x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Empire laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Empire Archos Cesium Lite 2-in-1 | Intel Atom Z3735G | 1GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157603101.jpg
      Empire Empire Archos Cesium Lite 2-in-1 | Intel Atom Z3735G | 1GB Archos Cesium Lite 2-in-1 | Intel Atom Z3735G | 1GB Archos Cesium Lite 2-in-1 | Intel Atom Z3735G | 1GB NIEUWE Archos 101 Cesium Lite Laptop en tablet in 1: Ben je thuis aan het werk en heb je een nieuwe laptop nodig? Of wil je toch liever een tablet? Dan biedt de Archos Cesium een mooie uitkomst!Deze laptop en tablet in 1 heeft het beste van beide werelden en dat voor een wel hele scherpe prijs! Klap de laptop open binnen enkele seconden is Windows opgestart en gebruik je deze laptop precies zoals je gewend bent. Met een simpele beweging ontgrendel je het toetsenbordje en heb je een fantastisc... (1)
      Empire Archos Cesium Lite 2-in-1 | Intel Atom Z3735G | 1GB
      • 00690590728370
      1
      refurbished
      199.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Intern geheugen (interne_geheugen):
      • Minder dan 4 GB (minder_dan_4_gb)
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • MSI (msi)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Empire (empire)
      • Huawei (huawei)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Omen by HP (omen_by_hp)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Toshiba (toshiba)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Optische drive (soort_optische_drive):
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD Super Multi (dvd_super_multi)
      • Nee (nee)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • QWERTY (qwerty)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • Minder dan 128 GB (minder_dan_128_gb)
      • 128 GB - 256 GB (128_gb_256_b)
      • 256 GB - 500 GB (256_gb_500_gb)
      • 500 GB - 750 GB (500_gb_750_gb)
      • 750 GB - 1 TB (750_gb_1000_tb)
      • Groter dan 1 TB (groter_dan_1tb)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Athlon (amd_athlon)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl