x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Port Designs muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Port Designs Arokh X-2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/71600631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/71600634.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/71600633.jpg
      Port Designs Port Designs Arokh X-2 Arokh X-2 Arokh X-2 Ergonomische vorm voor moeiteloos spelen. Gripvast, antislip oppervlak. 4-traps DPI-aanpassing tijdens het spelen. Vooruit en achteruit. Extra lange kabel (200 cm). (1)
      Port Designs Arokh X-2
      • 03567049014018
      • 8902299
      • 901401
      • 4468682
      2
      21.20 EUR
    • Port Designs Gaming Muis Travelcase Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140600808.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140600810.jpg
      Port Designs Port Designs Gaming Muis Travelcase Roze Gaming Muis Travelcase Roze Gaming Muis Travelcase Roze Met de Port Designs gaming muis travelcase kun je jouw muis op een veilige manier overal mee naartoe nemen. Dankzij de buitenkant van de travelcase is jouw muis optimaal beschermd tegen val- of stootschade. Door het gebruikte materiaal is de Port Designs travelcase te gebruiken voor allerlei verschillende muizen met verschillende afmetingen. Dankzij het design kun jij jouw muis overal in stijl mee naartoe nemen. Kies je favoriete kleur en je bent klaar voor vertrek. (1)
      Port Designs Gaming Muis Travelcase Roze
      • 03567049017057
      • 4538715
      • 901705
      1
      15.98 EUR
    • Port Designs 900502 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Lime colour
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107631246.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96305401.jpg
      Port Designs Port Designs 900502 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Lime colour 900502 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Lime colour 900502 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Lime colour Port Designs 900502 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Lime colour - van Port Designs in de categorie Muis. (1)
      Port Designs 900502 muis Optisch 1200 DPI Ambidextrous Lime colour
      • 03567049005023
      • 900502
      1
      19.99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Adj (adj)
      • Advance (advance)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Balvi (balvi)
      • Basicxl (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Digitus (digitus)
      • DON ONE (don_one)
      • DRAGON WAR (dragon_war)
      • Ednet (ednet)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Extreme (extreme)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gamdias (gamdias)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • HandshoeMouse (handshoemouse)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • Hypertec (hypertec)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBM (ibm)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • IT-Works (it_works)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kinesis (kinesis)
      • Kingston (kingston)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lenovo (lenovo)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Sabrent (sabrent)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Temium (temium)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Verbatim (verbatim)
      • White Shark (white_shark)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1000 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1000 dpi - 1600 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1600 dpi - 4000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 4000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB powered (usb_powered)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 145 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 145 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl