x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HP Spectre Zilver laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • HP Spectre Folio 13-ak0200nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 1920 x 1080 Pixels Touchscreen 1,3 GHz Intel 8ste generatie Core i5 i5-8200Y
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126836050.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126836049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126836040.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126836039.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126836047.jpg
      HP HP Spectre Folio 13-ak0200nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 1920 x 1080 Pixels Touchscreen 1,3 GHz Intel 8ste generatie Core i5 i5-8200Y Spectre Folio 13-ak0200nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 1920 x 1080 Pixels Touchscreen 1,3 GHz Intel 8ste generatie Core i5 i5-8200Y Spectre Folio 13-ak0200nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 1920 x 1080 Pixels Touchscreen 1,3 GHz Intel 8ste generatie Core i5 i5-8200Y Schermafbeeldingen zijn simulaties. Wijzigingen voorbehouden. Apps worden apart verkocht. Beschikbaarheid kan verschillen. 4 (1)
      HP Spectre Folio 13-ak0200nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 1920 x 1080 Pixels Touchscreen 1,3 GHz Intel 8ste generatie Core i5 i5-8200Y
      • 00193424759026
      • 5KP93EA
      • 5KP93EA#ABH
      55
      most_sold
      1699 EUR
    • HP Spectre Folio 13-ak0950nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 3840 x 2160 Pixels Touchscreen 1,5 GHz Intel 8ste generatie Core i7 i7-8500Y 3G 4G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132181574.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133505154.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132496506.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132496505.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132496507.jpg
      HP HP Spectre Folio 13-ak0950nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 3840 x 2160 Pixels Touchscreen 1,5 GHz Intel 8ste generatie Core i7 i7-8500Y 3G 4G Spectre Folio 13-ak0950nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 3840 x 2160 Pixels Touchscreen 1,5 GHz Intel 8ste generatie Core i7 i7-8500Y 3G 4G Spectre Folio 13-ak0950nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 3840 x 2160 Pixels Touchscreen 1,5 GHz Intel 8ste generatie Core i7 i7-8500Y 3G 4G De 13,3 inch HP Spectre Folio Convertible 13-ak0950nd is een 2-in-1 laptop met luxe lederen behuizing waarmee je video's monteert. Gebruik de inbegrepen styluspen en sleep een videobestand in de tijdlijn van Adobe Premiere Pro via het touchscreen. Sla het toetsenbord om en gebruik de HP Spectre Folio als tablet. Of zet de laptop rechtop neer en bekijk je gemaakte werk zonder dat je de laptop vasthoudt. Als je graag op een groter scherm werkt, gebruik je de Thunderbolt 3 aansluiting en sluit j... (1)
      HP Spectre Folio 13-ak0950nd Bruin, Zilver Hybride (2-in-1) 33,8 cm (13.3") 3840 x 2160 Pixels Touchscreen 1,5 GHz Intel 8ste generatie Core i7 i7-8500Y 3G 4G
      • 00193424759088
      • 5KU03EA
      • 5KU03EA#ABH
      55
      2499 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
      • < € 600 (price_600)
      • € 600 - € 1000 (price_600_1000)
      • € 1000 - € 1600 (price_1000_1600)
      • ≥ € 1600 (price_1600)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Dell (dell)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Getac (getac)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Panasonic (panasonic)
      • Teva (teva)
      • Toshiba (toshiba)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 1 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_1.0)
      • 6 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_6.0)
      • 10 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_10.0)
      • 11 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_11.0)
      • 12 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_12.0)
      • 13 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_13.0)
      • 14 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_14.0)
      • 15 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_15.0)
      • 17 inch (beeldschermdiagonaal_in_inch_17.0)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD E (amd_e)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
    • Intern geheugen (interne_geheugen):
      • Minder dan 4 GB (minder_dan_4_gb)
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Type laptop (type_laptop):
      • 2-in-1 (2_in_1)
      • Chromebook (chromebook)
      • Gaming (gaming)
      • Laptop (laptop)
      • Macbook (macbook)
      • Netbook (netbook)
      • Ultrabook (ultrabook)
      • Workstation (workstation)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 8 Uren (batterij_levensduur_uur__8)
      • 8 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__8_10)
      • 10 Uren - 12 Uren (batterij_levensduur_uur__10_12)
      • ≥ 12 Uren (batterij_levensduur_uur__12)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal USB-poorten (aantal_usb_aansluitingen):
      • 1 (aantal_usb_aansluitingen_1.0)
      • 2 (aantal_usb_aansluitingen_2.0)
      • 3 (aantal_usb_aansluitingen_3.0)
      • 4 (aantal_usb_aansluitingen_4.0)
    • Aantal HDMI-poorten (aantal_hdmi_poorten):
      • 1 (aantal_hdmi_poorten_1.0)
      • 2 (aantal_hdmi_poorten_2.0)
    • HD type (hd_type):
      • Full HD (full_hd)
      • HD (hd)
    • Optische drive (soort_optische_drive):
      • Blu-Ray DVD Combo (blu_ray_dvd_combo)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • DVD±RW (dvd_rw)
      • Nee (nee)
    • Dikte (hoogte_cm):
      • < 1.7 cm (hoogte_cm_1.7)
      • 1.7 cm - 1.9 cm (hoogte_cm_1.7_1.9)
      • 1.9 cm - 2.3 cm (hoogte_cm_1.9_2.3)
      • ≥ 2.3 cm (hoogte_cm_2.3)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • Android (android)
      • Geleverd zonder besturingssysteem (geleverd_zonder_besturingssysteem)
      • Windows Phone (windows_phone)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Transformer Book (asus_transformer_book)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu CELSIUS (fujitsu_celsius)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Miix (lenovo_miix)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Surface (surface)
      • Surface PRO (surface_pro)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl