x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Microsoft Surface PRO

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Microsoft Surface Pro - i5 - 8 GB - 256 GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88819737.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133128646.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111294655.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140478553.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106658220.jpg
      Microsoft Microsoft Surface Pro - i5 - 8 GB - 256 GB Surface Pro - i5 - 8 GB - 256 GB Surface Pro - i5 - 8 GB - 256 GB Krachtige Intel Core i5 processors van de 7e generatie; besturingssysteem: Windows 10 Pro. 1,24 cm (12,3 inch) PixelSense-display; resolutie: 2736 x 1824 pixels (267ppi); beeldverhouding: 3:2. Nieuw scharnier met tot 165 graden kanteling maakt studiomodus mogelijk; combineerbaar met Surface Dial en de nieuwe Surface Pen (meer dan 4096 drukpunten). Surface pen, toetsenbord en Type Cover apart verkrijgbaar Inhoud: Microsoft Surface Pro (12,3 inch) notebook (2)
      Microsoft Surface Pro - i5 - 8 GB - 256 GB
      • 00889842193213
      • 4286157
      • 242
      • FJX-00003
      • 9558287
      2
      919.94 EUR
    • Microsoft Surface Pro FJT-00003
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168825750.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106667406.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110584837.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140466498.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106658220.jpg
      Microsoft Microsoft Surface Pro FJT-00003 Surface Pro FJT-00003 Surface Pro FJT-00003 Creeren, leren, werken en spelen overal virtueel de ultralichte Surface Pro biedt je de ultieme mobiele productiviteit. Surface Pro biedt nog meer snelheid en prestaties dankzij een krachtige Intel Core-processor. Kies de laptop die perfect werkt met Surface-pen, Surface Dial en Office. (1)
      Microsoft Surface Pro FJT-00003
      • 00889842193909
      • 00889842193077
      • 00889842193923
      • FJT-00003
      • 242
      • 4286155
      • FJU-00004
      • FJU-00002
      2
      1099.95 EUR
    • Microsoft Surface Pro LTE GWP-00003
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153990674.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155328541.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155166308.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144878136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164743422.jpg
      Microsoft Microsoft Surface Pro LTE GWP-00003 Surface Pro LTE GWP-00003 Surface Pro LTE GWP-00003 Microsoft Surface Pro 5 (GWP-00003) 31.2 cm (12.3") - Core i5 7300U - 8 GB RAM - 256 GB SSD (1)
      Microsoft Surface Pro LTE GWP-00003
      • 00889842243642
      • 3244447
      • GWP-00003, GWP-00003?NL
      • GWP-00003
      2
      1079.95 EUR
    • Microsoft Surface Pro 4 FJY-00003
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115779118.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144878136.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131398364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155323587.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168825762.jpg
      Microsoft Microsoft Surface Pro 4 FJY-00003 Surface Pro 4 FJY-00003 Surface Pro 4 FJY-00003 Microsoft Surface Pro (2017) - 12.3 inch - WiFi - 256GB - Blauw (1)
      Microsoft Surface Pro 4 FJY-00003
      • 00889842194050
      • FJY-00003, FJY-00003?NL
      • FJY-00003
      1
      1049.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • AORUS (aorus)
      • Archos (archos)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • PEAQ (peaq)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 Microsoft Surface PRO i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1600 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1600 MHz - 2200 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2200 MHz - 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
    • Touchscreen (touchscreen):
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl