x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Asus AMD Ryzen 5 laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Asus TUF A15 FA506IHR-HN047W - Gaming Laptop - 15.6 inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219228682.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384651.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384658.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384653.jpg
      Asus Asus TUF A15 FA506IHR-HN047W - Gaming Laptop - 15.6 inch TUF A15 FA506IHR-HN047W - Gaming Laptop - 15.6 inch TUF A15 FA506IHR-HN047W - Gaming Laptop - 15.6 inch ASUS TUF A15 FA506IHR-HN047W - Gaming Laptop - 15.6 inch (11)
      Asus TUF A15 FA506IHR-HN047W - Gaming Laptop - 15.6 inch
      • 04711081659815
      • 90NR07G7-M003N0
      1
      719.00 EUR
    • Asus Vivobook 15 OLED M513UA-L1376W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835109.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835118.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835116.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835115.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835110.jpg
      Asus Asus Vivobook 15 OLED M513UA-L1376W Vivobook 15 OLED M513UA-L1376W Vivobook 15 OLED M513UA-L1376W Werk eraan, bezit het. ASUS VivoBook 15 OLED M513UA-L1376W Met opvallende kleuren en een in kleur geblokte Enter-toets voegt de ASUS VivoBook 15 OLED flair en dynamiek toe aan jouw dagelijks computergebruik. Met zijn AMD Ryzen 5 5500U processor met 16GB intern geheugen biedt de VivoBook 15 OLED de kracht die je nodig hebt om dingen voor elkaar te krijgen. Met de VivoBook 15 OLED kun je jouw ware kleuren tot uitdrukking brengen, met zijn levendige en verbluffende 15.6-inch NanoEdge FHD OLED-sc... (2)
      Asus Vivobook 15 OLED M513UA-L1376W
      • 04711081391708
      • 90NB0TP2-M07400
      157
      deal
      849.00 EUR
    • Asus Zenbook 14 UM425UAZ-KI004T Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481323.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481366.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481365.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204481368.jpg
      Asus Asus Zenbook 14 UM425UAZ-KI004T Grijs Zenbook 14 UM425UAZ-KI004T Grijs Zenbook 14 UM425UAZ-KI004T Grijs ASUS ZenBook 14 UM425UAZ-KI004T (3)
      Asus Zenbook 14 UM425UAZ-KI004T Grijs
      • 00195553232494
      • 04711081232490
      • 90NB0VN1-M00330
      203
      809.00 EUR
    • Asus M3500QC-L1347W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384585.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384714.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384720.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220384711.jpg
      Asus Asus M3500QC-L1347W M3500QC-L1347W M3500QC-L1347W Asus VivoBook Pro 15 OLED M3500QC-L1347W (1)
      Asus M3500QC-L1347W
      • 04711081527954
      • 90NB0UT2-M005F0
      79
      895.00 EUR
    • Asus VivoBook 15 OLED M513UA-L1376T Notebook 39,6 cm (15.6") Full HD AMD Ryzen 5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209595883.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209596066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209596067.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209596065.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209596063.jpg
      Asus Asus VivoBook 15 OLED M513UA-L1376T Notebook 39,6 cm (15.6") Full HD AMD Ryzen 5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Zilver VivoBook 15 OLED M513UA-L1376T Notebook 39,6 cm (15.6") Full HD AMD Ryzen 5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Zilver VivoBook 15 OLED M513UA-L1376T Notebook 39,6 cm (15.6") Full HD AMD Ryzen 5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Zilver Mijn werk, mijn manier Met opvallende kleuren en eenEnter-toetsmet kleurenblokken voegt de ASUS VivoBook 15 flair en dynamiek toe aan het dagelijkse computergebruik. Met de AMD Ryzen 5 Mobile Processor biedt de VivoBook 15 de power die je nodig hebt om zaken voor elkaar te krijgen. Toon je ware ik Bij de VivoBook 15 draait alles om zelfexpressie en zijn gedurfde uiterlijk maakt een statement. Kies voor gedurfd Bespoke Black, idealistisch Dreamy White en in-your-face Cobalt Blue om je ware ik ... (1)
      Asus VivoBook 15 OLED M513UA-L1376T Notebook 39,6 cm (15.6") Full HD AMD Ryzen 5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Zilver
      • 04711081327110
      • 90NB0TP2-M05810
      148
      679.00 EUR
    • Asus M515DA-EJ229T - Laptop - 15.6" Full HD - AMD Ryzen R5-3500U - 8 GB DDR4 - 512 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD - Radeon Vega 8 Graphics - Windows 10 - grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204537877.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204537928.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204537931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204537940.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204537939.jpg
      Asus Asus M515DA-EJ229T - Laptop - 15.6" Full HD - AMD Ryzen R5-3500U - 8 GB DDR4 - 512 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD - Radeon Vega 8 Graphics - Windows 10 - grijs M515DA-EJ229T - Laptop - 15.6" Full HD - AMD Ryzen R5-3500U - 8 GB DDR4 - 512 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD - Radeon Vega 8 Graphics - Windows 10 - grijs M515DA-EJ229T - Laptop - 15.6" Full HD - AMD Ryzen R5-3500U - 8 GB DDR4 - 512 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD - Radeon Vega 8 Graphics - Windows 10 - grijs ASUS M515DA-EJ229T - Laptop - 15.6" Full HD - AMD Ryzen R5-3500U - 8 GB DDR4 - 512 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD - Radeon Vega 8 Graphics - Windows 10 - grijs (1)
      Asus M515DA-EJ229T - Laptop - 15.6" Full HD - AMD Ryzen R5-3500U - 8 GB DDR4 - 512 GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD - Radeon Vega 8 Graphics - Windows 10 - grijs
      • 04711081009238
      • 90NB0T41-M09480
      1
      559.99 EUR
    • Asus VivoBook 15 OLED M513UA-L1567W - Laptop - 15.6 inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209833743.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835168.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835165.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209835166.jpg
      Asus Asus VivoBook 15 OLED M513UA-L1567W - Laptop - 15.6 inch VivoBook 15 OLED M513UA-L1567W - Laptop - 15.6 inch VivoBook 15 OLED M513UA-L1567W - Laptop - 15.6 inch ASUS VivoBook 15 OLED M513UA-L1567W - Laptop - 15.6 inch (1)
      Asus VivoBook 15 OLED M513UA-L1567W - Laptop - 15.6 inch
      • 04711081486527
      • 90NB0TP2-M001W0
      1
      deal
      849.00 EUR
    • Asus ZenBook 13 UM325UA-KG044T - Laptop - 13,3 inch - OLED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174891499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174891507.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174891503.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174891508.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174891506.jpg
      Asus Asus ZenBook 13 UM325UA-KG044T - Laptop - 13,3 inch - OLED ZenBook 13 UM325UA-KG044T - Laptop - 13,3 inch - OLED ZenBook 13 UM325UA-KG044T - Laptop - 13,3 inch - OLED ASUS ZenBook 13 UM325UA-KG044T - Laptop - 13,3 inch - OLED (1)
      Asus ZenBook 13 UM325UA-KG044T - Laptop - 13,3 inch - OLED
      • 04718017993234
      • 90NB0TR2-M00930
      1
      799.25 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
      • Gaming DEFAULT
        • gamen
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • AORUS (aorus)
      • Case Logic (case_logic)
      • Chuwi (chuwi)
      • Clevo (clevo)
      • Dell (dell)
      • Denver (denver)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Huawei (huawei)
      • I-Tec (i_tec)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • PEAQ (peaq)
      • Razer (razer)
      • Saitek (saitek)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Sim (sim)
      • Terra (terra)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP Elite Dragonfly (hp_elite_dragonfly)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Miix (lenovo_miix)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 10 inch (10_inch)
      • 11 inch (11_inch)
      • 12 inch (12_inch)
      • 13 inch (13_inch)
      • 14 inch (14_inch)
      • 15 inch (15_inch)
      • 16 inch (16_inch)
      • 17 inch (17_inch)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 2 GB (interne_ram_2.0)
      • 4 GB (interne_ram_4.0)
      • 6 GB (interne_ram_6.0)
      • 8 GB (interne_ram_8.0)
      • 16 GB (interne_ram_16.0)
      • 32 GB (interne_ram_32.0)
      • 64 GB (interne_ram_64.0)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
      • 120 GB (120_gb)
      • 250 GB (250_gb)
      • 500 GB (500_gb)
      • 1 TB (1_tb)
      • 2 TB (2_tb)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Chrome OS (chrome_os)
      • FreeDOS (freedos)
      • Geleverd zonder besturingssysteem (geleverd_zonder_besturingssysteem)
      • HP ThinPro OS (hp_thinpro_os)
      • Linux (linux)
      • macOS (macos)
      • OS X (os_x)
      • Windows (windows)
      • Windows 10 (windows_10)
      • Windows Embedded (windows_embedded)
      • Windows Phone (windows_phone)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1300 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1300 MHz - 2200 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2200 MHz - 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2500 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Markt positionering (markt_positionering):
      • Bedrijf (bedrijf)
      • Education (education)
      • Gamen (gamen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl