x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Acer Chromebook Zwart

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Acer Chromebook 314 C933L-C5XN
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163739102.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167659167.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167659163.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167659165.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167659170.jpg
      Acer Acer Chromebook 314 C933L-C5XN Chromebook 314 C933L-C5XN Chromebook 314 C933L-C5XN Acer Chromebook 314 C933L C5XN (2)
      Acer Chromebook 314 C933L-C5XN
      • 04710180942897
      • NX.HS3EH.003
      81
      deal
      499.00 EUR
    • Acer - Spin 511 R753TN (2-in-1) - School Chromebook inclusief Active Stylus Pen - 11,6 inch touchscreen - Chrome OS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201452669.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202884093.jpg
      Acer Acer - Spin 511 R753TN (2-in-1) - School Chromebook inclusief Active Stylus Pen - 11,6 inch touchscreen - Chrome OS - Spin 511 R753TN (2-in-1) - School Chromebook inclusief Active Stylus Pen - 11,6 inch touchscreen - Chrome OS - Spin 511 R753TN (2-in-1) - School Chromebook inclusief Active Stylus Pen - 11,6 inch touchscreen - Chrome OS Acer Chromebook Spin 511 R753TN-C142 (3)
      Acer - Spin 511 R753TN (2-in-1) - School Chromebook inclusief Active Stylus Pen - 11,6 inch touchscreen - Chrome OS
      • 04710886694946
      74
      485.00 EUR
    • Acer CB Spin 512 R852TN-P9AL - Black - 12i HD+ Multi-Touch IPS - Silver N5030 - 4GB DDR4 - 32GB eMMC - UHD Graphics 605 - Chrome OS - QWERTY - Wacom Stylus Pen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176537739.jpg
      Acer Acer CB Spin 512 R852TN-P9AL - Black - 12i HD+ Multi-Touch IPS - Silver N5030 - 4GB DDR4 - 32GB eMMC - UHD Graphics 605 - Chrome OS - QWERTY - Wacom Stylus Pen CB Spin 512 R852TN-P9AL - Black - 12i HD+ Multi-Touch IPS - Silver N5030 - 4GB DDR4 - 32GB eMMC - UHD Graphics 605 - Chrome OS - QWERTY - Wacom Stylus Pen CB Spin 512 R852TN-P9AL - Black - 12i HD+ Multi-Touch IPS - Silver N5030 - 4GB DDR4 - 32GB eMMC - UHD Graphics 605 - Chrome OS - QWERTY - Wacom Stylus Pen Deze Acer Chromebook R852TN-P9AL is een energiebesparende, stijlvolle en lichte laptop die razendsnel opstart. De chromebook beschikt over een 12" beeldscherm en draait op het besturingssysteem Chrome OS. Dit systeem is zo licht wat ervoor zorgt dat de Chromebook een lage batterijverbruik heeft en binnen enkele seconden opstart. Met een Intel Pentium Silver N5030 en 4GB RAM is deze Chromebook geschikt voor school- en/of kantoorwerkzaamheden. Daarnaast kun je de chromebook in verschillende sta... (1)
      Acer CB Spin 512 R852TN-P9AL - Black - 12i HD+ Multi-Touch IPS - Silver N5030 - 4GB DDR4 - 32GB eMMC - UHD Graphics 605 - Chrome OS - QWERTY - Wacom Stylus Pen
      • 04710886329794
      74
      470.50 EUR
    • Acer Chromebook 314 C933-C90N
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209672125.jpg
      Acer Acer Chromebook 314 C933-C90N Chromebook 314 C933-C90N Chromebook 314 C933-C90N Acer Chromebook 314 C933-C90N (1)
      Acer Chromebook 314 C933-C90N
      • 04710886578925
      73
      499.00 EUR
    • Acer Chromebook C933T-C5HP 35,6 cm (14") Touchscreen Full HD Intel Celeron 4 GB LPDDR4-SDRAM 32 GB eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) Chrome OS Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206764872.jpg
      Acer Acer Chromebook C933T-C5HP 35,6 cm (14") Touchscreen Full HD Intel Celeron 4 GB LPDDR4-SDRAM 32 GB eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) Chrome OS Zwart Chromebook C933T-C5HP 35,6 cm (14") Touchscreen Full HD Intel Celeron 4 GB LPDDR4-SDRAM 32 GB eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) Chrome OS Zwart Chromebook C933T-C5HP 35,6 cm (14") Touchscreen Full HD Intel Celeron 4 GB LPDDR4-SDRAM 32 GB eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) Chrome OS Zwart Acer Chromebook C933T-C5HP 35,6 cm (14") Touchscreen Full HD Intel® Celeron® 4 GB LPDDR4-SDRAM 32 GB eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) Chrome OS Zwart (1)
      Acer Chromebook C933T-C5HP 35,6 cm (14") Touchscreen Full HD Intel Celeron 4 GB LPDDR4-SDRAM 32 GB eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) Chrome OS Zwart
      • 04710886011255
      1
      501.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • Archos (archos)
      • Chuwi (chuwi)
      • Clevo (clevo)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Getac (getac)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Huawei (huawei)
      • InnJoo (innjoo)
      • Jumper (jumper)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Saitek (saitek)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Terra (terra)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus TUF Gaming (asus_tuf_gaming)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface Go 2 (microsoft_surface_go_2)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 2100 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2100 MHz - 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl