x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trust Yvi wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trust Yvi wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trust Yvi wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trust Yvi wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223680995.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174896298.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174896292.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174896299.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228597825.jpg?ts=1
Trust Trust Yvi wit Yvi wit Yvi wit Eigenschappen: - Draadloos bereik van 8 meter - Snelheidsselectieknop (800/1600 DPI) - Rubberen zijkanten voor comfort en grip - Op te bergen micro-USB-ontvanger - Voor zowel rechts- als linkshandige gebruikers Compacte en elegante draadloze bediening Met zijn kleine formaat en elegante uiterlijk is de Yvi draadloze muis een slimme toevoeging aan je bureau- of werkuitrusting. Een handige en comfortabele muis met draadloze bediening. Comfort voor iedereen Door de symmetrische vorm kunnen zowel... (1)
  • 08713439233865
2
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 17.53 18.99 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Draadloos bereik van 8 meter Snelheidsselectieknop (800/1600 DPI) Rubberen zijkanten voor comfort en grip Op te bergen micro-USB-ontvange...17.53, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Levix.nl Levix.nl
      9.0 (10)
      Eigenschappen: - Draadloos bereik van 8 meter - Snelheidsselectieknop (800/1600 DPI) - Rubberen zijkanten voor comfort en grip - Op te be...18.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Nedis Gaming Muis - Draadloos en bedraag - Met RGB - DPI 500 - 10000 - 7 knoppen , Rechtshandig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234909211.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222092461.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Gaming Muis - Draadloos en bedraag - Met RGB - DPI 500 - 10000 - 7 knoppen , Rechtshandig Gaming Muis - Draadloos en bedraag - Met RGB - DPI 500 - 10000 - 7 knoppen , Rechtshandig Gaming Muis - Draadloos en bedraag - Met RGB - DPI 500 - 10000 - 7 knoppen , Rechtshandig Nedis Gaming Muis - Gmws200bk (1)
      Nedis Gaming Muis - Draadloos en bedraag - Met RGB - DPI 500 - 10000 - 7 knoppen , Rechtshandig
      • 05412810330782
      • GMWS200BK
      4
    • HP 220 Silent Draadloze Muis Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204555014.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204556054.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204556058.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204556061.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204556046.jpg?ts=1
      HP HP 220 Silent Draadloze Muis Zwart 220 Silent Draadloze Muis Zwart 220 Silent Draadloze Muis Zwart REISMAATJE: Ideaal voor onderweg. Deze draadloze muis is licht van gewicht en de Nano USB-Ontvanger kan in de muis worden opgeborgen. EINDELOOS GEBRUIK: Een indrukwekkende batterijduur die tot 15 maanden meegaat. COMFORTABEL: Prettig voor hand en pols, dankzij de natuurlijke argonomische vorm kun je de hele dag comfortabel werken DRAADLOOS: Houd het overzicht en geniet van vertragingsvrije bewegingsvrijheid met een 2,4 GHz draadloze verbinding RECHTS- OF LINKSHANDIG: Deze muis is ontworpen vo... (1)
      HP 220 Silent Draadloze Muis Zwart
      • 00195908101628
      • 391R4AA#ABB
      3
    • Xtrfy M4 Wireless RGB Gaming Mouse - White - Gaming muis - Optisch - 6 - Wit met RGB-licht
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208262133.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216414150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216414149.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216414152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216414147.jpg?ts=1
      Xtrfy Xtrfy M4 Wireless RGB Gaming Mouse - White - Gaming muis - Optisch - 6 - Wit met RGB-licht M4 Wireless RGB Gaming Mouse - White - Gaming muis - Optisch - 6 - Wit met RGB-licht M4 Wireless RGB Gaming Mouse - White - Gaming muis - Optisch - 6 - Wit met RGB-licht Xtrfy M4 draadloze RGB Gaming muis - wit (1)
      Xtrfy M4 Wireless RGB Gaming Mouse - White - Gaming muis - Optisch - 6 - Wit met RGB-licht
      • 07340086912822
      • M4W-RGB-WHITE
      1
    • EVGA X17 Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214800081.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238061239.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238061241.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238061258.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238061246.jpg?ts=1
      EVGA EVGA X17 Grijs X17 Grijs X17 Grijs Drievoudige sensor (Pixart 3389 optische sensor + 2 LOD) Hoge snelheid USB-aansluiting: 32-bits Arm Cortex-M33 core USB-microprocessor, ondersteunt een native 8000Hz rapportsnelheid Tracking Snelheid: 400ips Op de vlieg DPI + 5 Onboard profielen Gewicht Systeem: Tot 25 gram extra (1)
      EVGA X17 Grijs
      • 04250812439475
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 18.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 18.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 18.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 18.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 16.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 17.53
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.53
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.53
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.53
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 18.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 17.62
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.62
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 18.28
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.28
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 15.09
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 15.09
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 18.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 18.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 17.53
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 17.53
    • partner@vergelijk.nl