x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HP Omen Zwart

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • HP OMEN 15-en1576nd - 39Z74EA
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198585301.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202618673.jpg
      HP HP OMEN 15-en1576nd - 39Z74EA OMEN 15-en1576nd - 39Z74EA OMEN 15-en1576nd - 39Z74EA HP OMEN 15-en1576nd Notebook 39,6 cm (15.6") Full HD AMD Ryzen 7 16 GB DDR4-SDRAM 1000 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Zwart (10)
      HP OMEN 15-en1576nd - 39Z74EA
      • 00195908187585
      2
      1399.00 EUR
    • HP OMEN 15-EK0120ND
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156360201.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160938420.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162064022.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162064021.jpg
      HP HP OMEN 15-EK0120ND OMEN 15-EK0120ND OMEN 15-EK0120ND We hebben het hier niet over een gaming laptop, maar DE gaming laptop. Natuurlijk heeft de OMEN 15 een krachtige Intel®-processor en NVIDIA®-videokaart in een compact frame. Hebben we al gezegd dat hij een snelle display heeft en dat de accu lang meegaat? Ja, hij beschikt over de features die je nodig hebt en biedt zelfs nog méér met de OMEN Gaming Hub. Laat die jaloerse blikken dus maar langs je heen gaan, met zon mooie laptop kun je niks anders verwachten. (4)
      HP OMEN 15-EK0120ND
      • 00195122280819
      • 6988881
      1
      deal
      1399.00 EUR
    • HP OMEN 15-EK0125ND Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156847491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188250173.jpg
      HP HP OMEN 15-EK0125ND Zwart OMEN 15-EK0125ND Zwart OMEN 15-EK0125ND Zwart We hebben het hier niet over een gaming laptop, maar DE gaming laptop. Natuurlijk heeft de OMEN 15 een krachtige Intel®-processor en NVIDIA®-videokaart in een compact frame. Hebben we al gezegd dat hij een snelle display heeft en dat de accu lang meegaat? Ja, hij beschikt over de features die je nodig hebt en biedt zelfs nog méér met de OMEN Gaming Hub. Laat die jaloerse blikken dus maar langs je heen gaan, met zon mooie laptop kun je niks anders verwachten. (3)
      HP OMEN 15-EK0125ND Zwart
      • 00194850876608
      • 6912279
      1
      1399.00 EUR
    • HP OMEN 15-en1730nd - Gaming Laptop - 15.6 Inch - 165 Hz
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205921323.jpg
      HP HP OMEN 15-en1730nd - Gaming Laptop - 15.6 Inch - 165 Hz OMEN 15-en1730nd - Gaming Laptop - 15.6 Inch - 165 Hz OMEN 15-en1730nd - Gaming Laptop - 15.6 Inch - 165 Hz HP OMEN 15-en1730nd - Gaming Laptop - 15.6 Inch - 165 Hz (1)
      HP OMEN 15-en1730nd - Gaming Laptop - 15.6 Inch - 165 Hz
      • 00195908079071
      1
      1639.00 EUR
    • HP OMEN 15-EK0115ND
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160898196.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167009513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166672512.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162064006.jpg
      HP HP OMEN 15-EK0115ND OMEN 15-EK0115ND OMEN 15-EK0115ND Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding 3 (1)
      HP OMEN 15-EK0115ND
      • 00195122280802
      • 6988879
      1
      1299.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Archos (archos)
      • Chuwi (chuwi)
      • Clevo (clevo)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Getac (getac)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Huawei (huawei)
      • InnJoo (innjoo)
      • Jumper (jumper)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Saitek (saitek)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Terra (terra)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface Go 2 (microsoft_surface_go_2)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl