x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HP Intel Celeron laptops

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • HP Chromebook x360 12b-ca0010nd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151091997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151091994.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149777161.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149777159.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149777165.jpg
      HP HP Chromebook x360 12b-ca0010nd Chromebook x360 12b-ca0010nd Chromebook x360 12b-ca0010nd Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding 4 (5)
      HP Chromebook x360 12b-ca0010nd
      • 00194441546576
      • 6557675
      • 8AS81EA
      • 8AS81EA#ABH
      1
      deal
      399.00 EUR
    • HP Chromebook 14 3GJ73EA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106816427.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122450086.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125727627.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150414955.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150932915.jpg
      HP HP Chromebook 14 3GJ73EA Chromebook 14 3GJ73EA Chromebook 14 3GJ73EA Intel Celeron N3350 1.1GHz, 4GB Ram, 32GB Flash, 14 inch (1)
      HP Chromebook 14 3GJ73EA
      • 00192545114295
      • 00193015095977
      • 00192545040754
      • 00192545114288
      • 00192545114233
      • 00192545863926
      • 00192545831062
      • 00192018932814
      • 00193015054790
      • 00192018952966
      • 00192545275309
      • 00193905179480
      • 00192545215121
      • 00192545216111
      • 00193015460751
      • 00193905179541
      • 00194441263404
      • 3GJ73EA#UUW
      • 10012670
      • 3GJ73EA
      • 3361378
      • 3GJ73EA#ABH
      7
      275.00 EUR
    • HP Chromebook 14 G6 (9VX73EA)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151897470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154959774.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154959732.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154959776.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133718138.jpg
      HP HP Chromebook 14 G6 (9VX73EA) Chromebook 14 G6 (9VX73EA) Chromebook 14 G6 (9VX73EA) Dit krijg je erbij: 1x Adapter 2 (1)
      HP Chromebook 14 G6 (9VX73EA)
      • 00194850257445
      • 00194850623561
      • 9VX73EA
      1
      479.99 EUR
    • HP Chromebook X360 11 G3 (9VX70EA)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154959737.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154959792.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133718137.jpg
      HP HP Chromebook X360 11 G3 (9VX70EA) Chromebook X360 11 G3 (9VX70EA) Chromebook X360 11 G3 (9VX70EA) Dit krijg je erbij: 1x Adapter 2 (1)
      HP Chromebook X360 11 G3 (9VX70EA)
      • 00194850690181
      • 00194850256912
      • 7150395
      • 9VX70EA
      1
      399.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Alecto (alecto)
      • Barco (barco)
      • DeepCool (deepcool)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Empire (empire)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fujitsu Siemens (fujitsu_siemens)
      • Huawei (huawei)
      • Knomo (knomo)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • Newstar (newstar)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Plantronics (plantronics)
      • Poly (poly)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Raidsonic (raidsonic)
      • Razer (razer)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • Targus (targus)
      • Thule (thule)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Nitro 7 (acer_nitro_7)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo G50-80 (lenovo_g50_80)
      • Lenovo G70-80 (lenovo_g70_80)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD E (amd_e)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1600 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1600 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
      • QZERTY (qzerty)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl