x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HyperX muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • HyperX Pulsefire Raid RGB Gaming-muis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164782300.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171280553.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166875373.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150956265.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152530686.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire Raid RGB Gaming-muis Pulsefire Raid RGB Gaming-muis Pulsefire Raid RGB Gaming-muis De HyperX Pulsefire Raid is een ergonomische muis die meer knoppen binnen handbereik brengt. Zo bespaar je tijd tijdens het wapens wisselen, looten en rennen. De muis is zeer licht, heeft 11 programmeerbare knoppen en comfortabele zijgrepen. Verder levert de Pulsefire een nauwkeurigheid tot 16.000 dpi, responsieve Omron-switches en instelbare RGB-verlichting. (4)
      HyperX Pulsefire Raid RGB Gaming-muis
      • 00740617286717
      • 7163987
      • HX-MC005B
      8
      54.90 EUR
    • HyperX Pulsefire Surge Gaming Mouse
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150595378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165185301.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148055444.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158392766.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171191493.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire Surge Gaming Mouse Pulsefire Surge Gaming Mouse Pulsefire Surge Gaming Mouse De HyperX gaming muis Pulsefire Surge gaming muis is uitgerust met een PixArt optische sensor met een resolutie van 16.000 DPI. Verder beschikt de Pulsefire Surge over en vijf instelbare profielen en een Omron mechanische switches voor een virtueel schot. De muis is rechtshandig en voorzien van een lichtring aan weerzijde van de muis. (2)
      HyperX Pulsefire Surge Gaming Mouse
      • 00740617272680
      • HX-MC002B
      • 367042
      • 5746913
      7
      45.00 EUR
    • HyperX Pulsefire Core Gaming Mouse
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165184684.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171282504.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171282503.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171282506.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166872967.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire Core Gaming Mouse Pulsefire Core Gaming Mouse Pulsefire Core Gaming Mouse HyperX Pulsefire Core RGB Gaming Muis - 6200DPI - Zwart (2)
      HyperX Pulsefire Core Gaming Mouse
      • 07406172790788
      • 00740617279078
      • 6055670
      • HX-MC004B
      4
      29.99 EUR
    • HyperX Pulsefire FPS Pro Gaming Mouse
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120301366.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171282555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171282550.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171282549.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171282553.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire FPS Pro Gaming Mouse Pulsefire FPS Pro Gaming Mouse Pulsefire FPS Pro Gaming Mouse De Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro Gaming Mouse richt zich op de eisen van een shooter speler. De muis is voorzien van een veilige vorm die geschikt is voor verschillende gripstijlen. Dankzij de rubberen grepen houd je jouw crosshair stevig op het silhouet van je tegenstander gericht of maak je eenvoudig een 180 flick om die tegenstander achter je te verrassen. Kies zelf hoe je de duimknoppen inzet, bijvoorbeeld om snel granaten te gooien of een snelle melee aanval uit te voeren. De gewoven... (1)
      HyperX Pulsefire FPS Pro Gaming Mouse
      • 00740617275469
      • HX-MC003B
      • 5747705
      3
      34.36 EUR
    • HyperX Pulsefire Dart Draadloze RGB Gaming Muis - Draadloos oplaadbaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165185028.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171280980.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171280982.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149207605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171280974.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire Dart Draadloze RGB Gaming Muis - Draadloos oplaadbaar Pulsefire Dart Draadloze RGB Gaming Muis - Draadloos oplaadbaar Pulsefire Dart Draadloze RGB Gaming Muis - Draadloos oplaadbaar Bestuur je character op iedere ondergrond met de hoogste precisie met de HyperX Pulsefire Dart Draadloze RGB Gaming Muis - Draadloos oplaadbaar. Door de Pixart PMW3389 laser sensor verplaats je de cursor zelfs op een glazen bureau. Stel de snelheid van de cursor in met een maximale snelheid van 16.000 dpi. Muisklikken geven goede feedback door de Omron switches. Je geeft de duimknoppen een in-game functie en je gunt jouw tegenstander geen schijn van kans. Laat de RGB-verlichting in een kleur ... (1)
      HyperX Pulsefire Dart Draadloze RGB Gaming Muis - Draadloos oplaadbaar
      • 00740617286724
      • 6667555
      • HX-MC006B
      3
      82.39 EUR
    • HyperX Pulsefire Haste Bedrade Gaming Muis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171278312.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171278309.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171278316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171278313.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171278310.jpg
      HyperX HyperX Pulsefire Haste Bedrade Gaming Muis Pulsefire Haste Bedrade Gaming Muis Pulsefire Haste Bedrade Gaming Muis HyperX Pulsefire Haste muis Ambidextrous USB Type-A Optisch 16000 DPI (1)
      HyperX Pulsefire Haste Bedrade Gaming Muis
      • 00740617308945
      • HMSH1-A-BK/G
      2
      76.45 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Anker (anker)
      • Approx (approx)
      • AROZZI (arozzi)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Canyon (canyon)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Tacens (tacens)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • TrendX (trendx)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1800 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1800 dpi - 5000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 5000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 155 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 155 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Nanou (trust_trust_nanou)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl