolution - Forever Flawless Dynamic Eyeshadow Palette - Eye Shadow Palette 8 G Everlasting
      • 05057566377072
      1
      12.95 EUR
    • Makeup Revolution - Forever Flawless Bird of Paradise Eyeshadow Palette - Paletka očních stínů 19,8 g (L)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207068987.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209004128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202545760.jpg
      Makeup Revolution Makeup Revolution - Forever Flawless Bird of Paradise Eyeshadow Palette - Paletka očních stínů 19,8 g (L) - Forever Flawless Bird of Paradise Eyeshadow Palette - Paletka očních stínů 19,8 g (L) - Forever Flawless Bird of Paradise Eyeshadow Palette - Paletka očních stínů 19,8 g (L) Makeup Revolution - Forever Flawless Bird of Paradise Eyeshadow Palette - Paletka oních stín 19,8 g (L) (1)
      Makeup Revolution - Forever Flawless Bird of Paradise Eyeshadow Palette - Paletka očních stínů 19,8 g (L)
      • 05057566180351
      1
      15.95 EUR
    • Nars Duo Eyeshadow Isolde 1.1 Gr*2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167970491.jpg
      Nars Nars Duo Eyeshadow Isolde 1.1 Gr*2 Duo Eyeshadow Isolde 1.1 Gr*2 Duo Eyeshadow Isolde 1.1 Gr*2 Nars Duo Eyeshadow Isolde 1.1 Gr*2 (1)
      Nars Duo Eyeshadow Isolde 1.1 Gr*2
      • 00607845039174
      1
      37.52 EUR
    • Makeup Revolution X Friends - Open The Door Palette
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172235747.jpg
      Makeup Revolution Makeup Revolution X Friends - Open The Door Palette X Friends - Open The Door Palette X Friends - Open The Door Palette X Friends - Open The Door Palette (1)
      Makeup Revolution X Friends - Open The Door Palette
      • 05057566401463
      1
      20.95 EUR
    • Make-up Studio Oogschaduw female 3.0g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160594147.jpg
      Make-up Studio Make-up Studio Oogschaduw female 3.0g Oogschaduw female 3.0g Oogschaduw female 3.0g Make-up Studio Shiny Effects Oogschaduw - Silver (1)
      Make-up Studio Oogschaduw female 3.0g
      • 08717801007566
      1
      12.90 EUR
    • Golden rose Silky Touch Matte Eyeshadow 209
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191132625.jpg
      Golden rose Golden rose Silky Touch Matte Eyeshadow 209 Silky Touch Matte Eyeshadow 209 Silky Touch Matte Eyeshadow 209 GOLDEN ROSE SILKY TOUCH MATTE EYESHADOW 209 (1)
      Golden rose Silky Touch Matte Eyeshadow 209
      • 08691190329099
      1
      9.50 EUR
    1 112 114 125
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • W7 DEFAULT
        • w7
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Urban Decay DEFAULT
        • urban_decay
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2K (2k)
      • Affinage (affinage)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Ardell (ardell)
      • Ariane Inden Cosmetics (ariane_inden_cosmetics)
      • Artdeco (artdeco)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • Avril (avril)
      • B.A.E. (b_a_e_)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • BeMineral (bemineral)
      • Benecos (benecos)
      • Beyu (beyu)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Body collection (body_collection)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • Christian (christian)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Colorsmash (colorsmash)
      • Combinal (combinal)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • CTZN Cosmetics (ctzn_cosmetics)
      • Dear Dahlia (dear_dahlia)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Duo (duo)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Edwin Jagger (edwin_jagger)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Elizabeth Mott (elizabeth_mott)
      • EMANI (emani)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Freedom Makeup London (freedom_makeup_london)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Fun (fun)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Golden Rose Cosmetics (golden_rose_cosmetics)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • HANADI BEAUTY (hanadi_beauty)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • HEMA (hema)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ikos (ikos)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Joico (joico)
      • Keenwell (keenwell)
      • Kis (kis)
      • Kocostar (kocostar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab2 (lab2)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lethal Cosmetics (lethal_cosmetics)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lovely (lovely)
      • Lumene (lumene)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Miss W (miss_w)
      • Morphe (morphe)
      • MUA (mua)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Nudestix (nudestix)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Orphica (orphica)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Payot (payot)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Postquam (postquam)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Royal (royal)
      • Royal KIS (royal_kis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Sunkissed (sunkissed)
      • Sweed (sweed)
      • T-LeClerc (t_leclerc)
      • Talika (talika)
      • Technic (technic)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • theBalm (thebalm)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Too Faced (too_faced)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Une (une)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
    • Prijs (price):
      • < € 13 (budget)
      • € 13 - € 16 (price_2)
      • € 16 - € 22 (price_3)
      • ≥ € 22 (price_4)
    • Kleur (kleur):
    • Substantie (substantie):
      • Crème (cre_me)
      • Geperst poeder (geperst_poeder)
      • Poeder (poeder)
      • Potlood (potlood)
      • Stick (stick)
      • Vloeibaar (vloeibaar)
    • Afwerking (afwerking):
      • Glans (glans)
      • Glitter (glitter)
      • Mat (mat)
      • Metallic (metallic)
      • Shimmer (shimmer)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl