x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dell Latitude 3420 - X5X6D

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dell Latitude 3420 - X5X6D
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dell Latitude 3420 - X5X6D
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dell Latitude 3420 - X5X6D
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219603503.jpg?ts=1
Dell Dell Latitude 3420 - X5X6D Latitude 3420 - X5X6D Latitude 3420 - X5X6D BTS/Lati 3420/i5-1135G7/8GB/256GB SSD (16)
  • 05397184673850
3
  • Geheugen
    • Interne RAM: 8 GB
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • 869.00 1615.52 EUR 3
    3
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      Kleiner en slimmer dan ooit? Ja. Verhoog uw productiviteit met deze 14" smart laptop. Pas deze zelf aan met een groot aantal opties en we...869.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      DELL Latitude 3420 Notebook 35,6 cm (14") Full HD Intel® Core i5 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Grijs999.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      BTS/Lati 3420/i5-1135G7/8GB/256GB SSD1615.52, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Lenovo IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202648193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222366630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222829695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202648189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202648192.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2 IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2 IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2 De IdeaPad 5i Pro (14 Intel) is ontworpen voor compromisloze kabelruimers die staan op oogverblindende graphics en krachtige prestaties. Het 14 beeldscherm (tot QHD), aangedreven door een Intel® Core?-processor van de 11e generatie, biedt een ware kleurexplosie. Dolby Atmos® laat je helemaal opgaan in het geluid. Het met grote precisie vervaardigde toetsenbord biedt een gevoelige, trefzekere toetsaanslag en is ook verkrijgbaar met verlichting. (1)
      Lenovo IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2
      • 00196378877549
      1
      deal
    • MSI Prestige 15 A12SC-008NL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228468565.jpg?ts=1
      MSI MSI Prestige 15 A12SC-008NL Prestige 15 A12SC-008NL Prestige 15 A12SC-008NL MSI Prestige 15 A12SC-008NL (1)
      MSI Prestige 15 A12SC-008NL
      • 04719072927400
      73
      deal
    • Lenovo ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819285.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro Productbeschrijving: Bekroond toetsenbordHet legendarische, ergonomische full-size ThinkPad-toetsenbord is morsbestendig en staat bekend vanwege zijn uitgebreide set toetsen, het prettige typgevoel en TrackPoint-pointingdevice. Het is bovendien geoptimaliseerd voor Windows 10 met handige multimediatoetsen, functievergrendeling en directe toegang tot diverse applicaties. Daarnaast heeft het een grotere TrackPad met knoppen die u op verschillende manieren kunt configureren via Instellingen.Snel... (12)
      Lenovo ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro
      • 00889233041642
      1
    • Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219636773.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) Deze IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) heeft een 15.6 Full HD scherm en is ideaal voor school, werk en plezier. Met een dual-core Intel Core i3-1115G4 en 8GB RAM geheugen, biedt deze laptop genoeg kracht voor het schrijven van verslagen, bijhouden van je social media en e-mailen. De 256GB SSD zorgt ervoor dat de laptop en je programma's razendsnel opstarten en werken. Ben je klaar met werken? Dan kijk je jouw favoriete Netflix series dankzij de Dolby Audio speakers met het beste geluidskwaliteit.... (1)
      Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH)
      • 00195891408520
      73
      deal
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 978.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 978.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 978.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 978.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 975.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 974.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 974.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 974.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 974.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 974.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 974.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 974.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 974.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 974.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 974.40
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 929.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 929.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 919.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 819.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 829.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 829.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 926.40
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 859.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 859.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 869.00
    • partner@vergelijk.nl