x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Port Designs muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Port Designs 900600 muis Bluetooth Ambidextrous Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161469911.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117640445.jpg
      Port Designs Port Designs 900600 muis Bluetooth Ambidextrous Zilver 900600 muis Bluetooth Ambidextrous Zilver 900600 muis Bluetooth Ambidextrous Zilver Port Designs 900600 Bluetooth Ambidextrous Zilver muis (1)
      Port Designs 900600 muis Bluetooth Ambidextrous Zilver
      • 03567049006006
      • 900600
      2
      33.49 EUR
    • Port Designs 900501 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81119920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81119922.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81119921.jpg
      Port Designs Port Designs 900501 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Rood 900501 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Rood 900501 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Rood Deze opische draadloze muis van Port Designs betekent alles wat u hoeft te doen is de USB aansluiten op uw Windows of Mac en u bent klaar om te beginnen met gebruik - Een handige gamingmuismat is ook inbegrepen! De 1200 DPI-sensor zorgt voor een snellere en aangepaste gevoeligheid over hoe u hem wilt gebruiken, terwijl de 3 knoppen sneller klikken en het scrollwiel zorgt voor sneller en nauwkeurig surfen 2.4ghz draadtechnologie betekent dat het probleemloos is om op te zetten, zodat u meteen ... (1)
      Port Designs 900501 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Rood
      • 03567049005016
      • 900501
      2
      17.48 EUR
    • Port Designs Wired Mouse - Neon Orange + Mouse Pad
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107375475.jpg
      Port Designs Port Designs Wired Mouse - Neon Orange + Mouse Pad Wired Mouse - Neon Orange + Mouse Pad Wired Mouse - Neon Orange + Mouse Pad Port Designs 900535 muis USB Type-A Optisch 1200 DPI Ambidextrous (1)
      Port Designs Wired Mouse - Neon Orange + Mouse Pad
      • 03567049005351
      • 900535
      2
      22.26 EUR
    • Port Designs 900714 muis Ambidextrous RF Wireless+USB Type-C 1600 DPI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183955953.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163845600.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163845594.jpg
      Port Designs Port Designs 900714 muis Ambidextrous RF Wireless+USB Type-C 1600 DPI 900714 muis Ambidextrous RF Wireless+USB Type-C 1600 DPI 900714 muis Ambidextrous RF Wireless+USB Type-C 1600 DPI Port Designs 900714 muis Ambidextrous RF Wireless+USB Type-C 1600 DPI (1)
      Port Designs 900714 muis Ambidextrous RF Wireless+USB Type-C 1600 DPI
      • 03567049007140
      • 900714
      1
      27.20 EUR
    • Port Designs 901752 muis USB Optisch 2400 DPI Rechtshandig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106659314.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176372181.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81119944.jpg
      Port Designs Port Designs 901752 muis USB Optisch 2400 DPI Rechtshandig 901752 muis USB Optisch 2400 DPI Rechtshandig 901752 muis USB Optisch 2400 DPI Rechtshandig Port Designs 901752 muis USB Optisch 2400 DPI Rechtshandig (1)
      Port Designs 901752 muis USB Optisch 2400 DPI Rechtshandig
      • 03567049017521
      • 901752
      1
      58.69 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • ACT (act)
      • ActiveJet (activejet)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • AEROZ (aeroz)
      • Alienware (alienware)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • CROPMARK (cropmark)
      • Defender (defender)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • Tracer (tracer)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Vakoss (vakoss)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • Woxter (woxter)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1600 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1600 dpi - 5000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 5000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 150 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 150 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl