x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Intel Core M laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Asus Chromebook Flip C434TA-AI0303 - 14 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163706957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163706990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163706983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163706981.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163706985.jpg?ts=1
      Asus Asus Chromebook Flip C434TA-AI0303 - 14 Inch Chromebook Flip C434TA-AI0303 - 14 Inch Chromebook Flip C434TA-AI0303 - 14 Inch Asus Chromebook Flip C434TA-AI0303 - 14 Inch (10)
      Asus Chromebook Flip C434TA-AI0303 - 14 Inch
      • 04718017589529
      • 90NX0231-M03770
      1
      529.00 EUR
    • Samsung Galaxy TabPro S Pro Edition + 4G Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255811980.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255812093.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255812102.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255812090.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255812088.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy TabPro S Pro Edition + 4G Zwart Galaxy TabPro S Pro Edition + 4G Zwart Galaxy TabPro S Pro Edition + 4G Zwart Samsung Galaxy TabPro S - 12 inch - 128 GB - met 4G - Zwart (4)
      Samsung Galaxy TabPro S Pro Edition + 4G Zwart
      • 08806088323145
      • SM-W708NZKAPHN
      1
      499.00 EUR
    • Asus Chromebook Flip (C433TA-AJ0010)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162646479.jpg?ts=1
      Asus Asus Chromebook Flip (C433TA-AJ0010) Chromebook Flip (C433TA-AJ0010) Chromebook Flip (C433TA-AJ0010) ASUS Chromebook Flip C433TA-AJ0010 - Chromebook - 14 inch (2)
      Asus Chromebook Flip (C433TA-AJ0010)
      • 04718017593823
      • 90NX02G1-M00100
      • 6903347
      1
      419.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
      • Gaming DEFAULT
        • gamen
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Getac (getac)
      • Huawei (huawei)
      • Jumper (jumper)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • PEAQ (peaq)
      • Razer (razer)
      • Samsung (samsung)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Terra (terra)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Apple iMac (apple_imac)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 10 inch (10_inch)
      • 11 inch (11_inch)
      • 12 inch (12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • 17 inch (17_inch)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 2 GB (interne_ram_2.0)
      • 4 GB (interne_ram_4.0)
      • 8 GB (interne_ram_8.0)
      • 12 GB (interne_ram_12.0)
      • 16 GB (interne_ram_16.0)
      • 20 GB (interne_ram_20.0)
      • 32 GB (interne_ram_32.0)
      • 64 GB (interne_ram_64.0)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
      • 120 GB (120_gb)
      • 250 GB (250_gb)
      • 500 GB (500_gb)
      • 1 TB (1_tb)
      • 2 TB (2_tb)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • ARM (arm)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Chrome OS (chrome_os)
      • HP ThinPro OS (hp_thinpro_os)
      • macOS (macos)
      • Windows (windows)
      • Windows 10 (windows_10)
      • Windows Embedded (windows_embedded)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 2300 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2300 MHz - 2700 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2700 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Markt positionering (markt_positionering):
      • Bedrijf (bedrijf)
      • Education (education)
      • Gamen (gamen)
      • Hoogwaardig (hoogwaardig)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl