x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Qnap TS-231K

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Qnap TS-231K
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Qnap TS-231K
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Qnap TS-231K
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159168718.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159173002.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159173011.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159173009.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159173013.jpg
Qnap Qnap TS-231K TS-231K TS-231K De TS-231K levert een uitgebreide lokale, off-site en cloud back-up en een beveiligde snapshot-technologie om te helpen bij het opzetten van een betrouwbaar back-up en herstelplan. Aangedreven door een quad-core 1,7 GHz processor, bevat de TS-231K opslagruimte met 2 drive bays om uw belangrijke bestanden en gegevens veilig op te slaan, terwijl u eenvoudig bestanden kunt delen met uw gezin en vrienden. (2)
  • 04713213516805
  • 7257343
  • TS-231K
3
  • Storage
    • Opslagdrives geïnstalleerd: Nee
    • RAID support: Ja
    • Aantal opslagkaarten ondersteund: 2
    • Hot-swap drive bays: Ja
  • Opslagmedia
    • Storage drive size: 2.5 inch
  • Functies
    • Backupfunctie: Ja
  • Technische details
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 2
    • Ethernet LAN dataoverdrachtsnelheid: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Fan diameter: 70 mm
    • Kabelslot sleuf type: Kensington
    • Multi core type: 4
    • Resetknop: Ja
    • Type koeling: Actief
    • Web-based management: Ja
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Aantal ventilatoren: 1
    • Drive bay-vergrendeling: Ja
    • Onbalanscontrolesysteem: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Usb-poort: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Elektriciteitsverbruik (HDD-stand-by): 8.46 Watt
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 10.2 cm
    • Diepte: 21.9 cm
    • Hoogte: 16.1 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
    • Capaciteit voedingsunit (PSU): 65 Watt
    • Fan voltage: 12 V
  • Ergonomie
    • Waarschuwingssignaal: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Externe adapter: Ja
    • Meegeleverde kabels: LAN (RJ-45), AC
  • Beheerfuncties
    • DHCP-server: Ja
  • Beveiliging
    • Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: Ja
  • Geheugen
    • Intern RAM type: DDR3
    • Interne RAM: 1 GB
    • RAM maximum prise en charge : 1 GB
  • Netwerk
    • DHCP-client: Ja
    • Dynamic DNS (DDNS): Ja
    • iSCSI-ondersteuning: Ja
    • Jumbo Frames ondersteuning: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: EAP-TLS, HTTPS, AES, SSL/TLS
    • Ondersteunde browser: Safari
    • Universal Plug and Play ( UPnP ): Ja
    • Verbindingsaggregatie: Ja
    • Wake-on-LAN: Ja
  • Poorten & interfaces
    • Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A: 3
  • Prestatie
    • Access Control List (ACL): Ja
    • Backup-knop: Ja
    • Hot-spare: Ja
    • Ingebouwde ftp-server: Ja
    • Ondersteund meerdere talen: Ja
    • Systeemlog: Ja
  • Processor
    • Processorkloksnelheid: 1700 MHz
  • Schijf
    • Soorten RAID: 0
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.10 Yosemite
  • 228.99 263.99 EUR 3
    3
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De TS-231K levert een uitgebreide lokale, off-site en cloud back-up en een beveiligde snapshot-technologie om te helpen bij het opzetten ...228.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      QNAP TS-231K data-opslag-server Ethernet LAN Toren Wit NAS236.43, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.750186403074819 (1042)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de QNAP TS-231K bewaar je al je bestanden in je eigen cloud. Dankzij 2 sloten installeer je maximaal 32 terabyte aan opslagruimte. Of...263.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Synology DS620slim
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158120742.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146362922.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158313917.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416919.jpg
      Synology Synology DS620slim DS620slim DS620slim Synology DS620slim (1)
      Synology DS620slim
      • 00846504003167
      • 04711174723164
      • DS620slim
      • DS620SLIM
      1
    • Qnap TVS-h1688X-W1250-32G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513801.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513803.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513805.jpg
      Qnap Qnap TVS-h1688X-W1250-32G TVS-h1688X-W1250-32G TVS-h1688X-W1250-32G QNAP TVS-h1688X-W1250-32G (1)
      Qnap TVS-h1688X-W1250-32G
      • 04713213518403
      • TVS-H1688X-W1250-32G
      1
    • Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161418482.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152399147.jpg
      Sedna Advanced Electronics Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server Gigabit Network Server Gigabit Network Server Sedna Gigabit Network Server (1)
      Sedna Advanced Electronics Gigabit Network Server
      • 04895135702105
      1
    • Synology RS2421+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204554571.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555076.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555077.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555075.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555079.jpg
      Synology Synology RS2421+ RS2421+ RS2421+ RS2421+ (1)
      Synology RS2421+
      • 04711174723782
      • 00846504003785
      • RS2421+
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 228.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 228.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 228.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 228.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 228.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 228.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 218.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 218.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 218.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 218.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 218.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 218.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 218.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 218.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 218.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 218.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 218.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 218.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 218.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 222.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 222.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 222.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 222.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 222.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 228.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 228.99
    • partner@vergelijk.nl