x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212646591.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212646593.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212646590.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212646592.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233435097.jpg?ts=1
Asus Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T De Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T is uitgerust met een AMD Ryzen 7 processor en draait op het Windows 10 besturingssyteem. Het display heeft een beeldformaat van 15,6 inch. Daarnaast heeft de Asus laptop 16 GB aan RAM werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512GB SSD.Voordelen van de Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012TWerkt met het betrouwbare Windows 10 besturingssysteemMet de AMD Ryzen 7 processor is de laptop geschikt voor intensief gebruikEen grote 512 GB opslag en snel opsta... (4)
  • 04711081226031
  • 90NB0T02-M00700
135
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 949.00 1029.00 EUR 135
    4
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Klap het scherm 360 graden en gebruik de Asus ZenBook Flip 15 UM562IA-EZ012T als tablet. Met het touchscreen werk je efficiënt en product...949.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Klap het scherm 360 graden en gebruik de Asus ZenBook Flip 15 UM562IA-EZ012T als tablet. Met het touchscreen werk je efficiënt en product...949.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
    • Expert.nl Expert.nl
      8.986724082605637 (1304)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T is uitgerust met een AMD Ryzen 7 processor en draait op het Windows 10 besturingssyteem. Het displ...1029.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert Nijverdal Expert Nijverdal
      9.069918519480145 (18)
      De Asus Zenbook Flip 15 UM562IA-EZ012T is uitgerust met een AMD Ryzen 7 processor en draait op het Windows 10 besturingssyteem. Het displ...1029.00, 6.482000299999999, 52.3465424 HIGH
      128
  • 0 0
    • Lenovo IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202648193.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222366630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222829695.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202648189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202648192.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2 IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2 IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2 De IdeaPad 5i Pro (14 Intel) is ontworpen voor compromisloze kabelruimers die staan op oogverblindende graphics en krachtige prestaties. Het 14 beeldscherm (tot QHD), aangedreven door een Intel® Core?-processor van de 11e generatie, biedt een ware kleurexplosie. Dolby Atmos® laat je helemaal opgaan in het geluid. Het met grote precisie vervaardigde toetsenbord biedt een gevoelige, trefzekere toetsaanslag en is ook verkrijgbaar met verlichting. (1)
      Lenovo IdeaPad 5i Pro Gen 6 14 Intel Intel Core i7-1165G7-processor van de 11e generatie 4 cores, 8 threads, 2,80 GHz tot 4,70 GHz met Turbo Boost, 12 MB cache, Windows 11 Home 64, 1 TB SSD, M.2
      • 00196378877549
      1
      deal
    • MSI Prestige 15 A12SC-008NL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228468565.jpg?ts=1
      MSI MSI Prestige 15 A12SC-008NL Prestige 15 A12SC-008NL Prestige 15 A12SC-008NL MSI Prestige 15 A12SC-008NL (1)
      MSI Prestige 15 A12SC-008NL
      • 04719072927400
      73
      deal
    • Lenovo ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819285.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro Productbeschrijving: Bekroond toetsenbordHet legendarische, ergonomische full-size ThinkPad-toetsenbord is morsbestendig en staat bekend vanwege zijn uitgebreide set toetsen, het prettige typgevoel en TrackPoint-pointingdevice. Het is bovendien geoptimaliseerd voor Windows 10 met handige multimediatoetsen, functievergrendeling en directe toegang tot diverse applicaties. Daarnaast heeft het een grotere TrackPad met knoppen die u op verschillende manieren kunt configureren via Instellingen.Snel... (12)
      Lenovo ThinkPad E550| 8 GB | 128 SSD | 15,6 inch| Windows 10 Pro
      • 00889233041642
      1
    • Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219636773.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) Deze IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH) heeft een 15.6 Full HD scherm en is ideaal voor school, werk en plezier. Met een dual-core Intel Core i3-1115G4 en 8GB RAM geheugen, biedt deze laptop genoeg kracht voor het schrijven van verslagen, bijhouden van je social media en e-mailen. De 256GB SSD zorgt ervoor dat de laptop en je programma's razendsnel opstarten en werken. Ben je klaar met werken? Dan kijk je jouw favoriete Netflix series dankzij de Dolby Audio speakers met het beste geluidskwaliteit.... (1)
      Lenovo IdeaPad 3 15ITL6 (82H8018VMH)
      • 00195891408520
      73
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1029.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 949.00
    • partner@vergelijk.nl