x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lenovo IdeaPad Goud laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Lenovo IdeaPad 520-15IKBR (81BF008BMH)
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/8/3/1/lenovo-ideapad-520-15ikbr-81bf008bmh--103084831.jpg
      Lenovo IdeaPad 520-15IKBR (81BF008BMH) (1)
      Lenovo IdeaPad 520-15IKBR (81BF008BMH)
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      749, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      749, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      MediaMarkt Breda MediaMarkt Breda
      7.2 (1)
      749, 4.7341783, 51.58151429999999 HIGH
      49
      most_sold
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Acer DEFAULT
        • acer
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • Toshiba DEFAULT
        • toshiba
      • Chromebook DEFAULT
        • chromebook
      • Klein (13 inch) DEFAULT
        • beeldschermdiagonaal_in_inch_13
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • BTO (bto)
      • Dell (dell)
      • ERAZER (erazer)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Lenovo (lenovo)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • PEAQ (peaq)
      • Toshiba (toshiba)
    • Prijs (price):
      • Minder dan dan €400 (budget)
      • €400 - €600 (low)
      • €600 - €900 (medium)
      • €900 of meer (high)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Spin (acer_spin)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Acer TravelMate (acer_travelmate)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Transformer Book (asus_transformer_book)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP Envy (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Miix (lenovo_miix)
      • Lenovo ThinkPad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • MSI Gaming GL72M (msi_gaming_gl72m)
      • Toshiba Portégé (toshiba_porte_ge_)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • < 13 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_13)
      • 13 inch - 14 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_13_14)
      • 14 inch - 16 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_14_16)
      • ≥ 16 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_16)
    • Type laptop (producttype):
      • Notebook (notebook)
      • Chromebook (chromebook)
      • Hybride (2-in-1) (hybride_2_in_1_)
      • Mobiele thin client (mobiele_thin_client)
      • Mobiel werkstation (mobiel_werkstation)
      • Netbook (netbook)
      • Ultrabook (ultrabook)
    • Opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_260)
      • 260 GB - 515 GB (totale_opslagcapaciteit_260_520)
      • ≥ 515 GB (totale_opslagcapaciteit_520)
    • Intern geheugen (intern_geheugen):
      • 2 GB (intern_geheugen_2.0)
      • 4 GB (intern_geheugen_4.0)
      • 6 GB (intern_geheugen_6.0)
      • 8 GB (intern_geheugen_8.0)
      • 16 GB (intern_geheugen_16.0)
      • 32 GB (intern_geheugen_32.0)
      • 64 GB (intern_geheugen_64.0)
    • Besturingssysteem (inclusief_besturingssysteem):
      • Windows 10 Home (windows_10_home)
      • Mac OS Sierra (macos_sierra)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • Gratis DOS (gratis_dos)
      • Mac OS X 10.11 El Capitan (mac_os_x_10_11_el_capitan)
      • Windows 7 Professional (windows_7_professional)
      • Windows 8.1 (windows_8_1)
      • Windows 8.1 Pro (windows_8_1_pro)
      • Windows 10 (windows_10)
      • Windows 10 Pro (windows_10_pro)
      • Windows 10 S (windows_10_s)
      • Windows Embedded Standard 7E (windows_embedded_standard_7e)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • HDD (hdd)
      • SSD (ssd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+SSD (hdd_ssd)
      • Hybride-HDD + SSD (hybride_hdd_ssd)
    • Type processor (processorfamilie):
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • Atom X5 (atom_x5)
      • Celeron (celeron)
      • Core i3 (core_i3)
      • Core i5 (core_i5)
      • Core i7 (core_i7)
      • Core M (core_m)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i3-4xxx (intel_core_i3_4xxx)
      • Intel Core i3-7xxx (intel_core_i3_7xxx)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i5-6xxx (intel_core_i5_6xxx)
      • Intel Core i7-7xxx (intel_core_i7_7xxx)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel® 8ste generatie Coreâ„¢ i3 (intel_8ste_generatie_corea_i3)
      • Intel® Atomâ„¢ (intel_atoma_)
      • Intel® Coreâ„¢ M (intel_corea_m)
      • MediaTek (mediatek)
      • RockChip (rockchip)
      • Vijfde generatie Intel® Coreâ„¢ i5 (vijfde_generatie_intel_corea_i5)
      • Xeon E3 (xeon_e3)
      • Zesde generatie Intel® Coreâ„¢ i5 (zesde_generatie_intel_corea_i5)
      • Zevende generatie Intel® Coreâ„¢ i3 (zevende_generatie_intel_corea_i3)
    • Processor kloksnelheid (processor_kloksnelheid):
      • < 1.6 GHz (processor_kloksnelheid_1.6)
      • 1.6 GHz - 1.9 GHz (processor_kloksnelheid_1.6_1.9)
      • 1.9 GHz - 2.5 GHz (processor_kloksnelheid_1.9_2.5)
      • ≥ 2.5 GHz (processor_kloksnelheid_2.5)
    • Type intern geheugen (intern_geheugentype):
      • DDR3 (ddr3)
      • DDR3-SDRAM (ddr3_sdram)
      • DDR3L (ddr3l)
      • DDR3L-RS-SDRAM (ddr3l_rs_sdram)
      • DDR3L-SDRAM (ddr3l_sdram)
      • DDR4 (ddr4)
      • DDR4-SDRAM (ddr4_sdram)
      • LPDDR3-SDRAM (lpddr3_sdram)
      • LPDDR3L-SDRAM (lpddr3l_sdram)
      • LPDDR4-SDRAM (lpddr4_sdram)
    • Type grafische kaart (discrete_graphics_adapter_model):
      • AMD FirePro W4190M (amd_firepro_w4190m)
      • AMD Radeon 530 (amd_radeon_530)
      • AMD Radeon Pro 555 (amd_radeon_pro_555)
      • AMD Radeon Pro 560 (amd_radeon_pro_560)
      • AMD Radeon Pro WX 3100 (amd_radeon_pro_wx_3100)
      • AMD Radeon R5 M420 (amd_radeon_r5_m420)
      • AMD Radeon RX 540 (amd_radeon_rx_540)
      • Niet beschikbaar (niet_beschikbaar)
      • NVIDIA GeForce 920M (nvidia_geforce_920m)
      • NVIDIA GeForce 920MX (nvidia_geforce_920mx)
      • NVIDIA GeForce 930M (nvidia_geforce_930m)
      • NVIDIA GeForce 940MX (nvidia_geforce_940mx)
      • NVIDIA GeForce GTX 965M (nvidia_geforce_gtx_965m)
      • NVIDIA GeForce GTX 1050 (nvidia_geforce_gtx_1050)
      • NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (nvidia_geforce_gtx_1050_ti)
      • NVIDIA GeForce GTX 1060 (nvidia_geforce_gtx_1060)
      • NVIDIA GeForce GTX 1070 (nvidia_geforce_gtx_1070)
      • NVIDIA GeForce GTX 1080 (nvidia_geforce_gtx_1080)
      • NVIDIA GeForce MX150 (nvidia_geforce_mx150)
      • NVIDIA Quadro M620 (nvidia_quadro_m620)
      • NVIDIA Quadro M1000M (nvidia_quadro_m1000m)
      • NVIDIA Quadro M1200 (nvidia_quadro_m1200)
      • NVIDIA Quadro M1200M (nvidia_quadro_m1200m)
      • NVIDIA Quadro M2000M (nvidia_quadro_m2000m)
      • NVIDIA Quadro M2200M (nvidia_quadro_m2200m)
      • NVIDIA Quadro M3000M (nvidia_quadro_m3000m)
      • NVIDIA Quadro P500 (nvidia_quadro_p500)
      • NVIDIA Quadro P3000 (nvidia_quadro_p3000)
      • NVIDIA Quadro P5000 (nvidia_quadro_p5000)
      • Radeon RX Vega M GL (radeon_rx_vega_m_gl)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur):
      • < 8 uur (batterij_levensduur_8)
      • 8 uur - 10 uur (batterij_levensduur_8_10)
      • 10 uur - 12 uur (batterij_levensduur_10_12)
      • ≥ 12 uur (batterij_levensduur_12)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 1330 g (gewicht_product_1300)
      • 1330 g - 1630 g (gewicht_product_1300_1600)
      • 1630 g - 2100 g (gewicht_product_1600_2100)
      • ≥ 2100 g (gewicht_product_2100)
    • Dikte (hoogte):
      • < 18 mm (hoogte_18)
      • 18 mm - 20 mm (hoogte_18_20)
      • 20 mm - 24 mm (hoogte_20_24)
      • ≥ 24 mm (hoogte_24)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • QWERTY (qwerty)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bordeaux rood (bordeaux_rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Rood (rood)
      • roze (roze)
      • staal (staal)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl