x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogpotloden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Clinique oogpotlood

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogpotlood categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Clinique QUICKLINER FOR EYES FOR EYES (COLOR, 1 ST)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/8/5/2/clinique-quickliner-for-eyes-03-ml-68786852.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/8/4/1/clinique-quickliner-for-eyes-03-ml-87543841.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/2/8/0/clinique-quickliner-for-eyes-03-ml-99060280.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/7/0/3/clinique-eyeliner-quickliner-eyeliner-12-moss-12-moss-101829703.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/5/7/2/clinique-12-moss-oogpotlood-3-0-g-103827572.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/1/3/9/clinique-quickliner-for-eyes-for-eyes-color-1-st--103927139.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/9/5/clinique-eyeliner-quickliner-eyeliner-12-moss-12-moss-106477495.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/8/0/2/clinique-quickliner-eyes-12-moss-0-3-gr-107496802.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/9/1/clinique-12-moss-oogpotlood-3-0-g-107806691.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/7/1/3/clinique-12-moss-oogpotlood-3-0-g-109099713.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/7/4/1/clinique-quickliner-eyes-12-moss-0-3-gr-110200741.jpg
      Clinique QUICKLINER FOR EYES FOR EYES (COLOR, 1 ST) (1)
      Clinique QUICKLINER FOR EYES FOR EYES (COLOR, 1 ST)
      Douglas.nl Douglas.nl
      17.97, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Douglas.nl Douglas.nl
      17.97, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      4
      good_buy
    • Clinique QUICKLINER FOR EYES FOR EYES (COLOR, 1 ST)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/3/3/4/clinique-quickliner-for-eyes-02-25916334.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/6/0/clinique-quickliner-for-eyes-for-eyes-color-1-st--58568660.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/0/5/4/clinique-quickliner-for-eyes-02-99234054.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/7/1/2/clinique-quickliner-for-eyes-for-eyes-02-smoky-brown-1-st--101731712.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/5/4/1/clinique-quickliner-for-eyes-002-smokey-brown-eyeliner-103923541.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/8/8/7/clinique-quickliner-for-eyes-for-eyes-color-1-st--106469887.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/9/3/8/clinique-quickliner-for-eyes-for-eyes-color-1-st--107330938.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/4/3/1/clinique-quickliner-eyes-02-smoky-brown-0-3-gr-107510431.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/5/1/4/clinique-02-smokey-brown-oogpotlood-3-0-g-dames-107798514.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/2/8/clinique-quickliner-for-eyes-for-eyes-color-1-st--108207828.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/6/4/5/clinique-02-smokey-brown-oogpotlood-3-0-g-dames-109101645.jpg
      Clinique QUICKLINER FOR EYES FOR EYES (COLOR, 1 ST) (1)
      Clinique QUICKLINER FOR EYES FOR EYES (COLOR, 1 ST)
      Douglas.nl Douglas.nl
      17.97, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Douglas.nl Douglas.nl
      17.97, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      3
      good_buy
      most_sold
    • Clinique 06 - Starry Plum Oogpotlood 1.2 g Dames
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/7/7/clinique-06-starry-plum-oogpotlood-1-2-g-dames-103822277.jpg
      Clinique 06 - Starry Plum Oogpotlood 1.2 g Dames (1)
      Clinique 06 - Starry Plum Oogpotlood 1.2 g Dames
      Douglas.nl Douglas.nl
      14.15, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Douglas.nl Douglas.nl
      14.15, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Populair (quick_questions):
      • Loreal DEFAULT
        • loreal
      • Bourjois DEFAULT
        • bourjois
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • Clinique (clinique)
      • Lancome (lancome)
      • Loreal (loreal)
      • Anastasia (anastasia)
      • Annemarie Borlind (annemarie_borlind)
      • BE (be)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Isadora (isadora)
      • Kanebo Sensai (kanebo_sensai)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lip Smacker (lip_smacker)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Max Factor (max_factor)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Nyx (nyx)
      • PHB (phb)
      • Pupa (pupa)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Thebalm (thebalm)
      • The Original Beautyblender (the_original_beautyblender)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Ysl (ysl)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • < €7 (budget)
      • €7 - €12 (low)
      • €12 - €21 (medium)
      • > €21 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zwart (zwart)
    • Leeftijd vanaf (leeftijd_vanaf):
      • 18 jaar (leeftijd_vanaf_18.0)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl