x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HP 17 inch laptops

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • HP ENVY 17-cg1980nd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176384364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176384373.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176384370.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176384375.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176384371.jpg
      HP HP ENVY 17-cg1980nd ENVY 17-cg1980nd ENVY 17-cg1980nd Bewerk je foto's en video's met de HP ENVY 17-cg1980nd laptop. De Intel Core i7 en 8 GB aan werkgeheugen zorgen voor de kracht om zware programma's van Adobe te draaien. Op het grote 17 inch display zie je duidelijk wat je bewerkt en hierdoor verloopt het multitasken prettig. Je plaatst 2 vensters naast elkaar, wat het werken efficiënter maakt. Programma's en documenten starten snel op door de 512 GB SSD schijf. Hier passen tot wel 50.000 foto's op. Let op je privacy en gebruik de camerasluit... (19)
      HP ENVY 17-cg1980nd
      • 00195697027093
      • 2X9E1EA#ABH
      6
      1199.00 EUR
    • HP Zbook Fury 17 G7 - 119Y5EA Azerty
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170063997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171279675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178013886.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171279673.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170063998.jpg
      HP HP Zbook Fury 17 G7 - 119Y5EA Azerty Zbook Fury 17 G7 - 119Y5EA Azerty Zbook Fury 17 G7 - 119Y5EA Azerty HP's dunste en krachtigste 17 inch mobiele workstation levert de enorme kracht van onze ultieme ZBook in een drastisch kleiner ontwerp. Creëer, laad, bewerk en simuleer met gemak. Visualiseer complexe datasets in het veld. Nooit eerder zat er zoveel kracht in zo'n mobiel apparaat. (1)
      HP Zbook Fury 17 G7 - 119Y5EA Azerty
      • 00195161350061
      • 00195161350160
      • 00195161350085
      • 00195161350184
      • 00195161350023
      • 00195161350122
      • 00195161350221
      • 00195161349966
      • 00195161350047
      • 00195161350146
      • 00195161350245
      • 00195161349980
      • 00195161350009
      • 00195161350108
      • 00195161350207
      • 00195161350030
      • 00195161350054
      • 00195161350252
      • 00195161350153
      • 00195161350078
      • 00195161350177
      • 00195161349959
      • 00195161350092
      • 00195161350191
      • 00195161349997
      • 00195161349973
      • 00195161350016
      • 00195161350115
      • 00195161350214
      • 00195161350238
      • 00195161350139
      • 119Y5EA
      • 119Y5EA#UUG
      • 0195161350238
      1
      2357.08 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Alecto (alecto)
      • Barco (barco)
      • DeepCool (deepcool)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Empire (empire)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fujitsu Siemens (fujitsu_siemens)
      • Huawei (huawei)
      • Knomo (knomo)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • Newstar (newstar)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Plantronics (plantronics)
      • Poly (poly)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Raidsonic (raidsonic)
      • Razer (razer)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • Targus (targus)
      • Thule (thule)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Nitro 7 (acer_nitro_7)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo G50-80 (lenovo_g50_80)
      • Lenovo G70-80 (lenovo_g70_80)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD E (amd_e)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1600 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1600 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
      • QZERTY (qzerty)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl