x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Intel Core M laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Asus Chromebook C434TA-E10013
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160950990.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137567406.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160951011.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137567414.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137567473.jpg
      Asus Asus Chromebook C434TA-E10013 Chromebook C434TA-E10013 Chromebook C434TA-E10013 De verbluffende nieuwe ASUS Chromebook Flip C434 tilt het converteerbare Chromebook-ontwerp naar het volgende niveau. Het stijlvolle eigentijdse uiterlijk, de compacte draagbaarheid en de krachtige specificaties zijn allemaal ontworpen om u elke dag weer zonder gedoe zaken voor elkaar te laten krijgen. De ASUS Chromebook Flip C434 is voorzien van een nieuw vierzijdig 14 NanoEdge-scherm - met ultradunne randen waardoor de buitenmaat zo groot is als veel 13 laptops - voor een kijkervaring waar ... (2)
      Asus Chromebook C434TA-E10013
      • 04718017236942
      • 90NX0231-M00130
      • 6119519
      77
      deal
      550.00 EUR
    • Asus Chromebook Flip (C433TA-AJ0010)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646448.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646484.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646482.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646477.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646475.jpg
      Asus Asus Chromebook Flip (C433TA-AJ0010) Chromebook Flip (C433TA-AJ0010) Chromebook Flip (C433TA-AJ0010) Dit krijg je erbij: 1x Netsnoer, 1x handleiding 3 (1)
      Asus Chromebook Flip (C433TA-AJ0010)
      • 04718017593823
      • 90NX02G1-M00100
      • 6903347
      2
      deal
      579.00 EUR
    • Asus Chromebook C434TA-AI0296
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186306844.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156003196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156003191.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160951053.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156003187.jpg
      Asus Asus Chromebook C434TA-AI0296 Chromebook C434TA-AI0296 Chromebook C434TA-AI0296 De Asus Chromebook C434TA-AI0296 is een 14 inch laptop met een 360 graden draaibaar touchscreen. Gebruik hem als laptop voor je werk of klap het scherm om naar tablet positie om in de trein een Netflix serie te kijken. De Asus beschikt over een touchscreen, dus je swipet met je vingers door bestanden en foto's heen. De laptop draait op Chrome OS. Dit betekent dat je bestanden in de cloud opslaat en werkt met apps als Google Docs en Spreadsheets. Overal waar je inlogt met je Google account heb... (1)
      Asus Chromebook C434TA-AI0296
      • 04718017567015
      • 7006519
      • 90NX0231-M03690
      6
      699.00 EUR
    • Asus Chromebook Flip C434TA-AI0363 - Chromebook - 14 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158895009.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156003196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156003191.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156003187.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156003169.jpg
      Asus Asus Chromebook Flip C434TA-AI0363 - Chromebook - 14 Inch Chromebook Flip C434TA-AI0363 - Chromebook - 14 Inch Chromebook Flip C434TA-AI0363 - Chromebook - 14 Inch Asus Chromebook Flip C434TA-AI0363 - Chromebook - 14 Inch (1)
      Asus Chromebook Flip C434TA-AI0363 - Chromebook - 14 Inch
      • 04718017753340
      • 90NX0231-M04580
      1
      deal
      699.00 EUR
    • Apple MacBook 12" 2016 1,1GHz 256GB Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114081982.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114081986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114081977.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206145278.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114081975.jpg
      Apple Apple MacBook 12" 2016 1,1GHz 256GB Grijs MacBook 12" 2016 1,1GHz 256GB Grijs MacBook 12" 2016 1,1GHz 256GB Grijs Apple MacBook (2016) - Laptop / 12 inch / Spacegrijs (1)
      Apple MacBook 12" 2016 1,1GHz 256GB Grijs
      • 00888462709422
      • MLH72N/A
      1
      600.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • AORUS (aorus)
      • Archos (archos)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • PEAQ (peaq)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1600 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1600 MHz - 2200 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2200 MHz - 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl