x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fellowes muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Fellowes 9894701
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202037767.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759471.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759480.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759476.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759460.jpg
      Fellowes Fellowes 9894701 9894701 9894701 Fellowes ergonomische muis Penguin, draadloos, medium, zwart met grijs (1)
      Fellowes 9894701
      • 00043859735938
      • 9894701
      3
      94.05 EUR
    • Fellowes 9894601
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759431.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759448.jpg
      Fellowes Fellowes 9894601 9894601 9894601 Fellowes ergonomische muis Penguin, kabel, medium, zwart met grijs (1)
      Fellowes 9894601
      • 00043859735921
      • 9894601
      3
      69.00 EUR
    • Fellowes 9894501
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163333768.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759469.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759470.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759465.jpg
      Fellowes Fellowes 9894501 9894501 9894501 Penguin draadloze ergonomische muis van Fellowes. Zowel voor linkshandige als rechtshandige gebruikers. Het verticale ontwerp stimuleert een betere ergonomische houding om spanning op de polsen te verminderen. BioCote antibacteriële bescherming houdt uw Penguin langer fris en schoon. Draadloos ontwerp. Glijd soepel door de symmetrische basis, uitgerust met precisie laser. Met het "strikje" is het heel makkelijk om te wisselen tussen rechtshandige muis en linkshandige muis. Deze muis heeft een... (1)
      Fellowes 9894501
      • 00043859735914
      • 9894501
      3
      94.05 EUR
    • Fellowes 9894401
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759434.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759437.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155331667.jpg
      Fellowes Fellowes 9894401 9894401 9894401 Penguin ergonomische muis van Fellowes. Zowel voor linkshandige als rechtshandige gebruikers. Het verticale ontwerp stimuleert een betere ergonomische houding om spanning op de polsen te verminderen. BioCote antibacteriële bescherming houdt uw Penguin langer fris en schoon. Glijd soepel door de symmetrische basis, uitgerust met precisie laser. Met het "strikje" is het heel makkelijk om te wisselen tussen rechtshandige muis en linkshandige muis. Deze muis heeft een USB aansluiting. Aanpasbare ... (1)
      Fellowes 9894401
      • 00043859735907
      • 9894401
      3
      69.80 EUR
    • Fellowes 9894801
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759433.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759443.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759440.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135211615.jpg
      Fellowes Fellowes 9894801 9894801 9894801 met kabel (1)
      Fellowes 9894801
      • 00043859735945
      • 9894801
      2
      69.00 EUR
    • Fellowes Penguin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759430.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759453.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759450.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204759447.jpg
      Fellowes Fellowes Penguin Penguin Penguin Apparaatinterface: RF Wireless Gebruik: Office Bewegingsdetectietechnologie: Laser Vormfactor: g/trous Productkleur: zwart, zilverkleurig. (1)
      Fellowes Penguin
      • 00043859735952
      • 9894901
      2
      89.00 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Anker (anker)
      • Approx (approx)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Canyon (canyon)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kondator (kondator)
      • Konix (konix)
      • Krom (krom)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • LMP (lmp)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Mobility Lab (mobility_lab)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Tacens (tacens)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • TrendX (trendx)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1800 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1800 dpi - 6000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 6000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 160 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 160 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Nanou (trust_trust_nanou)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl