x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161418482.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152399147.jpg
Sedna Advanced Electronics Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server Gigabit Network Server Gigabit Network Server Sedna Gigabit Network Server (1)
  • 04895135702105
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 92.00 92.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Sedna Gigabit Network Server92.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Synology DS620slim
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158120742.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146362922.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158313917.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416919.jpg
      Synology Synology DS620slim DS620slim DS620slim Synology DS620slim (1)
      Synology DS620slim
      • 00846504003167
      • 04711174723164
      • DS620slim
      • DS620SLIM
      1
    • LaCie 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225734202.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183491284.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178185420.jpg
      LaCie LaCie 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage De LaCie 6big is perfect om veeleisende workflows te verwerken. Met de LaCie 6big is het geen probleem de tsunami aan gegevens van hi-res-camera's te verwerken. (1)
      LaCie 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage
      • 03660619041015
      1
    • Asustor AS5304T
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145498324.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143959871.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143959874.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143959870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143959873.jpg
      Asustor Asustor AS5304T AS5304T AS5304T De Asustor AS5304T is een NAS voor mediastreaming en het bewaren van videobestanden. Installeer maximaal 4 harde schijven voor een draadloze opslagruimte tot 56 terabyte. De AS5304Tis geschikt voor Plex en Spotify, waardoor je deze NAS het mediacentrum van je huis maakt. Stream je video's in 4K? Dan decodeert ingebouwde hardware de bestanden automatisch voor je. Dit betekent dat je jouw films in de originele kwaliteit op je scherm te zien krijgt. Je verplaatst en opent bestanden zonder vertra... (1)
      Asustor AS5304T
      • 00887372001237
      • 04710474831203
      • AS5304T
      2
      deal
    • Western Digital WD My Cloud EX2 Ultra 4TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140154459.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141206361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141206365.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141206366.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141206362.jpg
      Western Digital Western Digital WD My Cloud EX2 Ultra 4TB WD My Cloud EX2 Ultra 4TB WD My Cloud EX2 Ultra 4TB Gecentraliseerde netwerkopslag Overal toegang Robuuste gegevensbescherming Aangedreven Door Het My Cloud OS 3-Besturingssysteem Speciaal Ontwikkeld Voor Moeiteloos Streamen (7)
      Western Digital WD My Cloud EX2 Ultra 4TB
      • 00718037843711
      • WDBVBZ0040JCH-EESN
      • 8583962
      • 3393337
      • WDBVBZ0040JCHEESN
      4
    • min
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 92.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 92.00
    • partner@vergelijk.nl