x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fellowes muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Fellowes 9894701
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151073642.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128340939.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128340936.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128340937.jpg
      Fellowes Fellowes 9894701 9894701 9894701 Fellowes Penguin tweehandige verticale muis M - draadloos (1)
      Fellowes 9894701
      • 00043859735938
      • 9894701
      3
      90.69 EUR
    • Fellowes 9894601
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151685549.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128340934.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155372103.jpg
      Fellowes Fellowes 9894601 9894601 9894601 Penguin ergonomische muis van Fellowes. Zowel voor linkshandige als rechtshandige gebruikers. Het verticale ontwerp stimuleert een betere ergonomische houding om spanning op de polsen te verminderen. BioCote antibacteriële bescherming houdt uw Penguin langer fris en schoon. Glijd soepel door de symmetrische basis, uitgerust met precisie laser. Met het "strikje" is het heel makkelijk om te wisselen tussen rechtshandige muis en linkshandige muis. Deze muis heeft een USB aansluiting. Aanpasbare ... (1)
      Fellowes 9894601
      • 00043859735921
      • 9894601
      3
      49.90 EUR
    • Fellowes 9894401
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151073637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128340940.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128340941.jpg
      Fellowes Fellowes 9894401 9894401 9894401 Penguin ergonomische muis van Fellowes. Zowel voor linkshandige als rechtshandige gebruikers. Het verticale ontwerp stimuleert een betere ergonomische houding om spanning op de polsen te verminderen. BioCote antibacteriële bescherming houdt uw Penguin langer fris en schoon. Glijd soepel door de symmetrische basis, uitgerust met precisie laser. Met het "strikje" is het heel makkelijk om te wisselen tussen rechtshandige muis en linkshandige muis. Deze muis heeft een USB aansluiting. Aanpasbare ... (1)
      Fellowes 9894401
      • 00043859735907
      • 9894401
      3
      67.94 EUR
    • Fellowes 9894501
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151075307.jpg
      Fellowes Fellowes 9894501 9894501 9894501 Fellowes Penguin tweehandige verticale muis L - draadloos (1)
      Fellowes 9894501
      • 00043859735914
      • 9894501
      2
      94.03 EUR
    • Fellowes Penguin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151068955.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128152244.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128152245.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128152240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128152243.jpg
      Fellowes Fellowes Penguin Penguin Penguin Fellowes Penguin tweehandige verticale muis S - draadloos (1)
      Fellowes Penguin
      • 00043859735952
      • 9894901
      2
      96.24 EUR
    • Fellowes 9894801
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151067975.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128152248.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128152249.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128152246.jpg
      Fellowes Fellowes 9894801 9894801 9894801 Fellowes penguin tweehandige verticale muis s - met kabel (1)
      Fellowes 9894801
      • 00043859735945
      • 9894801
      1
      72.84 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Adj (adj)
      • Advance (advance)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Balvi (balvi)
      • Basicxl (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Digitus (digitus)
      • DON ONE (don_one)
      • DRAGON WAR (dragon_war)
      • Dynabook (dynabook)
      • Ednet (ednet)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Extreme (extreme)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gamdias (gamdias)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • HandshoeMouse (handshoemouse)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • Hypertec (hypertec)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBM (ibm)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • IT-Works (it_works)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kinesis (kinesis)
      • Kingston (kingston)
      • Krom (krom)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • MS-Tech (ms_tech)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • Qware (qware)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sweex (sweex)
      • T'nB (t_nb)
      • Techly (techly)
      • Temium (temium)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • URage (urage)
      • Verbatim (verbatim)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xtrfy (xtrfy)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1000 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1000 dpi - 1600 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1600 dpi - 4000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 4000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB powered (usb_powered)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 150 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 150 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M150 Laser (logitech_m150_laser)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MK540 (logitech_mk540)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo 3100P RF (rapoo_3100p_rf)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl