x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogschaduws verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    oogschaduw

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogschaduw categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Ardell Beauty Pro Eyeshadow Palette Shimmer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155818265.jpg
      Ardell Ardell Beauty Pro Eyeshadow Palette Shimmer Beauty Pro Eyeshadow Palette Shimmer Beauty Pro Eyeshadow Palette Shimmer Merk Beauty-producten Ardell. (1)
      Ardell Beauty Pro Eyeshadow Palette Shimmer
      • 00074764051233
      3
      13.13 EUR
    • Ardell Pro Oogschaduw Palette - Mat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155819129.jpg
      Ardell Ardell Pro Oogschaduw Palette - Mat Pro Oogschaduw Palette - Mat Pro Oogschaduw Palette - Mat Ardell Pro Oogschaduw Palette - Mat (1)
      Ardell Pro Oogschaduw Palette - Mat
      • 00074764051226
      3
      15.95 EUR
    • Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Let's Live
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155818907.jpg
      Ardell Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Let's Live Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Let's Live Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Let's Live Een sterk gepigmenteerde oogschaduwpalette zorgen voor een intense kleurweergave. Bevat een uitgebalanceerd gamma van glinsterende en matte afwerkingen. Daarbij is de kleur die je in het palette ziet, is de kleur die je op het oog ziet. Deze tinten zijn flatterend op ieder moment van de dag. 5,8 gr. (1)
      Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Let's Live
      • 00074764051271
      1
      19.90 EUR
    • Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Limo Leather
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155812464.jpg
      Ardell Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Limo Leather Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Limo Leather Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Limo Leather Een sterk gepigmenteerde oogschaduwpalette zorgen voor een intense kleurweergave. Bevat een uitgebalanceerd gamma van glinsterende en matte afwerkingen. Daarbij is de kleur die je in het palette ziet, is de kleur die je op het oog ziet. Deze tinten zijn flatterend op ieder moment van de dag. 5,8 gr. (1)
      Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Limo Leather
      • 00074764051295
      1
      15.90 EUR
    • Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Love Lust
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155819300.jpg
      Ardell Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Love Lust Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Love Lust Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Love Lust Een sterk gepigmenteerde oogschaduwpalette zorgen voor een intense kleurweergave. Bevat een uitgebalanceerd gamma van glinsterende en matte afwerkingen. Daarbij is de kleur die je in het palette ziet, is de kleur die je op het oog ziet. Deze tinten zijn flatterend op ieder moment van de dag. 5,8 gr. (1)
      Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Love Lust
      • 00074764051288
      1
      15.90 EUR
    • Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Cabana
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155820513.jpg
      Ardell Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Cabana Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Cabana Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Cabana Een sterk gepigmenteerde oogschaduwpalette zorgen voor een intense kleurweergave. Bevat een uitgebalanceerd gamma van glinsterende en matte afwerkingen. Daarbij is de kleur die je in het palette ziet, is de kleur die je op het oog ziet. Deze tinten zijn flatterend op ieder moment van de dag. 5,8 gr. (1)
      Ardell Beauty Sensual Eyes Eyeshadow Palette Cabana
      • 00074764051257
      1
      15.90 EUR
    • Ardell Pro Eyeshadow Palette Metallic And Matte
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155835187.jpg
      Ardell Ardell Pro Eyeshadow Palette Metallic And Matte Pro Eyeshadow Palette Metallic And Matte Pro Eyeshadow Palette Metallic And Matte Een luxueus palette, 15 tinten, eindeloze mogelijkheden. Wees je eigen make-upartiest met deze ultieme mix van matte en metallic oogschaduwen, allemaal in sterk gepigmenteerde tinten. Meng meerdere schaduwen voor de perfecte tint. 10,5 g (1)
      Ardell Pro Eyeshadow Palette Metallic And Matte
      • 00074764052957
      1
      23.90 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • W7 DEFAULT
        • w7
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • Urban Decay DEFAULT
        • urban_decay
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2K (2k)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Ariane Inden Cosmetics (ariane_inden_cosmetics)
      • Artdeco (artdeco)
      • ASP (asp)
      • Astor (astor)
      • Aveda (aveda)
      • Avril (avril)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • BeMineral (bemineral)
      • Benecos (benecos)
      • Beter (beter)
      • Beyu (beyu)
      • BH Cosmetics (bh_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Body collection (body_collection)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carter Beauty Cosmetics (carter_beauty_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Chanel (chanel)
      • Christian (christian)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collection (collection)
      • Collistar (collistar)
      • Combinal (combinal)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Create It! (create_it_)
      • CTZN Cosmetics (ctzn_cosmetics)
      • Dear Dahlia (dear_dahlia)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Divaderme (divaderme)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Duo (duo)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Edwin Jagger (edwin_jagger)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Flormar (flormar)
      • Freedom Makeup London (freedom_makeup_london)
      • FreshMinerals (freshminerals)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Golden rose (golden_rose)
      • Golden Rose Cosmetics (golden_rose_cosmetics)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • HANADI BEAUTY (hanadi_beauty)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Horst Kirchberger (horst_kirchberger)
      • Hourglass (hourglass)
      • I Heart Revolution (i_heart_revolution)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Idyl (idyl)
      • Ikos (ikos)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • ISO BEAUTY (iso_beauty)
      • J. Cat Beauty (j_cat_beauty)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jean D'Arcel (jean_d_arcel)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • John van g (john_van_g)
      • Joico (joico)
      • Keenwell (keenwell)
      • Kis (kis)
      • Kiss New York (kiss_new_york)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L.O.V (l_o_v)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Layla (layla)
      • Lethal Cosmetics (lethal_cosmetics)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • Logona (logona)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lumene (lumene)
      • Lyko (lyko)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Make-up Studio (make_up_studio)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Mediceuticals (mediceuticals)
      • Milani (milani)
      • Morphe (morphe)
      • MUA (mua)
      • Namaki (namaki)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Nouba (nouba)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Postquam (postquam)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Redken (redken)
      • Revlon (revlon)
      • Revolution (revolution)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Royal (royal)
      • Royal KIS (royal_kis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Sunkissed (sunkissed)
      • Swati (swati)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Talika (talika)
      • Technic (technic)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Too Faced (too_faced)
      • Und Gretel (und_gretel)
      • Une (une)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • W7 (w7)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Prijs (price):
      • < € 13 (budget)
      • € 13 - € 17 (price_2)
      • € 17 - € 22 (price_3)
      • ≥ € 22 (price_4)
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Substantie (substantie):
      • Crème (cre_me)
      • Geperst poeder (geperst_poeder)
      • Poeder (poeder)
      • Potlood (potlood)
      • Stick (stick)
      • Vloeibaar (vloeibaar)
    • Afwerking (afwerking):
      • Glitter (glitter)
      • Mat (mat)
      • Metallic (metallic)
      • Shimmer (shimmer)
    • Dermatologisch getest (dermatologisch_getest):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl