x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HP AMD Ryzen 5 laptops

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • HP ENVY x360 13-AY0001ND
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166260563.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156532348.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156532349.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156532341.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169426274.jpg
      HP HP ENVY x360 13-AY0001ND ENVY x360 13-AY0001ND ENVY x360 13-AY0001ND Creatief zijn kan overal en altijd Met deze convertible pc met lange accuwerktijd werk je waar je maar wilt en wanneer je inspiratie hebt. Je tovert in een handomdraai de meest kleurrijke visuals op je scherm. Gebruik het touchscreen en de pen tegelijkertijd om geen detail van je tekeningen te missen. Bovendien zijn je creaties volkomen veilig totdat jij ze met anderen wilt delen. Slim design Ideeën komen tot leven in sprankelende kleuren met het FHD-display met smalle rand. Het 360-graden sc... (5)
      HP ENVY x360 13-AY0001ND
      • 00194850729249
      • 3A043EA
      • 6847039
      80
      832.15 EUR
    • HP Probook 455 G7 - 12X14EA 2Y
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168651373.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166490830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168651393.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168651386.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168651388.jpg
      HP HP Probook 455 G7 - 12X14EA 2Y Probook 455 G7 - 12X14EA 2Y Probook 455 G7 - 12X14EA 2Y De compleet uitgeruste HP ProBook 455 is dun en licht en beschikt over essentiële zakelijke functies, tegen een scherpe prijs voor elk bedrijf. Automatische beveiligingsoplossingen, krachtige prestaties en een lange accuwerktijd houden uw bedrijf productief. (13)
      HP Probook 455 G7 - 12X14EA 2Y
      • 00194850915468
      • 00194850915475
      • 00195697326493
      • 00194850915499
      • 00194850915444
      • 00194850915482
      • 00195122444174
      • 00194850915451
      • 00194850915505
      • 12X14EA
      • 12X14EA#ABH
      2
      849.99 EUR
    • HP Pavilion Gaming 15-ec1160nd met NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157802330.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162473310.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170944771.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170944773.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170944772.jpg
      HP HP Pavilion Gaming 15-ec1160nd met NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti Pavilion Gaming 15-ec1160nd met NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti Pavilion Gaming 15-ec1160nd met NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti Doe geen concessies met de dunne en krachtige HP Pavilion gaminglaptop van 39,6 cm (15,6 inch). Ervaar hoogwaardige graphics en processorkracht voor gaming en multitasking, plus een uniek koelsysteem voor optimale prestaties en stabiliteit. Ga helemaal op in je game met een display met smalle randen en speciaal afgestemde audio. De perfecte balans tussen werk en vrije tijd, zodat je op alles bent voorbereid. (5)
      HP Pavilion Gaming 15-ec1160nd met NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti
      • 00195122280765
      1
      999.00 EUR
    • HP ProBook 445 G7
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175573329.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159142534.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166260534.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166260533.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159142535.jpg
      HP HP ProBook 445 G7 ProBook 445 G7 ProBook 445 G7 Krachtige prestaties, scherp geprijsdDe compleet uitgeruste HP ProBook 445 is dun en licht en beschikt over essentiële zakelijke functies, tegen een scherpe prijs voor elk bedrijf. Automatische beveiligingsoplossingen, krachtige prestaties en een lange accuwerktijd houden uw bedrijf productief. (1)
      HP ProBook 445 G7
      • 00194850916007
      • 00194850915987
      • 00194850916014
      • 00194850915970
      • 00194850916038
      • 00194850915994
      • 00195122265014
      • 00194850916021
      • 00195697390739
      • 00194850916045
      • 00195122444143
      • 12X09EA#UUW
      • 12X09EA
      3
      789.00 EUR
    • HP Elitebook 855 G7 - 204L6EA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165511240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165514020.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165514019.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165514021.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165514017.jpg
      HP HP Elitebook 855 G7 - 204L6EA Elitebook 855 G7 - 204L6EA Elitebook 855 G7 - 204L6EA Typ een jaarverslag of bewerk foto's op de HP Elitebook 855 G7 - 204L6EA. Dankzij de AMD Ryzen 5 processor en 8 gigabyte werkgeheugen draai je verschillende applicaties tegelijkertijd, zonder haperingen. Zo blijf je de hele dag efficiënt. Dankzij Windows 10 Pro bewaar je jouw gegevens versleuteld en log je overal in op jouw bedrijfsnetwerk. Zo werk je thuis verder aan je projecten. Op een zonnige dag doe je dat ook in de tuin. Het scherm is namelijk ontspiegeld, waardoor je geen last hebt van... (2)
      HP Elitebook 855 G7 - 204L6EA
      • 00195122876883
      • 204L6EA#ABH
      6
      1199.00 EUR
    • HP Elitebook 835 G7 - 204L0EA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165247883.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165248065.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165248066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165248061.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165248063.jpg
      HP HP Elitebook 835 G7 - 204L0EA Elitebook 835 G7 - 204L0EA Elitebook 835 G7 - 204L0EA Dit krijg je erbij: 1x Adapter 2 (1)
      HP Elitebook 835 G7 - 204L0EA
      • 00195122876661
      • 204L0EA#ABH
      • 7150455
      7
      1049.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Alecto (alecto)
      • Barco (barco)
      • DeepCool (deepcool)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Empire (empire)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fujitsu Siemens (fujitsu_siemens)
      • Huawei (huawei)
      • Knomo (knomo)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • Newstar (newstar)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Plantronics (plantronics)
      • Poly (poly)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Raidsonic (raidsonic)
      • Razer (razer)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • Targus (targus)
      • Thule (thule)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Nitro 7 (acer_nitro_7)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo G50-80 (lenovo_g50_80)
      • Lenovo G70-80 (lenovo_g70_80)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD E (amd_e)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1600 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1600 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
      • QZERTY (qzerty)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl