x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233738111.jpg?ts=1
Asus Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R Klap het touchscreen van de Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R om en gebruik deze laptop ook als tablet. Je swipet met je vingers door bestanden en foto's heen of zoomt in op afbeeldingen. Door de Intel Core i5 processor en het 8 gigabyte multitask je zonder vertragingen of vastlopers. Dat doe je ook probleemloos onderweg. Deze laptop weegt slechts 1,44 kilogram, waardoor je hem gemakkelijk in je rug- of laptoptas meeneemt. Op het 16:10 beeldscherm zie je meer, doordat de schermranden s... (1)
  • 04711081280446
  • 90NX0481-M00660
6
  • 1259.00 1259.00 EUR 6
    2
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Klap het touchscreen van de Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R om en gebruik deze laptop ook als tablet. Je swipet met je vingers d...1259.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Klap het touchscreen van de Asus Expertbook B7 Flip B7402FEA-LA0065R om en gebruik deze laptop ook als tablet. Je swipet met je vingers d...1259.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
  • 0 0
    • Microsoft Surface Laptop Go - i5 - 256 GB - Platina
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175010801.jpg?ts=1
      Microsoft Microsoft Surface Laptop Go - i5 - 256 GB - Platina Surface Laptop Go - i5 - 256 GB - Platina Surface Laptop Go - i5 - 256 GB - Platina Microsoft Surface Laptop Go Notebook 31,6 cm (12.4") 1536 x 1024 Pixels Touchscreen Intel® 10de generatie Core i5 8 GB LPDDR4x-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Platina (1)
      Microsoft Surface Laptop Go - i5 - 256 GB - Platina
      • 00889842671872
      1
    • Lenovo ThinkBook 15 G2 - 20VE0046MH
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174883897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173038749.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173038745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174883889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173038980.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo ThinkBook 15 G2 - 20VE0046MH ThinkBook 15 G2 - 20VE0046MH ThinkBook 15 G2 - 20VE0046MH ThinkBook 15 Gen 2 (Intel)Bereid jezelf voor op thuiswerkenVergroot het succes van je bedrijf met de 15,6" Lenovo ThinkBook 15", 2e generatie (Intel). Deze krachtige laptop is uitgerust met een ultramoderne Intel® Core-processor van de 11e generatie en biedt een scala aan robuuste opslag- en geheugenopties. Slimme functies omvatten geoptimaliseerde vergadertechnologie voor naadloos werken op afstand.Verhoog je productiviteitGeniet van krachtige prestaties op de Lenovo ThinkBook 15" (Intel)-la... (1)
      Lenovo ThinkBook 15 G2 - 20VE0046MH
      • 00195348352253
      • 20VE0046MH
      3
    • Asus C423NA-EB0359
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213399760.jpg?ts=1
      Asus Asus C423NA-EB0359 C423NA-EB0359 C423NA-EB0359 ASUS Chromebook C423NA-EB0359 (1)
      Asus C423NA-EB0359
      • 04718017758079
      • 7224105
      1
    • Asus Chromebook Flip - C214MA-BU0308
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168250113.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168250755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168250745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168250757.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168250751.jpg?ts=1
      Asus Asus Chromebook Flip - C214MA-BU0308 Chromebook Flip - C214MA-BU0308 Chromebook Flip - C214MA-BU0308 ASUS Chromebook Flip C214MA-BU0308 - Chromebook - 11.6 inch (2)
      Asus Chromebook Flip - C214MA-BU0308
      • 04718017866873
      • 90NX0291-M03580
      1
    • min
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1259.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1259.00
    • partner@vergelijk.nl