x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

MSI Modern 15 A11mu-1031nl

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews MSI Modern 15 A11mu-1031nl
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties MSI Modern 15 A11mu-1031nl
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
MSI Modern 15 A11mu-1031nl
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245017830.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245157224.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245157226.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245157223.jpg?ts=1
MSI MSI Modern 15 A11mu-1031nl Modern 15 A11mu-1031nl Modern 15 A11mu-1031nl i7-1195G7 Iris Xe Graphics 16GB DDR4 RAM 512GB SSD (NVMe PCIe Gen3x4 ) 15.6" FHD 60Hz thin bezel (1)
  • 04719072950859
  • MODERN 15 A11MU-1031NL
2
  • 512 GB AVERAGE Deze laptop heeft genoeg opslagcapaciteit voor gemiddeld gebruik zoals foto’s, films en muziek
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 15.6 inch
    • Touchscreen: Nee
    • Helderheid: 250 cd/m²
    • Maximale refresh snelheid: 60 Hz
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Resolutie: 1920 x 1080
  • Geheugen
    • Interne RAM: 16 GB
    • Intern RAM type: DDR4
    • Maximum intern geheugen: 64 GB
    • Memory form factor: SO-DIMM
  • Harde schijf
    • Totale opslagcapaciteit: 512 GB
    • Opslag media: SSD
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSD
    • Number of SSDs installed: 1
    • Solid State Disk Drive capaciteit: 512 GB
  • Processor
    • Processorfamilie: Intel Core i7
    • Processor cache: 12 MB
    • Processorfabrikant: Intel
  • Toetsenbord
    • Toetsenbord, ingelegd numeriek keypad: Nee
    • Verlicht toetsenpaneel: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.6 kg
    • Breedte (cm): 35.68 cm
    • Diepte: 23.38 cm
    • Hoogte: 1.69 cm
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Type laptop: Laptop
  • Technische details
    • Aantal cellen in de batterij: 3
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 2
    • Aanwijsapparaat: Touchpad
    • Geïntegreerde kaartlezer: Ja
    • HD type: Full HD
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Multi core type: 4
    • Soort optische drive: Nee
    • USB 2.0 poort(en): 1
    • Vermogen luidsprekers: 2 Watt
  • Camera
    • Front camera: Ja
    • Video capturing speed: 30 fps
  • Grafisch
    • Aparte grafische adapter: Nee
    • Graphics adapter model: Niet beschikbaar
    • On-board graphics adapter: Ja
  • Netwerk
    • LAN met kabels: Nee
    • Wifi-standaard: Wi-Fi 6 (802.11ax)
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • 999.00 1043.78 EUR 2
    2
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.403727583201208 (4944)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png https://beheer.thuiswinkel.org/leden/mediamarkt/certificaat
      Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: Intel i7-1195G7 Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB De 15.6 inch MSI Modern 15 A11Mu-1031N...999.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      i7-1195G7 Iris Xe Graphics 16GB DDR4 RAM 512GB SSD (NVMe PCIe Gen3x4 ) 15.6" FHD 60Hz thin bezel1043.78, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • HP ProBook 450 G7 15.6 FHD i5-10210U 8GB 256GB W10P
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191055064.jpg?ts=1
      HP HP ProBook 450 G7 15.6 FHD i5-10210U 8GB 256GB W10P ProBook 450 G7 15.6 FHD i5-10210U 8GB 256GB W10P ProBook 450 G7 15.6 FHD i5-10210U 8GB 256GB W10P HP ProBook 450 G7 15.6 FHD i5-10210U 8GB 256GB W10P (1)
      HP ProBook 450 G7 15.6 FHD i5-10210U 8GB 256GB W10P
      • 00194850796807
      1
    • Lenovo Yoga Slim 9i 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 2,80 GHz tot 4,70 GHz, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD M.2 2280 PCIe Gen3, 4 - 82D1009LMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166441671.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222395305.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226116833.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166441674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166441673.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 9i 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 2,80 GHz tot 4,70 GHz, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD M.2 2280 PCIe Gen3, 4 - 82D1009LMH Yoga Slim 9i 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 2,80 GHz tot 4,70 GHz, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD M.2 2280 PCIe Gen3, 4 - 82D1009LMH Yoga Slim 9i 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 2,80 GHz tot 4,70 GHz, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD M.2 2280 PCIe Gen3, 4 - 82D1009LMH De Yoga Slim 9i is uitgerust met het geheel nieuwe Intel® Evo?-platform en Intel® Core?-processors van de 11e generatie die een reeks slimme functies bieden. De laptop is het toppunt van stijl en technologie. De unieke leren hoes, de voor AI geoptimaliseerde batterijduur, een IR-camera die alleen jou herkent en het UHD-scherm tot 14 staan garant voor krachtige en indrukwekkende prestaties. (16)
      Lenovo Yoga Slim 9i 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 2,80 GHz tot 4,70 GHz, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD M.2 2280 PCIe Gen3, 4 - 82D1009LMH
      • 00196378854694
      1
      deal
    • MSI Katana GF76 11SC-017NL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204568567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204568913.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204568914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204568916.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204568915.jpg?ts=1
      MSI MSI Katana GF76 11SC-017NL Katana GF76 11SC-017NL Katana GF76 11SC-017NL De MSI Katana GF76 11SC-017NL is een 17 inch gamelaptop gebaseerd op een Intel® 11de generatie Core i7-11800H processor, een NVIDIA® GeForce® GTX 1650 grafische kaart en met 8GB werkgeheugen. De vormgeving is net wat robuuster en stoerder. Door deze krachtige specificaties zal deze laptop net wat meer geluid maken bij het koelen van de hardware. Het gewicht bedraagt 2.3 kg. De notebook heeft een 17 inch scherm met een resolutie van 1920x1080 pixels met een verversingssnelheid van 144Hz . De opslagcapaciteit bedraagt 512 GB en door de aanwezigheid van een SSD werkt het apparaat vlotter dan vergelijkbare laptops met een conventionele harde schijf. Als besturingssysteem is Microsoft Windows 10 geïnstalleerd. Bij Levix koop je niet alleen een je laptop, maar ook de service die je van ons gewend bent. Je laptop gebruiksklaar laten maken of laten voorzien van een gemanaged Antivirus pakket? Zelfs het overzetten van je oude bestanden is mogelijk. Advies over bijpassende accessoires of toebeh (12)
      MSI Katana GF76 11SC-017NL
      • 04719072817930
      • 9S7-17L212-017
      • GF76 11SC-017NL
      1
    • HP ProBook 440 14 inch G9 - 5Y417EA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233117428.jpg?ts=1
      HP HP ProBook 440 14 inch G9 - 5Y417EA ProBook 440 14 inch G9 - 5Y417EA ProBook 440 14 inch G9 - 5Y417EA Belangrijke features in een modern ontwerp De HP ProBook 440 laptop biedt groeiende bedrijven de commerciële prestaties, HP Wolf Security for Business[5] en duurzaamheid in een compact ontwerp. Deze pc heeft een Intel®-processor[2] en wordt beschermd met permanente beveiliging waar je op kunt vertrouwen. (1)
      HP ProBook 440 14 inch G9 - 5Y417EA
      • 00196786592256
      1
    • min
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 999.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 977.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 999.00
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 799.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 799.00
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 798.97
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 798.97
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 798.97
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 798.97
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 798.97
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 789.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 789.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 789.00
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 789.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 789.00
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 789.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 789.00
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 798.97
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 799.00
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 769.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 769.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Tue Jan 17 01:00:00 CET 2023 769.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 769.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 769.00
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 769.00
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 769.00
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 969.00
      • Thu Feb 02 01:00:00 CET 2023 999.00
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Mon Feb 06 01:00:00 CET 2023 759.00
      • Tue Feb 07 01:00:00 CET 2023 759.00
      • Wed Feb 08 01:00:00 CET 2023 759.00
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 759.00
      • Fri Feb 10 01:00:00 CET 2023 759.00
      • Sat Feb 11 00:00:00 CET 2023 759.00
      • Sun Feb 12 00:00:00 CET 2023 759.00
      • Mon Feb 13 01:00:00 CET 2023 759.00
      • Tue Feb 14 00:00:00 CET 2023 759.00
      • Wed Feb 15 01:00:00 CET 2023 759.00
      • Thu Feb 16 00:00:00 CET 2023 759.00
      • Fri Feb 17 01:00:00 CET 2023 799.00
      • Sat Feb 18 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Sun Feb 19 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Mon Feb 20 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Tue Feb 21 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Wed Feb 22 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Thu Feb 23 01:00:00 CET 2023 779.00
      • Fri Feb 24 00:00:00 CET 2023 779.00
      • Sat Feb 25 00:00:00 CET 2023 779.00
      • Sun Feb 26 00:00:00 CET 2023 779.00
      • Mon Feb 27 01:00:00 CET 2023 999.00
      • Tue Feb 28 01:00:00 CET 2023 799.00
      • Wed Mar 01 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Thu Mar 02 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Fri Mar 03 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Sat Mar 04 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Sun Mar 05 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Mon Mar 06 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Tue Mar 07 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Wed Mar 08 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Thu Mar 09 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Fri Mar 10 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Sat Mar 11 01:00:00 CET 2023 799.00
      • Sun Mar 12 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Mon Mar 13 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Tue Mar 14 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Wed Mar 15 00:00:00 CET 2023 799.00
      • Thu Mar 16 01:00:00 CET 2023 999.00
      • Fri Mar 17 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Sat Mar 18 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Sun Mar 19 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Mon Mar 20 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Tue Mar 21 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Wed Mar 22 00:00:00 CET 2023 999.00
      • Thu Mar 23 00:00:00 CET 2023 999.00
    • partner@vergelijk.nl