x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogpotloden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Clarins oogpotlood

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogpotlood categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Clarins CRAYON khôl #01-carbon black 1,5 gr
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/5/1/7/clarins-khol-eye-pencil-41717517.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/5/4/7/clarins-khol-eye-pencil-44241547.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/6/7/clarins-khol-eye-pencil-99237467.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/8/8/1/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--101805881.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/2/0/4/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--102005204.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/1/6/0/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--102460160.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/5/7/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--103573257.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/7/7/5/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--105496775.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/3/1/8/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--106475318.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/5/8/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--107804958.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/8/2/clarins-khol-eye-pencil-01-carbon-black-10-g--108210682.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/6/2/4/clarins-crayon-khol-01-carbon-black-1-5-gr-109103624.jpg
      Clarins CRAYON khôl #01-carbon black 1,5 gr (1)
      Clarins CRAYON khôl #01-carbon black 1,5 gr
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      16.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      16.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • Clarins CRAYON khôl #09-intense green 1.5 gr
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/1/7/clarins-crayon-kohl-long-lasting-eye-pencil-no-009-30215717.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/3/0/clarins-crayon-kohl-long-lasting-eye-pencil-no-009-30227830.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/8/3/clarins-crayon-kohl-long-lasting-eye-pencil-no-009-99057383.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/7/3/3/clarins-khol-eye-pencil-09-intense-green-12-g--101749733.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/7/4/3/clarins-khol-eye-pencil-09-intense-green-12-g--103924743.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/8/2/8/clarins-khol-eye-pencil-09-intense-green-12-g--106470828.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/9/9/3/clarins-khol-eye-pencil-09-intense-green-12-g--107799993.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/1/2/clarins-khol-eye-pencil-09-intense-green-12-g--108208612.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/6/4/3/clarins-crayon-khol-09-intense-green-1-5-gr-109102643.jpg
      Clarins CRAYON khôl #09-intense green 1.5 gr (1)
      Clarins CRAYON khôl #09-intense green 1.5 gr
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      16.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      16.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Clarins CRAYON khôl #10-true violet 1,5 gr
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/6/8/2/clarins-khol-eye-pencil-41717682.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/5/7/6/clarins-khol-eye-pencil-44241576.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/4/6/8/clarins-khol-eye-pencil-99237468.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/2/0/clarins-khol-eye-pencil-10-true-violet-10-g--101805920.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/2/6/0/clarins-khol-eye-pencil-10-true-violet-10-g--103573260.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/4/6/2/clarins-khol-eye-pencil-10-true-violet-10-g--103926462.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/3/2/0/clarins-khol-eye-pencil-10-true-violet-10-g--106475320.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/6/8/clarins-khol-eye-pencil-10-true-violet-10-g--107804968.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/6/8/9/clarins-khol-eye-pencil-10-true-violet-10-g--108210689.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/0/6/8/clarins-crayon-khol-10-true-violet-1-5-gr-109099068.jpg
      Clarins CRAYON khôl #10-true violet 1,5 gr (1)
      Clarins CRAYON khôl #10-true violet 1,5 gr
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      16.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      ICI Paris XL ICI Paris XL
      9.186902397926616 (23)
      16.24, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • Populair (quick_questions):
      • Loreal DEFAULT
        • loreal
      • Bourjois DEFAULT
        • bourjois
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • Clinique (clinique)
      • Lancome (lancome)
      • Loreal (loreal)
      • Anastasia (anastasia)
      • Annemarie Borlind (annemarie_borlind)
      • BE (be)
      • Beautyblender (beautyblender)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Isadora (isadora)
      • Kanebo Sensai (kanebo_sensai)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lip Smacker (lip_smacker)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Nyx (nyx)
      • PHB (phb)
      • Pupa (pupa)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Ysl (ysl)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • < €7 (budget)
      • €7 - €12 (low)
      • €12 - €21 (medium)
      • > €21 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zwart (zwart)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl