x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Steinberg Cubase Elements 12

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Steinberg Cubase Elements 12
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Steinberg Cubase Elements 12
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Steinberg Cubase Elements 12
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219203979.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220679200.jpg?ts=1
Steinberg Steinberg Cubase Elements 12 Cubase Elements 12 Cubase Elements 12 Steinberg Cubase Elements - Muziekproduceer software, instapversie (10)
  • 04018271486047
4
good_buy
  • 99.00 103.70 EUR 4
    4
    • ToneControl.nl ToneControl.nl
      Cubase Elements 12 biedt een breed scala aan nieuwe workflow- en prestatieverbeteringen, evenals nieuwe manieren om inspiratie op te doen...99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bax-shop.nl Bax-shop.nl
      8.80220796903938 (314)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Steinberg Cubase Elements 12 is de opvolger van de populaire instapper die eind 2019 uitkwam. Nee, hij kan niet alles wat de Pro-versie k...
      99.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Perfecte instap in de wereld van de muziekproductie: Cubase Elements is het perfecte startpunt voor intuïtief nummer, opnames in studiokw...103.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Steinberg Cubase Elements - Muziekproduceer software, instapversie103.70, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • PreSonus Studio One 5.5 Artist
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184962230.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157739875.jpg?ts=1
      PreSonus PreSonus Studio One 5.5 Artist Studio One 5.5 Artist Studio One 5.5 Artist Intuïtieve werkomgeving met slechts één raam, snelle en eenvoudige drag-and-drop-functionaliteit en multitouch-ondersteuning voor alle muziekstijlen en content-producenten Nieuw! Ondersteuning voor VST / AU en ReWire. Gebruik VST- en AU-Plug-Ins, virtuele instrumenten van derden en toepassingen met ReWire-interface. Onbeperkt veel audio- en instrumentsporen, bussen en effectkanalen Vijf krachtige virtuele instrumenten: Impact XT: Krachtige multi-channel drum sampler voor beats en loopps Pre... (6)
      PreSonus Studio One 5.5 Artist
      • 00673454009150
      2
      deal
    • Native Instruments Komplete 13 Ultimate Update
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162912517.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165110205.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169828206.jpg?ts=1
      Native Instruments Native Instruments Komplete 13 Ultimate Update Komplete 13 Ultimate Update Komplete 13 Ultimate Update Complete 13 Ultimate Update (1)
      Native Instruments Komplete 13 Ultimate Update
      • 04042477274108
      3
      deal
    • Native Instruments Komplete 13 Update
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162912516.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165110214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169828205.jpg?ts=1
      Native Instruments Native Instruments Komplete 13 Update Komplete 13 Update Komplete 13 Update In het bezit van Komplete 2-12? Ga mee met je tijd met deze voordelige upgrade, bomvol nieuwe toevoegingen! (12)
      Native Instruments Komplete 13 Update
      • 04042477273101
      2
    • Native Instruments Komplete 13 Ultimate Upgrade van K8-13
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162912512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165636665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169330317.jpg?ts=1
      Native Instruments Native Instruments Komplete 13 Ultimate Upgrade van K8-13 Komplete 13 Ultimate Upgrade van K8-13 Komplete 13 Ultimate Upgrade van K8-13 De modernste technologie voor je DAW, daar ben je zeker van met deze upgrade vanaf Komplete 8-13. (1)
      Native Instruments Komplete 13 Ultimate Upgrade van K8-13
      • 04042477274306
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 113.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 101.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 101.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 101.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 113.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 113.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
    • partner@vergelijk.nl