x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Asus Chromebook 15 inch

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Asus Chromebook (C523NA-BR0364)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607374.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607439.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607442.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607449.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607450.jpg
      Asus Asus Chromebook (C523NA-BR0364) Chromebook (C523NA-BR0364) Chromebook (C523NA-BR0364) ASUS Chromebook C523NA-BR0364 LPDDR4-SDRAM 39,6 cm (15.6") 1366 x 768 Pixels Intel® Celeron® N 4 GB 32 GB eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) Chrome OS Zilver (14)
      Asus Chromebook (C523NA-BR0364)
      • 04711081070603
      • 90NX01R1-M04230
      1
      297.50 EUR
    • Asus Chromebook C523NA-A20453 - Chromebook - 15.6 inch - Touchscreen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206658234.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206658248.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206658250.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206658255.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206658256.jpg
      Asus Asus Chromebook C523NA-A20453 - Chromebook - 15.6 inch - Touchscreen Chromebook C523NA-A20453 - Chromebook - 15.6 inch - Touchscreen Chromebook C523NA-A20453 - Chromebook - 15.6 inch - Touchscreen ASUS Chromebook C523NA-A20453 - Chromebook - 15.6 inch - Touchscreen (5)
      Asus Chromebook C523NA-A20453 - Chromebook - 15.6 inch - Touchscreen
      • 04711081283485
      • 90NX01R1-M06200
      1
      deal
      429.00 EUR
    • Asus Chromebook C523NA-EJ0341
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607375.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607418.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607411.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607415.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607421.jpg
      Asus Asus Chromebook C523NA-EJ0341 Chromebook C523NA-EJ0341 Chromebook C523NA-EJ0341 De Asus Chromebook C523NA-EJ0341 Zilver is uitgerust met een 15,6 inch Full HD beeldscherm. De Chromebook is uitgevoerd met een Intel Celeron processor, 8 GB aan RAM werkgeheugen en heeft een 64GB Flash schijf.Kenmerken van de Asus Chromebook C523NA-EJ0341 Zilver:Soepel al je basistaken voltooien met de Intel Celeron processorMoeiteloos multitasken met 8 GB RAMHelder 15,6 inch schermMet 64 GB heb je genoeg ruimte voor al je kleine bestanden15,6 inch beeldschermDankzij het 15 inch scherm is de... (4)
      Asus Chromebook C523NA-EJ0341
      • 04711081070733
      • 90NX01R1-M03970
      129
      399.00 EUR
    • Asus Chromebook C523NA-EJ0351 - Chromebook - 15.6 inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177542211.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177544851.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177544853.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177544854.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177544852.jpg
      Asus Asus Chromebook C523NA-EJ0351 - Chromebook - 15.6 inch Chromebook C523NA-EJ0351 - Chromebook - 15.6 inch Chromebook C523NA-EJ0351 - Chromebook - 15.6 inch ASUS Chromebook C523NA-EJ0351 - Chromebook - 15.6 inch (3)
      Asus Chromebook C523NA-EJ0351 - Chromebook - 15.6 inch
      • 04711081070863
      • 00195553070867
      • 90NX01R1-M04070
      1
      329.00 EUR
    • Asus Chromebook CX1500CNA-EJ0022
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204520511.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204520790.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204520803.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204520791.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204520799.jpg
      Asus Asus Chromebook CX1500CNA-EJ0022 Chromebook CX1500CNA-EJ0022 Chromebook CX1500CNA-EJ0022 ASUS Chromebook CX1500CNA-EJ0022 - Chromebook - 15 inch (2)
      Asus Chromebook CX1500CNA-EJ0022
      • 04711081143888
      • 90NX03M2-M00250
      2
      deal
      299.00 EUR
    • Asus Chromebook C523NA-EJ0325
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607388.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607431.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607433.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204607425.jpg
      Asus Asus Chromebook C523NA-EJ0325 Chromebook C523NA-EJ0325 Chromebook C523NA-EJ0325 Schrijf verslagen in Google Docs of kijk een Netflix film op de Asus Chromebook C523NA-EJ0325. Met een gewicht van slechts 1,43 kilogram neem je de Chromebook overal met je mee naar toe. Neem de Asus op een zonnige dag mee naar de tuin. Op het ontspiegelde full hd beeldscherm heb je geen last van reflecties van de zon. Een Chromebook draait op het besturingssysteem Chrome OS van Google. Je werkt met online programma's vanuit de internet browser en installeert Android applicaties zoals Office ... (2)
      Asus Chromebook C523NA-EJ0325
      • 04711081070702
      • 90NX01R1-M03800
      6
      329.00 EUR
    • Asus Chromebook C523NA-A20210 - Chromebook - 15.6 inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162643403.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162643450.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162643448.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162643449.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162643451.jpg
      Asus Asus Chromebook C523NA-A20210 - Chromebook - 15.6 inch Chromebook C523NA-A20210 - Chromebook - 15.6 inch Chromebook C523NA-A20210 - Chromebook - 15.6 inch ASUS Chromebook C523NA-A20210 - Chromebook - 15.6 inch (1)
      Asus Chromebook C523NA-A20210 - Chromebook - 15.6 inch
      • 04718017775472
      • 90NX01R1-M02460
      1
      deal
      379.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Alienware (alienware)
      • Clevo (clevo)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Getac (getac)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Huawei (huawei)
      • InnJoo (innjoo)
      • Jumper (jumper)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • PEAQ (peaq)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Saitek (saitek)
      • Sigma (sigma)
      • Terra (terra)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • Xmg (xmg)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl