x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Canon EF 300mm f/4.0 L USM IS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Canon EF 300mm f/4.0 L USM IS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Canon EF 300mm f/4.0 L USM IS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Canon EF 300mm f/4.0 L USM IS
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165355350.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146784929.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143413368.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154418633.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119115432.jpg?ts=1
Canon Canon EF 300mm f/4.0 L USM IS EF 300mm f/4.0 L USM IS EF 300mm f/4.0 L USM IS Canon EF 300/4.0 L IS USM IS-lens met een vaste focale lengte die erg in trek is bij sport- en natuurfotografen Compact teleobjectief in de L-serie met Image Stabilizer voor het compenseren van de bewegingen en trillingen van de camera, waardoor een twee stops lagere sluitertijd kan worden gebruikt. Er zijn twee Image Stabilizer programma's beschikbaar: Stabilizer Mode 1 (hetzelfde programma als bij de EF 75-300mm f/4-5.6 IS USM) en de nieuwe Stabilizer Mode 2 die het beeld stabiliseert tijdens horizontaal of verticaal pannen. Kenmerken * Brandpuntafstand en maximum diafragma: 300 mm 1:1,4 * Objectiefconstructie: 15 elementen in 11 groepen * Diagonale beeldhoek: 8° - 15° * Scherpstelling: scherpstelsysteem met USM aan de achterzijde * Kortste scherpstelafstand: 1,5 m / 4,9 ft * Filterafmetingen: 77 mm Product specificaties * Beeldhoek (horizontaal verticaal diagonaal): 6° 50, 4° 35, 8° 15 * Constructie (elementen/groepen): 15/11 * Aantal (1)
  • 04053162688841
  • 04960999213385
  • 04719543151112
  • 04960999213804
  • 00082966213380
  • 2530A017AA
  • 2530A005AA
  • 2530A017
  • 2530A005
  • 2530A002
1
  • Algemene kenmerken
    • Prime of zoom objectief: Primelens, Zoomlens
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Lens type: Telezoom lens
    • Geschikt voor: Canon
    • Diafragma: 3.5 - 5.6
    • Scherpstellen: Automatic
    • Kortste scherpstelafstand: 1.5 cm
    • Maat filter: 77 mm
    • Vergroting: 0.13 x
    • Brandpuntsafstand: 420 mm
    • Lensdop inbegrepen: Ja
    • Merk compabiliteit: Canon
  • Camera
    • Beeldstabilisator: Ja
  • Lenssysteem
    • Vaste brandpuntsafstand: 300 mm
    • Minimale brandpuntsafstand: 300 mm
    • Maximale brandpuntsafstand: 300 mm
    • Maximaal diafragma: 32
    • Minimaal diafragma: 32
    • Aantal diafragmalamellen: 8
    • Diameter draad: 90 mm
    • Internal focus (IF): Nee
  • Prestatie
    • Close-focus distance (m): 1.5 m
    • Maximum magnification: 0.24 CD-speed
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 9 cm
    • Gewicht product: 1165 g
    • Lengte: 22.1 cm
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief tas: Ja
  • Beeldscherm
    • Kijkhoek, horizontaal: 6.85 °
    • Kijkhoek, verticaal: 4.53 °
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • 1469.00 1469.00 EUR 2
    2
    • Cameraland.nl Cameraland.nl
      8.752979280393737 (178)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Canon EF 300/4.0 L IS USM IS-lens met een vaste focale lengte die erg in trek is bij sport- en natuurfotografen Compact teleobjectief in ...1469.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Cameraland Alkmaar Cameraland Alkmaar
      9.080082567378817 (114)
      Canon EF 300/4.0 L IS USM IS-lens met een vaste focale lengte die erg in trek is bij sport- en natuurfotografen Compact teleobjectief in ...1469.00, 4.7233633, 52.6318414 NONE
      1
  • 0 0
    • Canon RF 600mm F/4L IS USM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218170581.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183409882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205871169.jpg?ts=1
      Canon Canon RF 600mm F/4L IS USM RF 600mm F/4L IS USM RF 600mm F/4L IS USM De Canon RF 600mm F4L IS USM is een hoogwaardige supertelelens met toonaangevende draagbaarheid en prestaties, die je midden in de actie plaatst. Ideaal voor sport- en wildlifefotografie als je op zoek bent naar de best beschikbare beeldkwaliteit. Prestaties zonder compromissen Met een brandpuntsafstand van 600mm en maximaal diafragma van f/4 levert deze professionele supertelelens verbluffende resultaten. Hij is rond de RF-lensvatting gebouwd en biedt supersnelle scherpstelling, tot 5,5 stops beeldstabilisatie en sensationele beeldkwaliteit. Geavanceerde beeldkwaliteit De beeldkwaliteit is schitterend, zelfs met het maximaal diafragma van f/4 van de lens. Fluoriet- en Super UD-glas houden vertekeningen onder controle en verbeteren de scherpte. Air Sphere- en Super Spectra-coatings minimaliseren overstraling. Nauwkeurige scherpstelling als het ertoe doet De lens stelt snel en nauwkeurig scherp en zorgt dat bewegende onderwerpen scherp blijven. Een dual power focus drive (1)
      Canon RF 600mm F/4L IS USM
      • 04549292184457
      • 5054C005
      1
    • Meike MK-85mm f/1.8 AF Canon EF-mount objectief
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226642300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153387927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153387929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153387928.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153387925.jpg?ts=1
      Meike Meike MK-85mm f/1.8 AF Canon EF-mount objectief MK-85mm f/1.8 AF Canon EF-mount objectief MK-85mm f/1.8 AF Canon EF-mount objectief De Meike MK-85mm f/1.8 AF is een lichtsterk objectief voor fullframe camera's. Het beschikt over automatische en handmatige scherpstelling. Het cirkelvormige diafragma zorgt voor opnames waarbij het onderwerp scherp afsteekt tegen een zachte, onscherpe achtergrond. Ideaal voor portretfotografie. (3)
      Meike MK-85mm f/1.8 AF Canon EF-mount objectief
      • 06955184934167
      • 06955523706059
      • ME-008518AFCE
      1
    • Irix 11mm f/4.0 Blackstone Canon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/104006653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210037164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237140451.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203805178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115238361.jpg?ts=1
      Irix Irix 11mm f/4.0 Blackstone Canon 11mm f/4.0 Blackstone Canon 11mm f/4.0 Blackstone Canon Irix 11mm f/4 Blackstone Canon EF (1)
      Irix 11mm f/4.0 Blackstone Canon
      • 07640172190296
      • IL-11BS-EF
      4
    • Leica 11176 Vario-Elmar-SL 24-90mm F/2.8-4.0 ASPH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206164503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143242401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150549817.jpg?ts=1
      Leica Leica 11176 Vario-Elmar-SL 24-90mm F/2.8-4.0 ASPH 11176 Vario-Elmar-SL 24-90mm F/2.8-4.0 ASPH 11176 Vario-Elmar-SL 24-90mm F/2.8-4.0 ASPH De Vario-Elmarit-SL 24-90mm F/2.8-4.0 ASPH is een snelle standaard zoom van Leica ontworpen voor Full Frame L-mount systeemcamera's. (1)
      Leica 11176 Vario-Elmar-SL 24-90mm F/2.8-4.0 ASPH
      • 04022243111769
      • 11176
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 1469.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1469.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1469.00
    • partner@vergelijk.nl