x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Acer laptop Aspire 1 A114-32-C58P (Rood) |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147951907.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147951921.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147951916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147951925.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147951910.jpg
      Acer Acer laptop Aspire 1 A114-32-C58P (Rood) | laptop Aspire 1 A114-32-C58P (Rood) | laptop Aspire 1 A114-32-C58P (Rood) | Deze Acer Aspire 1 A114-32 is een uitermate handige laptop om onderweg of op locatie mee te werken. Door zijn stijlvolle design en compacte afmetingen schuif je hem zo in je tas en klap je hem eenvoudig op locatie weer open. Het 14inch Full HD beeldscherm geeft je bovendien een geweldig beeld om je taken op uit te voeren. Je gemaakte werk sla je vervolgens op op het 64GB flashgeheugen. (8)
      Acer laptop Aspire 1 A114-32-C58P (Rood) |
      • 04710180097023
      • 5836839
      • 000000000000256631
      77
      299.00 EUR
    • HP Spectre Folio 13-AK0740ND
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150958265.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150958261.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150958276.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150958270.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150958268.jpg
      HP HP Spectre Folio 13-AK0740ND Spectre Folio 13-AK0740ND Spectre Folio 13-AK0740ND Doelgerichte innovatie, gemaakt van 100% echt leer. Dit gedurfde nieuwe ontwerp verlegt de grenzen van wat je van een pc verwacht. De HP Spectre Folio is met nauwkeurig vakmanschap van duurzaam chroomgelooid leer gemaakt waarbij een tijdloos ontwerp en moderne innovatie moeiteloos gecombineerd zijn wat culmineert in een iconisch, elegant object van verlangen. Baanbrekend ontwerp De HP Spectre Folio is dun, licht en gemakkelijk aanpasbaar en past zich moeiteloos aan jouw behoeften aan. Bekij... (3)
      HP Spectre Folio 13-AK0740ND
      • 00193808822476
      • 6688161
      • 6QA89EA
      • 6QA89EA#ABH
      78
      1449.99 EUR
    • Acer Aspire 1 A114-32-C4CX Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148831622.jpg
      Acer Acer Aspire 1 A114-32-C4CX Rood Aspire 1 A114-32-C4CX Rood Aspire 1 A114-32-C4CX Rood Met deAcer Aspire 1 A114-32-C4CX voltooi je moeiteloos alledaagse taken dankzij de betrouwbare technologie en de handige designfuncties. Deze 35,6 cm (14") Full HD laptop beschikt over een Intel Celeron N4000 processor, snel genoeg voor basistaken zoals kantoorapplicaties en browsen. De voordelen van de Acer Aspire 1 A114-32-C4CX: Intel Celeron N4000 processor, uitstekend voor dagelijkse basistaken Intel UHD Graphics 600 grafische kaart voor basic games Deze laptop beschikt over een totale op... (1)
      Acer Aspire 1 A114-32-C4CX Rood
      • 04710180166491
      • 6008919
      126
      299.00 EUR
    • Lenovo IdeaPad 3 15 - ATHLON AMD 4GB 128GB Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161473097.jpg
      Lenovo Lenovo IdeaPad 3 15 - ATHLON AMD 4GB 128GB Rood IdeaPad 3 15 - ATHLON AMD 4GB 128GB Rood IdeaPad 3 15 - ATHLON AMD 4GB 128GB Rood Dit krijg je erbij:1x Adapter, 1x netsnoer, 1x handleiding 4 (1)
      Lenovo IdeaPad 3 15 - ATHLON AMD 4GB 128GB Rood
      • 00195042208597
      • 6988335
      1
      349.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Archos (archos)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu Siemens (fujitsu_siemens)
      • Huawei (huawei)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • Origin Storage (origin_storage)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Toshiba (toshiba)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebase (acer_chromebase)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 1800 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 1800 MHz - 2200 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2200 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl