x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lenovo Yoga AMD Ryzen 5

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Lenovo Yoga Slim 7 - 82CY000UMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204529871.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204536738.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204536739.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205980182.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 - 82CY000UMH Yoga Slim 7 - 82CY000UMH Yoga Slim 7 - 82CY000UMH Krachtig. Responsief Maak kennis met de Lenovo Yoga Slim 7 (13.3"), met de AMD Ryzen 5 5600U processor voor een krachtige combinatie van prestaties, reactievermogen, batterijduur en verbluffende beelden. De Lenovo Yoga Slim 7 beschikt over 16 GB LPDDR4x-SDRAM en een 512 GB SSD, plus een reeks slimme functies om je te helpenhet beste uit de dag te halen. In samenwerking met AMD ontwikkeld voor de ultieme ervaring, overal en altijd. Slank & draagbaar Gezandstraald en geanodiseerd voor een verfi... (39)
      Lenovo Yoga Slim 7 - 82CY000UMH
      • 00195713577540
      • 82CY000UMH
      79
      good_buy
      793.79 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 7 13ACN5 - Laptop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204571563.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204571765.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204571766.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204916686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204999557.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 13ACN5 - Laptop Yoga Slim 7 13ACN5 - Laptop Yoga Slim 7 13ACN5 - Laptop Versnel alles wat je doet Optimaal multitasken met de Yoga Slim 7 13ACN5 met 8 GB werkgeheugen en 256 GB aan SSD opslag. Deze stijlvolle en platte 13.3"-laptop is zeer krachtig en biedt de hoge snelheid van de 5600U processor uit de AMD Ryzen 5 serie met de schitterende beelden van het Quad HD scherm, een lange batterijduur van 9.6 uur en een reeks slimme functies om jou te helpen alles uit je dag te halen. Yoga, voor ons allemaal Of je nu op zoek bent naar de nieuwste slimme technologie of e... (2)
      Lenovo Yoga Slim 7 13ACN5 - Laptop
      • 00195890193625
      • 82CY0019MH
      84
      787.00 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 7 13ACN5 82CY001CMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204864093.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204864091.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204864092.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204864088.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205194943.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 13ACN5 82CY001CMH Yoga Slim 7 13ACN5 82CY001CMH Yoga Slim 7 13ACN5 82CY001CMH Met de Lenovo YOGA SLIM 7 13 -Ryzen 5 16 GB 512GB haal je een moderne laptop in huis, vol met handige en slimme technologieën. Als eerst de processor; hij is voorzien van een krachtige AMD Ryzen 5 5600U processor en in combinatie met het 16 GB aan werkgeheugen, hierdoor switch jij moeiteloos tussen programmas. Op het gebied van opslaggeheugen zit je ook goed; de laptop heeft een ruime 512 GB SSD harde schijf. Hierdoor is de laptop en al jouw programmas binnen no-time opgestart. De Lenovo YOGA... (1)
      Lenovo Yoga Slim 7 13ACN5 82CY001CMH
      • 00195890201719
      • 82CY001CMH
      84
      899.00 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A200EWMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158928665.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204523401.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158928674.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158928675.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158928676.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A200EWMH Yoga Slim 7 14ARE05 82A200EWMH Yoga Slim 7 14ARE05 82A200EWMH Met de 14 inch Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A200EWMH bewerk je foto's of multitask je met lichte programma's zoals Microsoft Word. Daar is deze laptop met AMD Ryzen 5 processor en 16 GB werkgeheugen krachtig genoeg voor. Omdat de behuizing van stevig aluminium is gemaakt ben je niet bang dat de laptop zomaar beschadigt. Stop de Lenovo in je tas en neem hem mee onderweg, want hij weegt maar 1,33 kilogram. Tijdens het reizen nog even snel een presentatie voorbereiden? Met de infrarood camera lo... (3)
      Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A200EWMH
      • 00195477990654
      • 82A200EWMH
      6
      849.00 EUR
    • Lenovo YOGA Slim 7 PRO 14-Ryzen 5 16GB 512GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204571204.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199290630.jpg
      Lenovo Lenovo YOGA Slim 7 PRO 14-Ryzen 5 16GB 512GB YOGA Slim 7 PRO 14-Ryzen 5 16GB 512GB YOGA Slim 7 PRO 14-Ryzen 5 16GB 512GB Dit krijg je erbij: 1x adapter, 1x netsnoer, 1 handleiding 5 (3)
      Lenovo YOGA Slim 7 PRO 14-Ryzen 5 16GB 512GB
      • 00195890358222
      • 82MS004DMH
      1
      999.00 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 7 82A200AAMH - Laptop - 14 Inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164668453.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263392.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263390.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263388.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263391.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 82A200AAMH - Laptop - 14 Inch Yoga Slim 7 82A200AAMH - Laptop - 14 Inch Yoga Slim 7 82A200AAMH - Laptop - 14 Inch Lenovo Yoga Slim 7 82A200AAMH - Laptop - 14 Inch (2)
      Lenovo Yoga Slim 7 82A200AAMH - Laptop - 14 Inch
      • 00195235860694
      • 82A200AAMH
      1
      849.00 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 7 PRO 14- Ryzen5 16GB 512GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204571204.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209930038.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187906723.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 PRO 14- Ryzen5 16GB 512GB Yoga Slim 7 PRO 14- Ryzen5 16GB 512GB Yoga Slim 7 PRO 14- Ryzen5 16GB 512GB Let op! Dit model heeft geen optische drive. 5 (1)
      Lenovo Yoga Slim 7 PRO 14- Ryzen5 16GB 512GB
      • 00195713322867
      • 82MS001SMH
      2
      899.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Archos (archos)
      • Chuwi (chuwi)
      • Clevo (clevo)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Getac (getac)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Huawei (huawei)
      • InnJoo (innjoo)
      • Jumper (jumper)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Saitek (saitek)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Terra (terra)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl