x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lenovo AMD Ryzen 3 laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lenovo IdeaPad 317ADA05 - Laptop - 17.3 inch - Azerty
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162679543.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162679576.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162679574.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182015627.jpg
      Lenovo Lenovo IdeaPad 317ADA05 - Laptop - 17.3 inch - Azerty IdeaPad 317ADA05 - Laptop - 17.3 inch - Azerty IdeaPad 317ADA05 - Laptop - 17.3 inch - Azerty Lenovo IdeaPad 317ADA05 - Laptop - 17.3 inch - Azerty (8)
      Lenovo IdeaPad 317ADA05 - Laptop - 17.3 inch - Azerty
      • 00195477374669
      • 81W2007TMB
      1
      deal
      599.00 EUR
    • Lenovo Ideapad 3 17ADA05 81W20031MH - Laptop - 17.3 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162679543.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162679576.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162679574.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164476808.jpg
      Lenovo Lenovo Ideapad 3 17ADA05 81W20031MH - Laptop - 17.3 Inch Ideapad 3 17ADA05 81W20031MH - Laptop - 17.3 Inch Ideapad 3 17ADA05 81W20031MH - Laptop - 17.3 Inch Lenovo Ideapad 3 17ADA05 81W20031MH - Laptop - 17.3 Inch (6)
      Lenovo Ideapad 3 17ADA05 81W20031MH - Laptop - 17.3 Inch
      • 00195042642100
      • 81W20031MH
      1
      deal
      569.00 EUR
    • Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 81X20066MH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159111451.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161096580.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161096581.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161096579.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161059442.jpg
      Lenovo Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 81X20066MH IdeaPad Flex 5 14ARE05 81X20066MH IdeaPad Flex 5 14ARE05 81X20066MH We hebben een laptop uit deze serie zelf getest. Lees hier onze Specialisten review van de Lenovo Flex 14IIL05 laptops . Let op: deze laptop draait op Windows 10 in S modus. Liever normale Windows 10? Schakel Windows 10 in S modus dan uit via de Windows Store om gebruik te maken van de volledige versie van Windows 10. Kies voor een tablet en laptop in één met de Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 81X20066MH. Klap het touchscreen 360 graden om en swipe met je vingers door webpagina's en foto's heen... (1)
      Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 81X20066MH
      • 00195042499568
      • 81X20066MH
      7
      deal
      599.00 EUR
    • Lenovo IdeaPad 3 14 RYZEN3 4G 128G GREY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168304589.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168305389.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168305390.jpg
      Lenovo Lenovo IdeaPad 3 14 RYZEN3 4G 128G GREY IdeaPad 3 14 RYZEN3 4G 128G GREY IdeaPad 3 14 RYZEN3 4G 128G GREY Let op! Dit model heeft geen optische drive. 5 (1)
      Lenovo IdeaPad 3 14 RYZEN3 4G 128G GREY
      • 00194778959360
      • 81W00046MH
      • 6884293
      1
      429.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • APC (apc)
      • Archos (archos)
      • Barco (barco)
      • Coolblue (coolblue)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Empire (empire)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • NA (na)
      • NeoMounts (neomounts)
      • Newstar (newstar)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Poly (poly)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • Sony (sony)
      • Targus (targus)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Nitro 7 (acer_nitro_7)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus TUF Gaming (asus_tuf_gaming)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 256 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 256 GB - 515 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 515 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
      • SSD+eMMC (ssd_emmc)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1400 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1400 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
      • QZERTY (qzerty)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl