x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mars Gaming muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Mars Gaming MM118 muis Rechtshandig USB Type-A Optisch 9800 DPI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155513046.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155513049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155513050.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155513048.jpg
      Mars Gaming Mars Gaming MM118 muis Rechtshandig USB Type-A Optisch 9800 DPI MM118 muis Rechtshandig USB Type-A Optisch 9800 DPI MM118 muis Rechtshandig USB Type-A Optisch 9800 DPI Mars Gaming MM118 muis Rechtshandig USB Type-A Optisch 9800 DPI (1)
      Mars Gaming MM118 muis Rechtshandig USB Type-A Optisch 9800 DPI
      • 04718009151949
      • MM118
      1
      25.17 EUR
    • Mars Gaming MM218 muis Rechtshandig Optisch 10000 DPI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121072294.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121072296.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121072295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121072297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121072299.jpg
      Mars Gaming Mars Gaming MM218 muis Rechtshandig Optisch 10000 DPI MM218 muis Rechtshandig Optisch 10000 DPI MM218 muis Rechtshandig Optisch 10000 DPI Mars Gaming MM218 muis Rechtshandig Optisch 10000 DPI (1)
      Mars Gaming MM218 muis Rechtshandig Optisch 10000 DPI
      • 04713105960921
      • MM218
      1
      33.74 EUR
    • Mars Gaming MM116 muis Ambidextrous USB Type-A Optisch 3200 DPI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103562656.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103562657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103562658.jpg
      Mars Gaming Mars Gaming MM116 muis Ambidextrous USB Type-A Optisch 3200 DPI MM116 muis Ambidextrous USB Type-A Optisch 3200 DPI MM116 muis Ambidextrous USB Type-A Optisch 3200 DPI Mars Gaming MM116 muis Ambidextrous USB Type-A Optisch 3200 DPI (1)
      Mars Gaming MM116 muis Ambidextrous USB Type-A Optisch 3200 DPI
      • 04713105964226
      • MM116
      1
      16.99 EUR
    • Mars Gaming MMW muis Ambidextrous RF Draadloos Optisch 3200 DPI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175962358.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175962652.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175962654.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175962657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175962655.jpg
      Mars Gaming Mars Gaming MMW muis Ambidextrous RF Draadloos Optisch 3200 DPI MMW muis Ambidextrous RF Draadloos Optisch 3200 DPI MMW muis Ambidextrous RF Draadloos Optisch 3200 DPI Mars Gaming MMW muis Ambidextrous RF Draadloos Optisch 3200 DPI (1)
      Mars Gaming MMW muis Ambidextrous RF Draadloos Optisch 3200 DPI
      • 04718009159020
      • MMW
      1
      21.68 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Approx (approx)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • Digitus (digitus)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kingston (kingston)
      • Kondator (kondator)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Tacens (tacens)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • TrendX (trendx)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1800 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1800 dpi - 5000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 5000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 115 g (gewicht_product_2)
      • 115 g - 160 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 160 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech M525 (logitech_m525)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Nanou (trust_trust_nanou)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl