x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Zandstra Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Zandstra Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Zandstra Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Zandstra Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165638016.jpg?ts=1
Zandstra Zandstra Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37 Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37 Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37 Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37 (1)
  • 06420149162041
1
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 37
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • 205.00 205.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Schaatsen - Zandstra - Model 1292 - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 37205.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Zandstra Schaatsen Zandstra - Klapschaats - Noren - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 42
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165638616.jpg?ts=1
      Zandstra Zandstra Schaatsen Zandstra - Klapschaats - Noren - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 42 Schaatsen Zandstra - Klapschaats - Noren - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 42 Schaatsen Zandstra - Klapschaats - Noren - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 42 Schaatsen Zandstra - Klapschaats - Noren - Unisex - Zwart/Grijs maat 42 (1)
      Zandstra Schaatsen Zandstra - Klapschaats - Noren - Unisex - Zwart/Grijs - Maat 42
      • 06420285424997
      1
    • Nijdam Noren Schaatsen Carbon Laag Model Maat 45 Zwart / Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223910251.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157150832.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157150834.jpg?ts=1
      Nijdam Nijdam Noren Schaatsen Carbon Laag Model Maat 45 Zwart / Rood Noren Schaatsen Carbon Laag Model Maat 45 Zwart / Rood Noren Schaatsen Carbon Laag Model Maat 45 Zwart / Rood Nijdam Norenschaats Carbon - Laag - Thermoplastisch - Zwart/Rood - 45 (1)
      Nijdam Noren Schaatsen Carbon Laag Model Maat 45 Zwart / Rood
      • 08716404232047
      1
    • Roces Noren Schaats Roces Podio Black-Schoenmaat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197574115.jpg?ts=1
      Roces Roces Noren Schaats Roces Podio Black-Schoenmaat 39 Noren Schaats Roces Podio Black-Schoenmaat 39 Noren Schaats Roces Podio Black-Schoenmaat 39 De Roces Podio norenschaats is geschikt voor zowel de beginnende als de gevorderde schaatser. De schaats is voorzien van een vetersluiting voor een optimale... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Roces Noren Schaats Roces Podio Black-Schoenmaat 39
      • 08020187822877
      1
      deal
    • Zandstra Long Track III / Ving Fast 1250 schaatsen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212415009.jpg?ts=1
      Zandstra Zandstra Long Track III / Ving Fast 1250 schaatsen Long Track III / Ving Fast 1250 schaatsen Long Track III / Ving Fast 1250 schaatsen De Ving Fast met een Long Track III schoen heeft een speciale polstering die de enkels voorzien van de juiste stevigheid. Door de gepatenteerde bevestiging van de schoen aan de buis is deze extra laag waardoor optimaal beweegcomfort is gegarandeerd. Je kan de schoen sluiten met een combinatie van een veter en powerstrap met micro buckle, deze zorgen ervoor dat de schoen op een persoonlijke manier afgesteld kan worden. Let op: Deze schaats valt klein uit. Wij adviseren om 1 maat groter dan jouw normale schoenmaat te nemen. (2)
      Zandstra Long Track III / Ving Fast 1250 schaatsen
      • 08720512922639
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 185.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 184.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 205.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 205.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 184.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 184.95
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 205.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 184.95
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 205.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 184.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 184.95
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 205.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 205.00
    • partner@vergelijk.nl