x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HIK VISION DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HIK VISION DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HIK VISION DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HIK VISION DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182050305.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154313877.jpg
HIK VISION HIK VISION DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch Hikvision DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch (1)
  • 06954273627133
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • 705.18 705.18 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Hikvision DS-7632NI-I2/16P Netwerk Video Recorder 32-kanalen met PoE switch705.18, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Synology DS620slim
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158120742.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146362922.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158313917.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158416919.jpg
      Synology Synology DS620slim DS620slim DS620slim Synology DS620slim (1)
      Synology DS620slim
      • 00846504003167
      • 04711174723164
      • DS620slim
      • DS620SLIM
      1
    • Qnap TVS-h1688X-W1250-32G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513801.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513803.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513804.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513802.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165513805.jpg
      Qnap Qnap TVS-h1688X-W1250-32G TVS-h1688X-W1250-32G TVS-h1688X-W1250-32G QNAP TVS-h1688X-W1250-32G (1)
      Qnap TVS-h1688X-W1250-32G
      • 04713213518403
      • TVS-H1688X-W1250-32G
      1
    • Synology RS2421+
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204554571.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555076.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555077.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555075.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555079.jpg
      Synology Synology RS2421+ RS2421+ RS2421+ RS2421+ (1)
      Synology RS2421+
      • 04711174723782
      • 00846504003785
      • RS2421+
      2
    • LaCie 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225734202.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183491284.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178185420.jpg
      LaCie LaCie 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage De LaCie 6big is perfect om veeleisende workflows te verwerken. Met de LaCie 6big is het geen probleem de tsunami aan gegevens van hi-res-camera's te verwerken. (1)
      LaCie 6big 24TB Thunderbolt 3 Desktop RAID Storage
      • 03660619041015
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 635.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 635.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 638.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 638.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 638.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 638.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 638.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 638.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 638.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 759.06
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 727.63
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 727.63
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 723.14
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 723.14
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 727.63
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 754.57
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 759.06
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 759.06
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 700.69
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 705.18
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 705.18
    • partner@vergelijk.nl