x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Toshiba laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Toshiba Portege X30-E-1J1 i5-8GB-256GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153735692.jpg
      Toshiba Toshiba Portege X30-E-1J1 i5-8GB-256GB Portege X30-E-1J1 i5-8GB-256GB Portege X30-E-1J1 i5-8GB-256GB De Toshiba Portege X30-E-1J1 i5-8GB-256GB is een 13,3 inch zakelijke laptop met magnesium behuizing. Dit model weegt maar 1,05 kilogram, waardoor je de laptop eenvoudig meeneemt in bijvoorbeeld een aktetas. Je werkt met Windows 10 Pro. Met dit besturingssysteem plan je zelf systeemupdates en maak je op afstand verbinding met het netwerk van kantoor. Zo deel je alvast een ontwerp met collega's als je een dag thuis aan het werk bent. Dit Portégé model is ook voorzien van een vingerafdruksensor.... (4)
      Toshiba Portege X30-E-1J1 i5-8GB-256GB
      • 04062507027955
      • PT282E-0WJ04UDU
      6
      1199.00 EUR
    • Toshiba Notebook Toshiba PT293E-00P009CE 13,3" i7-8550U 16 GB RAM 512 GB SSD Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156005720.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156005727.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156946538.jpg
      Toshiba Toshiba Notebook Toshiba PT293E-00P009CE 13,3" i7-8550U 16 GB RAM 512 GB SSD Grijs Notebook Toshiba PT293E-00P009CE 13,3" i7-8550U 16 GB RAM 512 GB SSD Grijs Notebook Toshiba PT293E-00P009CE 13,3" i7-8550U 16 GB RAM 512 GB SSD Grijs Notebook Toshiba PT293E-00P009CE 13,3' i7-8550U 16 GB RAM 512 GB SSD Grigio (1)
      Toshiba Notebook Toshiba PT293E-00P009CE 13,3" i7-8550U 16 GB RAM 512 GB SSD Grijs
      • 04051528380149
      • PT293E-00P009CE
      2
      1488.10 EUR
    • Toshiba Tecra X40-E-1EZ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150575366.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150575367.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150575374.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150575369.jpg
      Toshiba Toshiba Tecra X40-E-1EZ Tecra X40-E-1EZ Tecra X40-E-1EZ Maak onderweg een brochure en werk aan een jaarverslag met de Toshiba Tecra X40-E-1EZ . Dankzij de SSD start je laptop binnen 15 seconden op. Zo klap je hem open in de trein en ga je direct aan de slag. Met een gewicht van 1,3 kg stop je de laptop in je tas en neem je hem mee. Werk je graag tegelijk aan presentaties, sheets en mails? Door de krachtige processor en 8 GB aan werkgeheugen blijft de Tecra soepel draaien wanneer er meerdere programma's tegelijk actief zijn. Je hoeft niet bang te z... (1)
      Toshiba Tecra X40-E-1EZ
      • 04062507026972
      • PT482E-0H3006DU
      6
      1299.00 EUR
    • Toshiba Tecra A50-EC-16T i7-16GB-512GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154046385.jpg
      Toshiba Toshiba Tecra A50-EC-16T i7-16GB-512GB Tecra A50-EC-16T i7-16GB-512GB Tecra A50-EC-16T i7-16GB-512GB De Toshiba Tecra A50-EC-16T i7-16GB-512GB is een 15,6 inch zakelijke laptop genoeg kracht voor programma's als VMware. Met 16 GB RAM en de Intel Core i7 processor bewerk je foto's, draai je simulaties en werk je met jouw favoriete IDE. Je werkt met Windows 10 Pro. Met dit besturingssysteem plan je zelf systeemupdates en maak je op afstand verbinding met het netwerk van kantoor. Zo deel je alvast een ontwerp met collega's als je een dag thuis aan het werk bent. Dit Tecra model is ook voorzien ... (1)
      Toshiba Tecra A50-EC-16T i7-16GB-512GB
      • 04062507023230
      • PT5A1E-04X002DU
      6
      1199.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Intern geheugen (interne_geheugen):
      • Minder dan 4 GB (minder_dan_4_gb)
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Huawei (huawei)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Toshiba (toshiba)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Optische drive (soort_optische_drive):
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • Nee (nee)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • QWERTY (qwerty)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 Toshiba i5 laptop (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Athlon (amd_athlon)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
    • Type harde schijf (opslag_media):
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl