x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogpotloden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Yves Saint Laurent oogpotlood

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogpotlood categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Yves Saint Laurent COUTURE KAJAL 3in1 #02-bleu cobalt 1,5 gr
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/1/1/6/yves-saint-laurent-couture-kajal-eyepencil-02-44267116.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/9/5/yves-saint-laurent-couture-kajal-eyepencil-02-87537995.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/8/0/yves-saint-laurent-couture-kajal-eyepencil-02-99237480.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/1/2/3/yves-saint-laurent-couture-kajal-pencil-eyeliner-bleu-cobalt-14-g--102005123.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/2/7/2/yves-saint-laurent-couture-kajal-pencil-eyeliner-bleu-cobalt-14-g--102568272.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/5/6/0/yves-saint-laurent-couture-kajal-pencil-eyeliner-color-14-g--103573560.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/5/0/0/yves-saint-laurent-couture-kajal-pencil-eyeliner-color-14-g--103926500.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/3/8/0/yves-saint-laurent-couture-kajal-pencil-eyeliner-color-14-g--106475380.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/1/5/2/yves-saint-laurent-couture-kajal-3in1-02-bleu-cobalt-1-5-gr-107805152.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/8/7/yves-saint-laurent-couture-kajal-3in1-02-bleu-cobalt-1-5-gr-109103787.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/8/5/5/yves-saint-laurent-couture-kajal-pencil-eyeliner-color-14-g--109901855.jpg
      Yves Saint Laurent COUTURE KAJAL 3in1 #02-bleu cobalt 1,5 gr (1)
      Yves Saint Laurent COUTURE KAJAL 3in1 #02-bleu cobalt 1,5 gr
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      29.79, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      29.79, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • Yves Saint Laurent DESSIN DU REGARD OOGPOTLOOD (06 BRONZE, 1,2 G)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/0/7/4/ysl-dessin-du-regard-wp-eyeliner-06-bronze-1-2-g--96128074.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/3/5/8/yves-saint-laurent-bronze-wenkbrauwpotlood-105408358.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/4/1/9/yves-saint-laurent-dessin-du-regard-oogpotlood-06-bronze-1-2-g--109998419.jpg
      Yves Saint Laurent DESSIN DU REGARD OOGPOTLOOD (06 BRONZE, 1,2 G) (1)
      Yves Saint Laurent DESSIN DU REGARD OOGPOTLOOD (06 BRONZE, 1,2 G)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      25.2, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      25.2, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Yves Saint Laurent Nr. 10 - Orange Graffiti Oogpotlood 1.25 g
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/4/5/yves-saint-laurent-nr-10-orange-graffiti-oogpotlood-1-25-g-105407845.jpg
      Yves Saint Laurent Nr. 10 - Orange Graffiti Oogpotlood 1.25 g (1)
      Yves Saint Laurent Nr. 10 - Orange Graffiti Oogpotlood 1.25 g
      Douglas.nl Douglas.nl
      26.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Douglas.nl Douglas.nl
      26.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Loreal DEFAULT
        • loreal
      • Bourjois DEFAULT
        • bourjois
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • Clinique (clinique)
      • Lancome (lancome)
      • Loreal (loreal)
      • BE (be)
      • Beautyblender (beautyblender)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Isadora (isadora)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lip Smacker (lip_smacker)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Nyx (nyx)
      • PHB (phb)
      • Pupa (pupa)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Ysl (ysl)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • < €7 (budget)
      • €7 - €12 (low)
      • €12 - €21 (medium)
      • > €21 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zwart (zwart)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl