x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er laptops verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Acer AMD Ryzen 5 laptop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in laptop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Acer Swift 3 (SF314-42-R2M)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165511477.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513236.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513233.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513232.jpg
      Acer Acer Swift 3 (SF314-42-R2M) Swift 3 (SF314-42-R2M) Swift 3 (SF314-42-R2M) Ultradun, volledig van metaal Een slanke metalen afwerking en een eenvoudig draagbaar design. Ultradun en licht De stijlvolle Swift 3 is maar 17,9 mm dik en dankzij een gewicht van 1,5 kg eenvoudig mee te nemen. Volledig metalen behuizing De slanke en kleurrijke2 aluminium behuizing voelt koel aan en geeft de laptop een persoonlijke touch. Toetsenbord met achtergrondverlichting1 Typ waar en wanneer je maar wilt, zelfs als het donker is, met een optioneel toetsenbord met achtergrondverlichting... (12)
      Acer Swift 3 (SF314-42-R2M)
      • 04710180836219
      • NX.HSEEH.001
      • 6949289
      138
      good_buy
      649.00 EUR
    • Acer Aspire 3 A315-23-R1K8
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166086948.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166086960.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166086961.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166086963.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166086957.jpg
      Acer Acer Aspire 3 A315-23-R1K8 Aspire 3 A315-23-R1K8 Aspire 3 A315-23-R1K8 Multitask of bewerk een foto met de Acer Aspire 3 A315-23-R1K8. Met 8 GB werkgeheugen schakel je snel tussen openstaande programma's. Op het 15,6 inch full hd scherm zet je ook 2 vensters naast elkaar open. Zo werk je efficiënter met een Word bestand terwijl je tegelijk op internet informatie zoekt. Je neemt de Acer ook mee naar werk, hij weegt slechts 1,9 kilogram. De 256 GB SSD start de Aspire op in 15 seconden en biedt voldoende opslagruimte voor een grote hoeveelheid foto's. Advies van on... (2)
      Acer Aspire 3 A315-23-R1K8
      • 04710180953879
      • NX.HVUEH.002
      6
      499.00 EUR
    • Acer Aspire 3 A314-22-R3Z0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171954070.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171954073.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171954072.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172523912.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172523910.jpg
      Acer Acer Aspire 3 A314-22-R3Z0 Aspire 3 A314-22-R3Z0 Aspire 3 A314-22-R3Z0 De Acer Aspire 3 A314-22-R3Z0 is uitgerust met een 14 inch Full HD beeldscherm. De Windows 10 laptop is uitgevoerd met een AMD Ryzen 5 processor, 8 GB aan RAM werkgeheugen en heeft een 256GB SSD schijf.Kenmerken van de Acer Aspire 3 A314-22-R3Z0:Geschikt voor intensief gebruik dankzij de AMD Ryzen 5 processorMoeiteloos multitasken met 8 GB RAMHet 14 inch scherm is groot genoeg om alles goed te zien en klein genoeg om gemakkelijk overal mee naar toe te nemenGrote opslagcapaciteit en snel opsta... (1)
      Acer Aspire 3 A314-22-R3Z0
      • 04710886155430
      • NX.HVVEH.00B
      130
      549.00 EUR
    • Acer Aspire 5 A515-44-R5K1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168814622.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168814631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168814628.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168814627.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168814630.jpg
      Acer Acer Aspire 5 A515-44-R5K1 Aspire 5 A515-44-R5K1 Aspire 5 A515-44-R5K1 De Acer Aspire 5 A515-44-R5K1 is laptop waarmee je multitaskt. Dankzij de AMD Ryzen 5 processor bekijk je gemakkelijk video's, bewerk je foto's en werk je verslagen uit zonder dat je laptop hapert. 8 GB werkgeheugen is voldoende om daarnaast snel te schakelen naar een ander venster wat je open hebt staan. De 15,6 inch laptop is maar 1,79 centimeter dik, dus je neemt 'm met je mee op pad. Je hoeft niet bang te zijn voor schade onderweg, want de laptop is van aluminium en is daarom opgewassen t... (1)
      Acer Aspire 5 A515-44-R5K1
      • 04710180991505
      • NX.HVZEH.003
      6
      629.00 EUR
    • Acer Aspire 3 A315-23-R55C - Laptop - 15 inch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199677923.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618636.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618633.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204618635.jpg
      Acer Acer Aspire 3 A315-23-R55C - Laptop - 15 inch Aspire 3 A315-23-R55C - Laptop - 15 inch Aspire 3 A315-23-R55C - Laptop - 15 inch Acer Aspire 3 A315-23-R55C - Laptop - 15 inch (1)
      Acer Aspire 3 A315-23-R55C - Laptop - 15 inch
      • 04710886376521
      • NX.HVUEH.00G
      1
      deal
      599.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Met SSD DEFAULT
        • ssd
      • Minder dan €500 DEFAULT
        • budget
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • 15.6 inch DEFAULT
        • 15_6
      • 17.3 inch DEFAULT
        • 17_3
      • i3 processor DEFAULT
        • intel_core_i3
      • i5 processor DEFAULT
        • intel_core_i5
    • Prijs (price):
      • Minder dan €500 (budget)
      • €500 - €750 (low)
      • €750 - €1000 (medium)
      • €1000 - €1750 (high)
      • €1750 - €2500 (higher)
      • €2500 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Acer (acer)
      • Asus (asus)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Toshiba (toshiba)
      • Apple (apple)
      • AORUS (aorus)
      • Archos (archos)
      • Dell (dell)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Legend (legend)
      • LG (lg)
      • Lipa (lipa)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • ORDISSIMO (ordissimo)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • PEAQ (peaq)
      • QA bintime test allowall sponsor (qa_bintime_test_allowall_sponsor)
      • Razer (razer)
      • Samsung (samsung)
      • Sigma (sigma)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
    • Varianten (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer ConceptD (acer_conceptd)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo Chromebook (lenovo_chromebook)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkBook (lenovo_thinkbook)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • Microsoft Surface Pro 7 (microsoft_surface_pro_7)
      • Microsoft Surface Pro X (microsoft_surface_pro_x)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Satellite Pro (toshiba_satellite_pro)
    • Schermgrootte (beeldschermdiagonaal_in_inch):
      • 13.3 inch (13_3)
      • 15.6 inch (15_6)
      • 17.3 inch (17_3)
      • 12 inch (12)
      • 12.3 inch (12_3)
      • 14 inch (14)
    • Intern geheugen (interne_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Totale opslagcapaciteit (totale_opslagcapaciteit):
      • < 260 GB (totale_opslagcapaciteit_1)
      • 260 GB - 500 GB (totale_opslagcapaciteit_2)
      • ≥ 500 GB (totale_opslagcapaciteit_3)
    • Type processor (processorfamilie):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Dual Core (intel_dual_core)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • MediaTek MT (mediatek_mt)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • SSD (ssd)
      • HDD (hdd)
      • HDD/SSD (hdd_ssd)
      • eMCP (emcp)
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD+Flash (hdd_flash)
    • Besturingssysteem (meegeleverd_besturingssysteem):
      • Windows (windows)
      • macOS (macos)
      • Chrome OS (chrome_os)
    • Processorkloksnelheid (snelheid_grafische_processor):
      • < 1600 MHz (snelheid_grafische_processor_1)
      • 1600 MHz - 2200 MHz (snelheid_grafische_processor_2)
      • 2200 MHz - 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_3)
      • ≥ 2600 MHz (snelheid_grafische_processor_4)
    • Toetsenbordindeling (toetsenbordindeling):
      • AZERTY (azerty)
      • QWERTY (qwerty)
      • QWERTZ (qwertz)
    • Numeriek toetsenbord (toetsenbord_ingelegd_numeriek_keypad):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Touchscreen (touchscreen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl