x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogschaduws verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    CHRISTIAN FAYE oogschaduw

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogschaduw categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • CHRISTIAN FAYE Purple Oogschaduw
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/105466429.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/105466421.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/114009720.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/114614860.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118243320.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/124092326.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/125516701.jpg
      CHRISTIAN FAYE Purple Oogschaduw (1)
      CHRISTIAN FAYE Purple Oogschaduw
      Voordeligfit.nl Voordeligfit.nl
      18.42, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Voordeligfit.nl Voordeligfit.nl
      18.42, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      5
    • CHRISTIAN FAYE Green Oogschaduw
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/103830952.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/110222021.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/113960851.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118117159.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/124091127.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/125513823.jpg
      CHRISTIAN FAYE Green Oogschaduw (1)
      CHRISTIAN FAYE Green Oogschaduw
      Voordeligfit.nl Voordeligfit.nl
      14.76, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Voordeligfit.nl Voordeligfit.nl
      14.76, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      5
    • CHRISTIAN FAYE Smokey Eyes Brown
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/26802961.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/82719281.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/88299452.jpg
      CHRISTIAN FAYE Smokey Eyes Brown (1)
      CHRISTIAN FAYE Smokey Eyes Brown
      Beautyfashionshop.nl Beautyfashionshop.nl
      23.70, 4d (offer_sdt_4_days)
      Beautyfashionshop.nl Beautyfashionshop.nl
      23.70, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
      most_sold
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • W7 DEFAULT
        • w7
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Sleek DEFAULT
        • sleek
      • Urban Decay DEFAULT
        • urban_decay
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • BE (be)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Bourjois (bourjois)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • CHRISTIAN C. (christian_c_)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Elite (elite)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Heart (heart)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • INGLOT (inglot)
      • John van g (john_van_g)
      • Kanebo (kanebo)
      • Kanebo Sensai (kanebo_sensai)
      • Korres (korres)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancome (lancome)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Makeup revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Misslyn (misslyn)
      • PHB (phb)
      • Pupa (pupa)
      • Pupa Milano (pupa_milano)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • Smashbox (smashbox)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Terre Doc (terre_doc)
      • The balm (the_balm)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Prijs (price):
      • < € 17 (budget)
      • € 17 - € 23 (price_17_23)
      • € 23 - € 31 (price_23_31)
      • ≥ € 31 (price_31)
    • Kleur product (kleur):
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bronze (bronze)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Ivoire (ivoire)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Displaykleuren (displaykleuren):
      • 1.073 biljoen kleuren (1_073_biljoen_kleuren)
      • 2 (2)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 12 (12)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Make-up effect (lipstick_effect):
      • Glanzend (glanzend)
      • Glitters (glitters)
      • Mat (mat)
      • Metallic (metallic)
      • Natuurlijk (natuurlijk)
    • Soort oogschaduw (soort_oogschaduw):
      • Oogschaduw (oogschaduw)
      • Oogschaduwbasis (oogschaduwbasis)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl