x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er oogpotloden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Chanel oogpotlood

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in oogpotlood categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Chanel LE CRAYON yeux #66-brun-cuivre 1,1 gr
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/2/0/4/chanel-le-crayon-jeux-oogpotlood-66-brun-cuivre-brun-cuivr-000-69004204.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/9/1/8/chanel-le-crayon-jeux-oogpotlood-66-brun-cuivre-brun-cuivr-000-70464918.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/0/0/4/chanel-le-crayon-jeux-oogpotlood-66-brun-cuivre-brun-cuivr-000-99059004.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/2/7/chanel-le-crayon-jeux-oogpotlood-66-brun-cuivre-brun-cuivr--106473727.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/1/1/chanel-le-crayon-yeux-66-brun-cuivre-1-1-gr-107496011.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/6/7/3/chanel-le-crayon-yeux-66-brun-cuivre-1-1-gr-109103673.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/2/9/5/misterbling-ab-le-crayon-yeux-66-brun-cuivre-1-1-gr-110062295.jpg
      Chanel LE CRAYON yeux #66-brun-cuivre 1,1 gr (1)
      Chanel LE CRAYON yeux #66-brun-cuivre 1,1 gr
      Voordeelmagazijn.nl Voordeelmagazijn.nl
      26, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Voordeelmagazijn.nl Voordeelmagazijn.nl
      26, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
      most_sold
    • Populair (quick_questions):
      • Loreal DEFAULT
        • loreal
      • Bourjois DEFAULT
        • bourjois
      • Chanel DEFAULT
        • chanel
      • M.A.C DEFAULT
        • m_a_c
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • Clinique (clinique)
      • Lancome (lancome)
      • Loreal (loreal)
      • BE (be)
      • Beautyblender (beautyblender)
      • Black Up (black_up)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Isadora (isadora)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lip Smacker (lip_smacker)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Nyx (nyx)
      • PHB (phb)
      • Pupa (pupa)
      • Rimmel London (rimmel_london)
      • Sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Susan Posnick (susan_posnick)
      • T.LeClerc (t_leclerc)
      • Thebalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Wunderbrow (wunderbrow)
      • Ysl (ysl)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • < €7 (budget)
      • €7 - €12 (low)
      • €12 - €21 (medium)
      • > €21 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zwart (zwart)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl