x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Evoluent VM4RM

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Evoluent VM4RM
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Evoluent VM4RM
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Evoluent VM4RM
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30735904.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30735905.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237023248.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210002296.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237023247.jpg?ts=1
Evoluent Evoluent VM4RM VM4RM VM4RM evoluent VM4RM (1)
  • 05057103117321
  • 00852153014614
  • VM4RM
2
  • Algemene kenmerken
    • Model: Rechtshandig
    • Aantal: 1
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: Bluetooth
  • Technische details
    • Bewegingsdetectietechnologie: Optical
    • Ergonomisch design: Ja
    • Ondersteund aantal batterijen: 1
    • Type stroombron: Batterijen
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Functies
    • Computer cooler type: Liquid cooling
  • Inhoud van de verpakking
    • User guide: Ja
  • Software
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • Special features
    • Number of scroll wheels: 1
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2018
  • Overig
    • Device interface: Bluetooth
  • 116.00 124.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Evoluent VM4RM Bluetooth Optisch Zwart Rechtshandig muis MAC116.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      evoluent VM4RM124.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Surefire - Condor Claw Gaming 8-Button Mouse RGB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205453107.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205964160.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205964066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205964166.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205964165.jpg?ts=1
      Surefire Surefire - Condor Claw Gaming 8-Button Mouse RGB - Condor Claw Gaming 8-Button Mouse RGB - Condor Claw Gaming 8-Button Mouse RGB Gaming-muis met 8 programmeerbare knoppen Uitgebreide RGB-LED-accentverlichting Toetsen en verlichting via software aanpasbaar Instelbare DPI-resolutie (800/1.600/2.400/3.200/4.800/6.400 dpi) Instelbare bemonsteringssnelheid (125/250/500/1.000 Hz) 1,5 m lange kabel met gevlochten ommanteling (1)
      Surefire - Condor Claw Gaming 8-Button Mouse RGB
      • 00023942488163
      • 61534623
      • 48816
      2
    • Ewent Play PL3301
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199523729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145116114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145116111.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145116106.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145116113.jpg?ts=1
      Ewent Ewent Play PL3301 Play PL3301 Play PL3301 Gebruik de Play PL3301 Gaming Muis voor de beste game-ervaring. De muis is voorzien van een nauwkeurige optische sensor en dpi-schakelaar voor het schakelen tussen vier vooraf ingestelde DPI-niveaus tot 4800 dpi. De perfecte grip van de muis zorgt voor optimale gameprestaties. De USB-kabel blijft vrij van knopen dankzij de nylon omhulling. (1)
      Ewent Play PL3301
      • 08054392615054
      • PL3301
      • 8054392615054
      1
    • BakkerElkhuizen BNEP170R Hippus Mouse USB S Right Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247156826.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/23027356.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/23027358.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/23027357.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/23027360.jpg?ts=1
      BakkerElkhuizen BakkerElkhuizen BNEP170R Hippus Mouse USB S Right Black BNEP170R Hippus Mouse USB S Right Black BNEP170R Hippus Mouse USB S Right Black - Ergonomie: muis die past als een handschoen- Comfort: lage spierspanning door ontspannen houding van vingers en pols- Zes uitvoeringen: rechts- en linkshandig en drie maten: afstand van de pols tot aan topje van je ringvinger: tot 170 mm: Small, 170 - 190 mm: Medium en 190 -210 mm: Large- Handig: 2 knoppen op een ergonomische positie en een scroll wiel- Techniek: BlueRay Track sensor voor optimale tracking (1)
      BakkerElkhuizen BNEP170R Hippus Mouse USB S Right Black
      • 08717399994248
      • BNEP170R
      1
    • Apple Magic Mouse 2 Space Gray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150597219.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137703740.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144656.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171440862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144655.jpg?ts=1
      Apple Apple Magic Mouse 2 Space Gray Magic Mouse 2 Space Gray Magic Mouse 2 Space Gray Dit product wordt aangeboden zonder oplaadkabel en in een bulk verpakking wat betekend dat er geen omdoos aanwezig is. Dit komt de prijs zeer ten goede. Apple Magic Mouse 2 Space Grey De nieuwste, meest geavanceerde muis van Apple is er in space grey. In een wereld van gadgets is het moeilijk er een te vinden die je leven echt gemakkelijker maakt. Maar de Space Grey Magic Mouse 2 zou wel eens precies kunnen zijn wat je zoekt. Minimalistisch design en maximaal gebruikersgemak is wat deze Magic Mouse 2 kenmerkt. Naast de gebruikelijke witte variant is de Magic Mouse 2 dus ook verkrijgbaar in space grey (spacegrijs). Deze variant is op de kleur na exact hetzelfde als de witte variant. De kleur van de Magic Mouse 2 space grey zien we ook terug in het numerieke toetsenbord en verschillende iPhone varianten. Vergelijk de kleur niet met die van de space grey MacBooks, want deze zijn een stuk lichter van kleur. De Magic Mouse 2 space grey zit eerder tegen het zwarte dan grijze aan qua kleurste (10)
      Apple Magic Mouse 2 Space Gray
      • 00190198737465
      • MRME2Z/A?NL
      • 10066886
      • MRME2Z/A
      • 5118694
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 109.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 109.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 109.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 109.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 109.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 118.40
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 111.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 111.90
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 116.21
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 116.21
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 113.60
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 113.60
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 113.60
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 113.60
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 113.60
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 116.21
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 116.21
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 113.60
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 113.60
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 113.60
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 116.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 116.00
    • partner@vergelijk.nl