x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Posturite muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Posturite V52 Penguin Mouse Small Kabel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556974.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556970.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556975.jpg
      Posturite Posturite V52 Penguin Mouse Small Kabel V52 Penguin Mouse Small Kabel V52 Penguin Mouse Small Kabel De verticale uitlijning bevordert een ergonomische werkpositie. De centrale "bowtie"-schakelaar maakt een eenvoudige overgang tussen rechts- en linkshandigen mogelijk. Biedt nauwkeurige tracking op typische werkbladen. (1)
      Posturite V52 Penguin Mouse Small Kabel
      • 00859173004007
      • 08591730040074
      • 05060009940207
      • 00611101350804
      • 00493212201592
      • 00506000994023
      • 9820098
      2
      109.00 EUR
    • Posturite Penguin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98080591.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99672326.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99672327.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135210876.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99672322.jpg
      Posturite Posturite Penguin Penguin Penguin Verticaal design bevordert een ergonomische positie om polspijn te voorkomen De geïntegreerde BioCote bescherming bestrijdt schadelijke bacteriën en houdt je penguin langer fris Zachte glijdende symetrische basis met precisielaser en scrollwiel voor nauwkeurig en snel scrollen In het midden geplaatste penguin-vlinderdas met een klik voor rechts- en linkshandigen instelbaar Verstelbaar in de volgende DPI-instellingen: 400, 600, 800 of 1200 dpi voor snel en nauwkeurig werken Compatibel met Win... (1)
      Posturite Penguin
      • 05060009940047
      • 00859173004120
      • 9820101
      2
      107.69 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Approx (approx)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • Digitus (digitus)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kingston (kingston)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Tacens (tacens)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • TrendX (trendx)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1800 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1800 dpi - 5000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 5000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 115 g (gewicht_product_2)
      • 115 g - 160 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 160 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech M525 (logitech_m525)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Nanou (trust_trust_nanou)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl