x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lenovo Yoga Zwart

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG003SMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204615628.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616593.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616598.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616595.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616597.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG003SMH Yoga 9 14ITL5 82BG003SMH Yoga 9 14ITL5 82BG003SMH De Lenovo Yoga Slim 9 14ITL5 82BG003SMH is een 14 inch laptop voor de grafische vormgevers die ook onderweg aan de slag willen met projecten. De stevige aluminium behuizing zorgt ervoor dat de laptop tegen een stootje kan, bijvoorbeeld wanneer je in de trein zit. Het bijzondere is dat de bovenkant van leer is, wat de laptop een luxe uitstraling geeft. Met een Intel Core i7 processor en 16 gigabyte werkgeheugen ga je overal aan de slag met zware bewerkingsprogramma's, zoals Adobe Premiere of I... (1)
      Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG003SMH
      • 00195348318969
      • 82BG003SMH
      8
      1749.00 EUR
    • Lenovo Yoga 7 82BH0083MH - 2-in-1 Laptop - 14 inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175961212.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176002027.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176002028.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga 7 82BH0083MH - 2-in-1 Laptop - 14 inch Yoga 7 82BH0083MH - 2-in-1 Laptop - 14 inch Yoga 7 82BH0083MH - 2-in-1 Laptop - 14 inch Lenovo Yoga 7 82BH0083MH - 2-in-1 Laptop - 14 inch (2)
      Lenovo Yoga 7 82BH0083MH - 2-in-1 Laptop - 14 inch
      • 00195348975469
      • 82BH0083MH
      1
      849.00 EUR
    • Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG003TMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204615735.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616588.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616586.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616587.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187896028.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG003TMH Yoga 9 14ITL5 82BG003TMH Yoga 9 14ITL5 82BG003TMH Dit krijg je erbij: 1x Adapter, 1x netsnoer, 1x handleiding, 1x Lenovo Pen 5 (2)
      Lenovo Yoga 9 14ITL5 82BG003TMH
      • 00195348318952
      • 82BG003TMH
      1
      1999.00 EUR
    • Lenovo Yoga 9-14ITL5 Laptop (ideapad) - Type 82BG - Model 82BG004YMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200750312.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171973127.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166713972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166713971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166713969.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga 9-14ITL5 Laptop (ideapad) - Type 82BG - Model 82BG004YMH Yoga 9-14ITL5 Laptop (ideapad) - Type 82BG - Model 82BG004YMH Yoga 9-14ITL5 Laptop (ideapad) - Type 82BG - Model 82BG004YMH Lenovo Yoga 9-14ITL5 Laptop (ideapad) - Type 82BG - Model 82BG004YMH (1)
      Lenovo Yoga 9-14ITL5 Laptop (ideapad) - Type 82BG - Model 82BG004YMH
      • 00195348650311
      1
      1599.00 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 9 14 UHD-i7 16GB 1TB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172078110.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172078113.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172078114.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172078112.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172078115.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 9 14 UHD-i7 16GB 1TB Zwart Yoga Slim 9 14 UHD-i7 16GB 1TB Zwart Yoga Slim 9 14 UHD-i7 16GB 1TB Zwart Deze laptop is razendsnel dankzij de Intel Core i7 processor, het 16 GB werkgeheugen en de NVMe SSD met een opslagcapaciteit van 1 TB. Een verbluffend 14 inch Quad HD-beeldscherm met IPS-technologie. Deze laptop is zeer gemakkelijk mee te nemen dankzij het 14 inch beeldscherm en het licht gewicht van maar 1,2 kg. Dual-band Wi-Fi 6 voor beter draadloos bereik en hogere snelheden. Deze laptop is niet geschikt voor het spelen van games of het bewerken van foto's en video's vanwege het missen van... (1)
      Lenovo Yoga Slim 9 14 UHD-i7 16GB 1TB Zwart
      • 00195348319041
      • 82D1002BMH
      1
      deal
      1999.00 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A2005KMH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205338166.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204706440.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204706444.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169659339.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169659335.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A2005KMH Yoga Slim 7 14ARE05 82A2005KMH Yoga Slim 7 14ARE05 82A2005KMH Lenovo Yoga Slim 7 82A2005KMH - Laptop - 14 inch (1)
      Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A2005KMH
      • 00195042421361
      • 82A2005KMH
      • 6926889
      1
      1099.00 EUR
    • Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A20087MH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176219250.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263392.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163263390.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158928674.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158928675.jpg
      Lenovo Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A20087MH Yoga Slim 7 14ARE05 82A20087MH Yoga Slim 7 14ARE05 82A20087MH Lenovo Yoga Slim 7 82A20087MH - Laptop - 14 inch (1)
      Lenovo Yoga Slim 7 14ARE05 82A20087MH
      • 00195042846508
      • 82A20087MH
      • 6926883
      1
      999.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Archos (archos)
      • Chuwi (chuwi)
      • Clevo (clevo)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Getac (getac)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Huawei (huawei)
      • InnJoo (innjoo)
      • Jumper (jumper)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Saitek (saitek)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Terra (terra)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl