x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Medion muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Medion LIFE P81010 Draadloze muis | Bluetooth | 2,4 GHz-bediening | Optische muissensor | 6 knoppen en scrollwiel | DPI-schakelaar | Ergonomisch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188180933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171276734.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171276733.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171276731.jpg
      Medion Medion LIFE P81010 Draadloze muis | Bluetooth | 2,4 GHz-bediening | Optische muissensor | 6 knoppen en scrollwiel | DPI-schakelaar | Ergonomisch LIFE P81010 Draadloze muis | Bluetooth | 2,4 GHz-bediening | Optische muissensor | 6 knoppen en scrollwiel | DPI-schakelaar | Ergonomisch LIFE P81010 Draadloze muis | Bluetooth | 2,4 GHz-bediening | Optische muissensor | 6 knoppen en scrollwiel | DPI-schakelaar | Ergonomisch Draadloos genot Vergeet de vervelende kabels op jouw bureau en pak deze draadloze muis van MEDION! Je kan jouw computer of notebook bedienen via Bluetooth of 2,4 GHz draadloze verbinding met uiterst nauwkeurig scannen (maximaal 1.600 DPI). De ergonomische pasvorm van de muis, die geschikt is voor zowel links- als rechtshandigen, is in het dagelijks gebruik net zo nuttig als de moderne apparatuur met zes muisknoppen en een scrollwiel. Dit maakt het werken aan de computer letterlijk gemakkelijk. (4)
      Medion LIFE P81010 Draadloze muis | Bluetooth | 2,4 GHz-bediening | Optische muissensor | 6 knoppen en scrollwiel | DPI-schakelaar | Ergonomisch
      • 04061275144062
      • 50066149
      2
      19.90 EUR
    • Medion LIFE PC Muis E81023 | Bluetooth | Draadloze 2.4 GHz technologie | Ergonomisch | USB nano-ontvanger
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204466578.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204466653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204466649.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204466652.jpg
      Medion Medion LIFE PC Muis E81023 | Bluetooth | Draadloze 2.4 GHz technologie | Ergonomisch | USB nano-ontvanger LIFE PC Muis E81023 | Bluetooth | Draadloze 2.4 GHz technologie | Ergonomisch | USB nano-ontvanger LIFE PC Muis E81023 | Bluetooth | Draadloze 2.4 GHz technologie | Ergonomisch | USB nano-ontvanger LIFE PC Muis E81023 | Bluetooth | Draadloze 2.4 GHz technologie | Ergonomisch | USB nano-ontvanger (1)
      Medion LIFE PC Muis E81023 | Bluetooth | Draadloze 2.4 GHz technologie | Ergonomisch | USB nano-ontvanger
      • 04061275156867
      • 50067110
      2
      29.95 EUR
    • Medion Erazer X81666 Gaming Mouse
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188180930.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158315647.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158303367.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159307363.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158315646.jpg
      Medion Medion Erazer X81666 Gaming Mouse Erazer X81666 Gaming Mouse Erazer X81666 Gaming Mouse Gaming-Muis X81666 met 12.000 dpi resolutie (MD 88666) - Optische PixArt PMW3360-sensor met een resolutie van 12000 DPI: extreem nauwkeurig met snelle reacties en zonder fouten - DPI-scrollwheel: voor omschakelen tussen vooraf gedefinieerde DPI-profielen - Zes duurzame OMRON-schakelaars: belastbaar tot 20 miljoen keer klikken - Uiterst nauwkeurig richten met de Sniper-Key: hierbij wordt de resolutie (DPI) tijdens het gebruik verlaagd, waardoor complexe scripts verleden tijd zijn - High Perfor... (1)
      Medion Erazer X81666 Gaming Mouse
      • 04061275057683
      • 50061643
      2
      39.95 EUR
    • Medion MD87433 - Gaming Mouse - 7 buttons - 2400dpi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149400397.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103882795.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103882793.jpg
      Medion Medion MD87433 - Gaming Mouse - 7 buttons - 2400dpi MD87433 - Gaming Mouse - 7 buttons - 2400dpi MD87433 - Gaming Mouse - 7 buttons - 2400dpi Erazer Gaming muis X81026 (1)
      Medion MD87433 - Gaming Mouse - 7 buttons - 2400dpi
      • 04055432154001
      • 04015625874338
      • 50056762
      • 4905167
      1
      26.40 EUR
    • Medion Erazer X81044 Gaming Mouse
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110148828.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110148830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206401178.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206401239.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206401240.jpg
      Medion Medion Erazer X81044 Gaming Mouse Erazer X81044 Gaming Mouse Erazer X81044 Gaming Mouse De toetsen zijn zo ontworpen dat ze tot 10 miljoen kliks mee moeten gaan. Daarnaast beschikt de Medion Erazer X81044 over een verlicht scroll-wiel, een gevlochten USB-kabel met vergulde connector en stoere verlichting. Het oog wil immers ook wat. 3 (1)
      Medion Erazer X81044 Gaming Mouse
      • 04015625874444
      • 4905191
      • 50056763
      1
      42.98 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Anker (anker)
      • Approx (approx)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Canyon (canyon)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Tacens (tacens)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • TrendX (trendx)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1800 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1800 dpi - 6000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 6000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 160 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 160 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Nanou (trust_trust_nanou)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl