x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    MediaRange muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • MediaRange | Muis | Draadloos | Optisch | 5 Knops | USB | Mat Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556914.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495515.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556921.jpg
      MediaRange MediaRange | Muis | Draadloos | Optisch | 5 Knops | USB | Mat Zwart | Muis | Draadloos | Optisch | 5 Knops | USB | Mat Zwart | Muis | Draadloos | Optisch | 5 Knops | USB | Mat Zwart MediaRange MROS208 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig (1)
      MediaRange | Muis | Draadloos | Optisch | 5 Knops | USB | Mat Zwart
      • 04260459611677
      • MROS208
      3
      16.90 EUR
    • MediaRange MROS207 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110149046.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495772.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110149050.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110149048.jpg
      MediaRange MediaRange MROS207 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig MROS207 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig MROS207 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig Uitvoering: optische 5-toetsen muis Resolutie: 1000/1200/1600 dpi Aansluiting: USB 2.0 2.4 GHz nano-ontvanger, draadloos, ca. 10 m zenderbereik Aantal muistoetsen: 5 toetsen incl. scrollwiel Compatibel met Windows, Mac en Linux. (1)
      MediaRange MROS207 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig
      • 04260459611554
      • MROS207
      3
      16.21 EUR
    • MediaRange MROS211 muis USB Type-A Optisch 1000 DPI Ambidextrous
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166576668.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166579574.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166579573.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166579572.jpg
      MediaRange MediaRange MROS211 muis USB Type-A Optisch 1000 DPI Ambidextrous MROS211 muis USB Type-A Optisch 1000 DPI Ambidextrous MROS211 muis USB Type-A Optisch 1000 DPI Ambidextrous MediaRange MROS211 muis USB Type-A Optisch 1000 DPI Ambidextrous (1)
      MediaRange MROS211 muis USB Type-A Optisch 1000 DPI Ambidextrous
      • 04260459619628
      • MROS211
      2
      11.81 EUR
    • MediaRange MROS203 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig Zwart, Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556908.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556910.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103556912.jpg
      MediaRange MediaRange MROS203 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig Zwart, Grijs MROS203 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig Zwart, Grijs MROS203 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig Zwart, Grijs voor aansluiting op een computer of laptop perfect voor kantoor en thuisKENMERKEN Model: optische 5-knops muis Resolutie: 800/1600 dpi Interface: USB 2.0 ontvanger Aansluiting: Wireless 5 knoppen incl.Muis wieltje Compatibel met Windows, Mac en Linux Plug & Play Gewicht: 60 g (zonder batterij) Afmetingen: 97 x 70 x 36 mm Kleur: zwart / grijs Vereiste batterij: 1x AA Batterij niet inbegrepen (1)
      MediaRange MROS203 muis RF Draadloos Optisch 1600 DPI Rechtshandig Zwart, Grijs
      • 04260283117871
      • MROS203
      1
      13.21 EUR
    • MediaRange MROS201
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114748364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114748362.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114748365.jpg
      MediaRange MediaRange MROS201 MROS201 MROS201 MediaRange MROS201 muis USB Type-A Optisch 1000 DPI Ambidextrous (1)
      MediaRange MROS201
      • 04260283117833
      • MROS201
      1
      10.50 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Anker (anker)
      • Approx (approx)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Canyon (canyon)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Tacens (tacens)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • TrendX (trendx)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1800 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1800 dpi - 6000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 6000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 160 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 160 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Nanou (trust_trust_nanou)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl