x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rapoo VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rapoo VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rapoo VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rapoo VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225725403.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189716157.jpg?ts=1
Rapoo Rapoo VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI De gamingsensor is instelbaar in 5 niveaus van 200 tot 5000 dpi. De computermuis kan zowel met als zonder kabel (2,4 GHz draadloos) worden gebruikt. 11 individueel programmeerbare muisknoppen: de gaming-muis heeft 11 toetsen, waarmee je een groot aantal functies en macro's kunt toewijzen. Ledverlichting met 16 miljoen kleuren veelkleurig lichtsysteem, waarmee het uiterlijk van je muis op vele manieren kan veranderen. Dankzij het ingebouwde geheugen kunnen beveiligde macro-, dpi- en lichtinst... (1)
  • 06940056191809
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 61.00 61.19 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Rapoo VT350 muis Rechtshandig RF Wireless+USB Type-A 5000 DPI61.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De gamingsensor is instelbaar in 5 niveaus van 200 tot 5000 dpi. De computermuis kan zowel met als zonder kabel (2,4 GHz draadloos) worde...61.19, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Trust Yvi Wireless Mouse
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223680995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174896298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174896292.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174896299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228597825.jpg?ts=1
      Trust Trust Yvi Wireless Mouse Yvi Wireless Mouse Yvi Wireless Mouse Eigenschappen: - Draadloos bereik van 8 meter - Snelheidsselectieknop (800/1600 DPI) - Rubberen zijkanten voor comfort en grip - Op te bergen micro-USB-ontvanger - Voor zowel rechts- als linkshandige gebruikers Compacte en elegante draadloze bediening Met zijn kleine formaat en elegante uiterlijk is de Yvi draadloze muis een slimme toevoeging aan je bureau- of werkuitrusting. Een handige en comfortabele muis met draadloze bediening. Comfort voor iedereen Door de symmetrische vorm kunnen zowel... (1)
      Trust Yvi Wireless Mouse
      • 08713439233865
      2
    • Trust Yvi Draadloze Muis Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218183429.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218183430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113051641.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218183432.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218183431.jpg?ts=1
      Trust Trust Yvi Draadloze Muis Rood Yvi Draadloze Muis Rood Yvi Draadloze Muis Rood De rode Yvi Wireless Mouse is een compacte, draadloze optische muis met comfortabele vorm. De muis beschikt over een rubberen zijkanten voor comfort en grip en een snelheidsselectieknop (800/1600 DPI) zodat je kunt werken... (1)
      Trust Yvi Draadloze Muis Rood
      • 08713439195224
      • 19522
      2
    • 3DConnexion SpaceMouse Enterprise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223921897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155937772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124896341.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164686614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132417433.jpg?ts=1
      3DConnexion 3DConnexion SpaceMouse Enterprise SpaceMouse Enterprise SpaceMouse Enterprise Met de SpaceMouse Enterprise bekijk je eenvoudig 3D-modellen. Dankzij de 6-Degrees-of-Freedom sensor bekijk je standaard of aangepaste weergaven van jouw ontwerp. Door te navigeren met de controller cap, terwijl je met een vinger op 1 van de drie toetsen drukt, kies je hoe je jouw ontwerp wilt weergeven. (1)
      3DConnexion SpaceMouse Enterprise
      • 00821123700567
      • 04260016340866
      • 3DX-700056
      2
    • Logitech Lift for Business - Optisch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228366559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229409897.jpg?ts=1
      Logitech Logitech Lift for Business - Optisch Lift for Business - Optisch Lift for Business - Optisch Geef iedereen een 'Lift' als werk veeleisend is. Lift for Business is ontworpen voor de hele dag lang comfort. WETENSCHAPPELIJK ONTWIKKELD ERGONOMISCH ONTWERP ERGO PAKT DE ZAKEN AAN EEN WETENSCHAPPELIJKE BENADERING De wetenschap van de ergonomie is een integraal onderdeel van het proces van onze ontwerpers en ingenieurs om een nieuwe muis te ontwerpen. Muizen uit de Ergo Series zorgen voor een natuurlijkere houding, bieden uitstekende ergonomische voordelen en verminderen bewegingen of spierb... (1)
      Logitech Lift for Business - Optisch
      • 05099206099852
      • 910-006496
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 58.63
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 58.63
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 58.63
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 58.63
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 58.63
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 58.63
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 68.14
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 60.31
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 60.31
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 58.63
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 58.63
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 49.84
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 49.84
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 49.84
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 49.84
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.84
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 60.93
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 60.93
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 61.19
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 61.19
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 61.19
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 61.19
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 61.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 61.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 61.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 61.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 61.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 61.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 61.00
    • partner@vergelijk.nl